Scorpions -20 Ιουλίου 2016 Πλατεία Νερού

http://www.rockhard.gr/επικαιρότητα/οι-scorpions-στις-20-ιουλίου-στην-πλατεία-νερού-για-συναυλία

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ

Αρένα
30 ευρώ (early bird), 35 Ευρώ

Golden Arena
50 ευρώ (early bird), 55 Ευρώ

Καθήμενοι
48 euros (early bird), 53 Ευρώ

ΤΑΜΕΙΟ
Αρένα: 40 Ευρώ
Golden Αρένα: 60 Ευρώ

Scorpions? Ρε παιδια τους εχετε ξαναδει αυτους, εχουν ξαναρθει? Κατι μου λεει το ονομα τους…

30 & 35 προπώληση και 40 στο ταμείο;; Και με 2 χώρους στη γενική είσοδο (golden και τα @@ κουνιούνται)

Ρε δεν είμαστε καλά. Είτε θέλουν να βγάλουν απ τη μύγα ξύγκι, είτε χρυσοπλήρωσαν μια μπάντα που έχουμε δει άπειρες φορές. Και αν ισχύει το 2ο ντροπή να μη τα έδιναν να φέρουν κάτι άλλο

Τα σκάνε για μια μπάντα που δεν ζητάει εκατομύριο και δεν είχε ποτέ κάτω απο 16.000 εκτος απο το λυκαββυτό που δεν χωράει τόσο αλλα κάνανε πολλές με 1 πληρωμη για να κάνουν το ακουστικό. Αυτά. Ποιόν να φέρει που να βγεί ? Το μονο που ίσως να έβγαινε. ΙΣΩΣ είναι Sabbath.

Ρε να τους φέρνει κάθε χρόνο, αλλά 30-35-40 και 50-55-60 το θεωρώ απαράδεκτο…Κυρίως αυτό το golden arena. Το 30-35αρι το αποδέχομαι, πάντα τόσο κόστιζαν. Οτιδήποτε παραπάνω είναι αισχροκέρδεια

Οποιος μαθει αυτα τα early bird ποσο early πρεπει να ειναι , ας ενημερωσει παρακαλω. Ας ελπισουμε με τετοια τιμη να εχουν ενα καλο support.

Να φανταστω, κρινοντας απο τους μεταπωλητες εισιτηριων, δεν θα εχουμε κανονικα εισιτηρια εε παρα σελιδες Α4;:frowning:

σουχει μεινει μικρο τετραγωνακι στον τοιχο που γεμιζεις;

Αναμενόμενη η γκρίνια… Η προσέλευση δεν είναι υποχρεωτική.
Εκει θα είμαι…

I love metal έχεις κάποια ενημέρωση; Ξέρεις κάτι που πρέπει να το μοιραστείς με τους υπόλοιπους;

μια φήμη λεει για firewind (με ΗΒ πλέον) αλλά, φήμη.

Οι τιμες θα μπορουσαν να ειναι και καλυτερες, αλλα τραγικες δεν ειναι. Απο εκει και περα εκτος απροοπτου θα τιμησω, λογω και του επετειακου της περιοδειας περιμενω πολυ δυνατο setlist.

αυτη τη βδομαδα θα παω για εισιτηριο κι εγω

Πηρα εισιτηριο την προηγουμενη εβδομαδα, παμε να απολαυσουμε για μια ακομα φορα τους Σκορπιους. Γουσταρω που θα εχουν τον τεραστιο Mikkey Dee πισω απο τα τυμπανα και ευελπιστω σε δυνατο setlist με εκπληξεις, για την αποδοση τους δεν εχω αμφιβολιες.

Καλημέρα μάγκες!Λόγω ατυχήματος δεν μπορώ να παρευρεθώ στη σημερινή συναυλία…έχω δύο εισητήρια καθήμενων…αν ενδιαφέρεται κανείς,ας μου στείλει pm

οι σκορπιονς ας ξαναερθουν οσες φορες θελουν.σημερα για μενα θα ειναι το τελευταιο live.χτες επινα καφε με Mikkey.

Τι έπαθες ρε Μαηκ και εγκαταλείπεις ;

Ελπίζω σήμερα να μην παίζουμε μπάλα…Ο κολλητός ( απίστευτα κολλημένος) είχε αγοράσει αυτό το golden circle αν λέγεται έτσι #-o. Δυστυχώς θα πάω κι εγώ σε αυτό το σημείο

Λογικά θα περάσουμε ένα ευχάριστο βράδυ

e μλκ εχω δει 15 φορες.τελος πια.χαχα.κλεινω λαιβ κεφαλαιο με μερικες μπαντες.οπως και megadeth.σιγα σιγα αρχιζουμε και σκατζαρουμε.μονο maiden και wasp θα βλεπω ως τελος.χαχα

Την τελευταια εβδομαδα μου εχουν τυχει οι απιστευτες αναποδιες, ολες μαζεμενες… Σημερα ολη η μερα ειναι μια σκετη τρελα, ετοιμαζομαι για το live να ξεσπασω και να ξεδωσω… Οι Scorpions ειναι εγγυηση live, εχω πολλες προσδοκιες για το setlist για να δουμε…

Είναι ιδέα μου ή οι firewind έπαιξαν υπερβολικά λίγο;;;

Επίσης γιατί δεν άνοιξαν τις πλαϊνές οθόνες να βλέπουν κι οι πίσω;;

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρα πολυ λιγο επαιξαν οι Firewind, μολις 40min ενω το προγραμμα ελεγε για 1 ωρα. Ουτε encore ουτε τιποτα. Η αληθεια ειναι βεβαια οτι το κοινο δεν ηταν και τοσο ζεστο μαζι τους αφου οι περισσοτεροι θα ηταν μονο για Scorpions οι οποιοι για αλλη μια φορα ηταν εγγυηση. Επαιξαν 1:40 παρα την ηλικια τους.