Scorpions σε ΓΙΑΝΝΕΝΑ (5/6) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (7/6) και ΠΑΤΡΑ (9/6)

Απλα [SIZE=“3”]ΕΠΟΣ[/SIZE]… Κριμα που τον πηραν απο τα μουτρα, ειχε προοπτικες…:p:lol2:Ενας δευτερος Klaus Meine, μετα τον δευτερο Dickinson… :lol3:

Για όσους πάνε Γιάννινα, προβλέπεται ο καιρός βροχερός το Σάββατο βράδυ…

εγώ κατά 99% Πάτρα… Φαντάζομαι θα βρω μπιλιετάκια έξω από το γήπεδο, καθώς θα έρθω απευθείας από αθήνα μετά τη δουλειά…

όλη μερα αυριο μαλλον θα βρεχει Γιαννενα…γαμω την γκαντεμια μου!!! Ιουνιος και χαθηκε να εχει σωστο καιρο!!! αν ακυρωθει λογω βροχης λογικα θα παρουμε τα λεφτα πισω… αν η συναυλια διακοπει λογω βροχης τι γινεται??

ΠΑΙΔΙΑ, ΠΟΥΛΑΩ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΚΕΡΚΙΔΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ. 70 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ 2. 6937328646, ΚΩΣΤΑΣ-ΑΘΗΝΑ

Εκδρομή από Αθήνα για Πάτρα διοργανώνει κανείς;

Διαβασε πισω απο το εισητηριο …κατι θα λεει.

Κατά δήλωση τους οι Scorpions βάζουν ένα τέλος στην ένδοξη καριέρα τους, το γιορτάζουν με μια τριετή περίπου παγκόσμια περιοδεία και στο setlist μέχρι τώρα έχουν ένα κομμάτι της καλύτερης περιόδου τους, το we’ ll burn the sky.
Ωραία ανασκόπηση καριέρας κάνουν…Φαίνεται οτι ο επί 28 έτη, κατά δήλωση του, ευρισκόμενος στο συγκρότημα κιθαρίστας ζορίζεται μάλλον σε σχέση με τον ΑΛΛΟ που έκατσε μόνο 4 σε αυτό. Άλλο ένα tour που θα βασιστεί στα καλογραμμένα μεν αλλά πια κουραστικά λόγω επανάληψης χιτάκια της περιόδου 1980-1990. Τέλος πάντων, όποιοι δεν τους έχουν δει ποτέ( υπάρχουν τέτοιοι που ακούν ροκ-μέταλ απο άποψη και όχι περιστασιακά;) αξίζει να το κάνουν, πάνω στη σκηνή είναι εξαιρετικοί επαγγελματίες, αποδιδούν πολύ καλά το υλικό τους, τιμούν το όνομα τους.

οποιος μαθει κατι για την εξελιξη σχετικα με τη συναυλια στα Γιαννενα να το πει! τα νευρα μου οδευουν προς διαλυση με τον κωλοκαιρο!!!:x:x:x

+100000000 κι από μένα!!Περιμένω κι εγώ σε αναμμένα κάρβουνα γιατί εδώ Γιάννενα ρίχνει απίστευτη βροχή!Με ομπρέλες θα πάμε;

μαλλον…!!! η ΕΜΥ δινει οτι θα εχει ανοιξει ο καιρος μεχρι τις 6!!!:D:D
μαλλον θα γινει!! ελπιζω να εχουν στρωσει τιποτα στο γηπεδο μη γινουμε σκατα απο τις λασπες!!!

εγώ πάντως πιστεύω ( χωρίς να έχω ακούσει κάτι ) ότι αν η βροχή συνεχιστεί για 2-3 ώρες ακόμα θα την αναβάλουν για κάποια άλλη μέρα αφού στις 6 και στις 8 θα βρίσκονται ελλάδα και έχουν κενό…

ΑΚΟΜΗ ΒΡΕΧΕΙ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ?

κανονικα και με τον Παγουρονομο!!! την καταδικη μου!!!

γωνστος μου που μιλησε με τον Γακη του ειπε οτι θα γινει η συναυλια εκτος και αν βρεχει παρα πολυ η βρεξει κατα τη διαρκεια της συναυλιας δεν θα γινει!! ΑΝΑΘΕΡΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΛΠΙΔΕΣ!!! :?:?

http://www.hnms.gr/hnms/greek/forecast/forecast_city_html?&dr_region=epirus&dr_city=Ioannina

Σε κανα μισαωρο ξεκιναμε για Γιαννενα…

I?m driving out of town just follow my heart…

Κανε θεε να φτιαξει ο κωλοκαιρος…

Ωχ, πάλι ψιλοβρέχει…γμτ μου!

Kαποιος μου ειπε οτι εγινε sold-out για την Θεσσαλονικη.
Ξερει κανεις υπευθυνα να μου το επιβεβαιωσει ή να το διαψευσει ?

Χωρίς να είμαι σχετικός με τους Scorpions και γενικά την συναυλία, το πρωί έτυχε να είμαι TicketHouse και ζήτησε ένα παιδί για κερκίδα κ του έδωσε κανονικά.

δεν πιστευω να γινει καμια μαλακια και να βρεξει μεθαυριο σαλονικα!εχει ακουσει κανεις τι καιρο θα κανει την δευτερα?
πηραμε και τα εισητηριακια μας ανεβαινουμε απο κρητη :slight_smile:

ρε παιδια εγινε η συναυλια τελικα στα γιαννενα? πως ηταν?