Saxon

Στη Γαλλια παντως παιξαν το setlist που αναφερθηκε ΚΑΙ το Crusader.

:thumbup:

βασικα σε περιπτωση που δε το χεις καταλαβει, το gagarin χωράει πάνω απο 1.000 άτομα. απο τη στιγμη που ας πουμε οτι εχεις δικιο, ποσα λαιβ εχει δει τελευταια να μαζευουν τοσο κοσμο ωστε να χρειάζεται μεγαλύτερος χώρος;:wink:

το celtic frost/kreator θα μαζεψει λαό σιγουρα, αλλά δε μετράει επειδη μιλάμε για ένα ‘πακετο’. δυσκολα γκρουπ μόνο του μαζεύει τόσους. οι wasp, και οι queensryche ας πούμε, ειχαν κοσμο, αλλα οι αλλοι τελευταια που απευθυνονται σε metal κοινό και έπαιξαν εκει, δεν είχαν τόση επιτυχία…ακόμα και gathering, δε θα το λεγα γεμάτο, με την έννοια ότι ο χωρος δεν επαρκουσε. τον λαό τον πολύ πλάκα πλάκα τελευταία τον είχε στους ryche…

καλα σε αυτο συμφωνω. και το εισιτηριο των pavlov’s ετσι ηταν…εμενα βεβαια δε με νοιαζει επειδη τα πετάω μετα. έχω ενα κολλημα με το συγκεκριμένο θέμα και κρατάω μόνο τα υπογεγραμμένα…

Το 2003 το setlist τους ήταν γεμάτο εκπλήξεις και ήταν διαφορετικό από της υπόλοιπης περιοδείας…Θυμάμαι ενδεικτικά ότι o Biff στα μέσα της συναυλίας έσκισε το playlist…(Aπό την απόλυτη πόρωση προς το πρόσωπο τους.Πάντως το Demolition alley που φώναζα συνέχεια να παίξουν,δεν το έπαιξαν :frowning: )Μακάρι να κάνουν κάτι παρόμοιο και φέτος…Θα γίνει ΚΟΛΑΣΗ…:smiley: 8)

:papas: :papas: :bow: :bow: :papas: :papas:

Βασικά και την επόμενη φορά (στη περιοδεία για το Lionheart) το ίδιο είχε κάνει…
Η πλάκα είναι πώς είχα πάει στη συναυλία κυρίως λόγω Jorg Michael, κάι πραγματικά ο Byford με έστειλε αδιάβαστο! Ήμουν και μπροστά στη μπάρα κιόλας, χειραψίες με Biff, 2-3 μπακέτες από Jorg, στο τέλος βγήκα έξω από το club με σκισμένη μπλούζα!! :lol: Μάλλον το καλύτερο live πού έχω δεί ποτέ μου, μέχρι το επόμενο τους! :smiley:

Πως και δεν το θυμάμαι?

:-k Εκεί ήμουνα και εγώ…

19 μερες ακομα!!!

Nαι! αντε να περασουν γρηγορα…

θα πεσει χιππικο ξυλο!:stuck_out_tongue:

Δεν μπορώ να περιμένω. Επιτέλους θα δούμε και θα ακούσουμε πραγματική (in your face) rock. Xωρίς φρου φρου κι αρώματα. Τους έχω δει 2 φορές μόνο και πραγματικά ντρέπομαι γι αυτό. Η πρώτη ήταν στο Rock Of Gods το 96. Όταν έμαθα ότι θα αντικαταστούσαν τους Motorhead έβριζα, όταν τους είδα δεν ήθελα να τελειώσουν ποτέ.

τζαμπα πραμα! 25 euro!

αντε αντε ουτε μιοα βδομαδα δεν εμεινε!

Και τελικα θα ειναι και Θεσσαλονικη οι Masterplan μαζι τους!Ειδα χτες την αφισα στην Υδρογειο!
25 Ευρω για 2 μπανταρες και κοντα 3 ωρες live…Ε ΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!
:band:

25?? Εδω εχει 30 ρε! Γιατι δηλαδη, πιο λεφταδες ειμαστε απο τους Σαλονικιους?[-X #-o

κλεφτες…

Διοργανωτης στη Θεσ/κη: kazandb
Διοργανωτης στην Αθηνα: didi

Τοσο απλο. :roll:

Στην Αθηνα ειναι συνδιοργανωση Didi/Astra. Αλλα πιο πολυ διοργανωση της Astra μου φαινεται, ακομα και τα εισιτηρια μονο αυτην αναφερουν.

Ε καλα που κολλας.Το θεμα ειναι οτι εχει χωσει τη μυτη της και η didi…

Ελα ντε, απο αυτο και μονο καταλαβαινεις τη διαφορα στην τιμη! :stuck_out_tongue:

5 μερες μεινανε!!

Ναι είστε. Πολλά πράγματα είναι πιο φθηνά στην Θεσ/νίκη για αυτόν ακριβώς τον λόγο. Αρκετές συναυλίες στο παρελθόν είχα φθηνότερο εισητήριο εδώ. Στη Θεσ/νίκη εξαιτίας των χειρισμών της πολιτείας και του Αθηνοκεντρικού κράτους θερίζει η ανεργία και οι μισθοί είναι αρκετά χαμηλότεροι.