Πωλείται κιθάρα Schecter Omen 6 FR Extreme + ενισχυτής Behringer 15W

Γεια σας παίδες, πουλάω την, πραγματικά, απίστευτη κιθάρα μου, Schecter Omen 6 FR Extreme, λόγω του ότι χρειάζομαι κάποια λεφτά…

Είναι σε άριστη κατάσταση, έχει μόνο μια πολύ μικρή γραντζουνίτσα στο πίσω μέρος που δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου…Την έχω μισό χρόνο περίπου και δεν την έχω χρησιμοποιήσει ιδιαίτερα…Μόνο 5-6 φορές σε studio και η απόδοσή της είναι απλά φ-ο-β-ε-ρ-ή! Την αγόρασα 400 euro και την δίνω 350 μαζί με θήκη και στο κουτί της…Είναι κατάλληλη και για αρχάριους και για έμπειρους…Είναι απλά μανάρι…:stuck_out_tongue: Μπορείται να δείτε μιά δοκιμή της εδώ: http://www.youtube.com/watch?v=kSpqvbww3bk&fea%20ture=PlayList&p=B6932A4BDF3B63EE&playnext=%201&playnext_from=PL&index=73


Τώρα εκτός από την κιθάρα δίνω και τον ενισχυτή μου, Behringer είναι, 15άρης και πολύ καλός μάλιστα…Χρησιμοποιημένος ένα χρόνο και όχι ιδιαίτερα πολύ…Είναι σε άψογη κατάστασ, δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα! Τον είχα αγοράσει 150 και τον δίνω 100…

Τιμές συζητήσιμες και για τα δύο…αν πάρετε και τα 2 μαζί τότε η τιμή είναι 400…μην χάσετε ευκαιρία!!!:smiley:

Όποιος θέλει να επικοινωνήσει: sotjake@hotmail.com ή από εδώ, είτε στο hread είτε από PM…Ευχαριστώ…

Ελάτε παιδιάάάά!!!

Up!..

Χαλαρωσε ρε. Δεν γινετε απο την μια μερα στην αλλη να βρεθει αγοραστης. Νταξει την δινεις σε καλη τιμη. Απλα περιμενε

Χαχ, ναί ρε συ ξέρω, απλώς αν πέφτει πολύ κάτω το thread δεν θα βρω ποτέ…:stuck_out_tongue:

Παιδιά μην ξεχνάμε, οι τιμές συζητιούνται…