Μπασσίστας ψάχνει για μπάντα απο θεσ/νίκη για schoolwave

Ο τίτλος τα λέει ολα. Άν είστε μπάντα που θέλετε να πάτε schoolwave και σας λείπει μόνο το μπάσο τότε απλά πείτε μου τι είδος μουσικής παίζετε και άλλες γενικές πληροφορίες και τα συζητάμε. Κάντε πόστ ή στείλτε πμ ή κάντε add στο msn:aioniosomonadkos@hotmail.com. Φυσικά και υπάρχει περιπτωση να συμφωνήσουμε για μόνιμο αν πάει καλά το όλο θεμα.

Κανένας?

Γιατί θες για schoolwave ειδικά; :blink:

Βασικά για την εμπειρία αλλά τώρα τελευταία το ξανασκέφτομαι και είμαι ανοιχτός σε προτάσεις και εκτός schoolwave αρκεί να είναι Μέταλ το σχήμα ή τουλάχιστον να είναι (σχετικά πάντα) φτασμένο το συγκρότημα δηλαδή να κάνει live κ.λ.π. Έχεις κάποια πρόταση να μου κάνεις?

Για φέτος τουλάχιστον όχι, αν και σκέφτομαι να κάνω μια προσπάθεια να πάω του χρόνου που θα έρθω θεσσαλονίκη αν βρω άτομα. Τι τάξη είσαι;

Β’ Λυκείου φέτος. Για του χρόνου μην τρομοκρατήσαι οτι θα έχω διαβάσματα και τέτοια, την μουσική την βολεύω εύκολα.

Για schoolwave. Αρκετό ποζεριλίκι over there. Keep your music underground…

File aionie den ksero ean endiaferesai akoma, alla prokeitai na ksanaftiaksoume ena sxima se melodic death ifos, opos children of bodom kai ennoeitai oti eimaste anoixtoi kai se alla eidh, kai anarotiomoun ean endiaferesai.Eimaste ki8ara, pliktra kai drums (ta opoia drums tora 8a gnorisoume) ,kai eimaste stin idia ilikia oloi. Ean endiaferesai, min distaseis na apantiseis h na mas aporipseis!!!

Sorry file bika idi se ena sygrotima prin apo mia vdomada kai dn skopeuw na fygw…

Σορρυ και για τα γκρικλις