Scorpions σε ΓΙΑΝΝΕΝΑ (5/6) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (7/6) και ΠΑΤΡΑ (9/6)

Μια που ανεβηκε και το ρεπορτ, να κανουμε και μερικα σχολια.

Καταρχας, το ρεπορτ στο σαιτ ειναι κατατοπιστικοτατο και μπορει να καταλαβει κανεις ποσο ομορφη ηταν η βραδια που περασαμε.

Το μονο στο οποιο διαφωνησα ειναι οτι δεν ειναι δυνατον να περιμενουμε εκπληξεις στο σετ των Σκορπιων, οταν ερχονται Πατρα για πρωτη φορα.

Αν γινει κατι τετοιο στο ΣΕΦ ξερωγω, εκει, ναι, θα ειναι κατακριτεο.


Κατα τα αλλα, ειδικα η αρχη με Make It Real, Bad Boys, Zoo, Coast To Coast, We 'll Burn The Sky ηταν δυναμιτης και θα ειναι ενα μισαωρο που θα θυμαμαι για παντα.

Βεβαια, μετα φροντισαν να μας προσγειωσουν στην πραγματικοτητα με 5 σερι μπαλαντες. :lol:

Οσο για το Kottak Attack, παλι καλα που υπηρχε και το συμπληρωματικο βιντεο. :smiley:

Γενικα, παντως, αψογη και επαγγελματικη εμφανιση με πολυ ορεξη απο τους Σκορπιους.


Οσον αφορα τους Over The Rainbow, χωρις να ειναι κακοι, πιστευω πως θα μπορουσαν να συγκινησουν μονο εναν οπαδο των Rainbow.

Καλη προσπαθεια, αλλα ως εκει.

O Turner αξιος παρα τα κουνηματα (:p) ή τα προβληματα ηχου στην αρχη, ενω ο Jurgen απλα δεν…


Τελος, προσωπικα, δε μ’ αρεσαν ο Γακης με τους Troublemakers.

Kαλο παιξιμο και ο Γιωργος ωραιος φροντμαν και δημιουργησαν καλο κλιμα για τους επομενους.

Αλλα μου εδειξαν οτι απλα δεν εχουν τιποτα δικο τους να δωσουν και δοξα τω Θεω, Deep Purple ακουμε και σπιτι.

όντως καλό το ρεπορτ. κρίμα που δεν μπορεσα να πάω Ιωάννινα και τους είδα μόνο πάτρα…
αναμένω με μανία τη συναυλία του Οκτώβρη στο ΣΕΦ… 8)

Χρυσανθος Φωκας…pass δεν ειχε να βγαλει καλυτερες φωτο?

είχαμε, αλλά είπαμε να πάμε λίγο πίσω να έχουμε καλύτερη θέα.#-o

Να πω και εγώ πως ο Turner είναι γαμώ τα παιδιά, όπως και ο μπασίστας των Over The Rainbow ωραίος τύπος.

Από τις φορές που έχω δει τους Scorpions η εμφάνισή τους μου φάνηκε η λιγότερο καλή, αλλά και πάλι ήταν επίπεδα πάνω από τα άλλα live που (δεν) βλέπει η πόλη της Πάτρας.

Ελπίζω να ξαναπάρουν ρίσκο να φέρουν αντίστοιχο όνομα.

παντως η προσέλευση του κόσμου ήταν ικανοποιητική σε Πάτρα… με ξένισε βέβαια που έδωσα 38 ευρώ έξω από το στάδιο και όχι 33, όπως στην προπώληση, αλλά Scorpions είναι αυτοί, η αρρώστια βαριά και την πληρώνω…

ρε μαγκες αγορασε κανεις το στικακι ή τελοσπαντων εχει βρει κανεις τη συναυλια της Θεσσαλονικης σε mp3 ?
κυκλοφορησε απο οτι ειδα σε τορεντ το live της Πατρας αλλα της Θεσσαλονικης δεν εχω βρει τπτ.
Οποιος το εχει μπορει να μου στειλει κανενα πμ ? :wink:

ston greek tracker to brhkes ths patras?

ΠΜ για πατρα…