Scorpions σε ΓΙΑΝΝΕΝΑ (5/6) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (7/6) και ΠΑΤΡΑ (9/6)

Φίλε Γιάννενα θα παίξουν δύο μέρες νωρίτερα νομίζω

Σάββατο 5 Ιουνίου στα Γιάννινα, όχι ακόμα όμως επιβεβαιωμένο…

Thanx παιδες!!:smiley:

Που μπορώ να αγοράσώ εισητήρια?

Δεν εχει ξεκινησει η προπωληση! Βασικα δεν υπαρχει καν επισημη ανακοινωση απο τους Scorpions! Οταν ανακοινωθει επισημα βλεπουμε! Θα το μαθεις εγκαιρως…μην αγχωνεσαι :wink:

Αυτο ειναι απλα φημες ή εγκυρη πηγη?

Φίλε μου έχουν υπογράψει έχει περάσει και από δημοτικό συμβούλιο της Πάτρας και εγκρίθηκε.Επίσης εκτός από Πάτρα θα παίξουν Γιάννενα και Θεσαλονίκη,Αθήνα θα πάιξουν άλλη ημερομηνία μάλλον από Σεπτέμβρη!!!

θα τα δούμε όλα αυτά εν καιρώ με τις σχετικές ανακοινώσεις. έτσι και αλλιώς κάθε επίσκεψη των Scorpions στην Ελλάδα τα τελευταία 5-6 χρόνια είναι σχεδόν sold out…8)

και στην Θεσσαλονίκη, σύμφωνα με αυτό το δημοσίευμα:

τελευταία περιοδεία, τελευταία ευκαιρία!

Λοιπόν επίσιμο πλεόν οι scorpions θα παίξουν Γιάννενα 5 Ιουνίου 9 Ιουνίου Πάτρα και Θεσαλονίκη ανάμεσα στισ 2 ημερομινίες!!! Σήμερα έγινε συνέντευξη τύπου στο δημαρχείο της Πάτρας όπυ ανακοινώθηκε και επίσημα!!! Όσοι έχουν μπάντες στην Ήπειρο και έχουν ανάλογο μουσικό ύφος μπορούν να στέλνουν τα demo τους στον Γιώργο Γάκη και οι scorpions θα διαλέξουν και θα ανακοινώσουν οι ίδιοι oi scorpions σε συνέντευξη τύπου ποια μπάντα θα παίξει πριν από αυτούς και τον Γιώργο Γάκη & the troublemakers. Κάτι ανάλογο θα γίνει και για την Πάτρα αλλά λεπτομέρειες θα τις μάθεται στο άμεσο μέλλον

Επίσης οι τιμές των εισιτηρίων θα είναι 33 ευρώ για αρένα και 40 κερκίδες

Επίσης οι τιμές των εισιτηρίων θα είναι 33 ευρώ για αρένα και 40 κερκίδες

Σε Πάτρα, Γιάννινα ή και στις 2 πόλεις?

Φίλε θα παίξουν και Θεσσαλονίκη αλλά οι τιμές είναι για Πάτρα

και στα Γιαννενα αυτες ειναι οι τιμες και επισης οι φοιτητες θα εχουν εισιτηριο 25?! :D:D:D

Δυστυχως η συναυλια θα γινει στο γηπεδο των Ιωαννινων και οχι στο καστρο…προφανως για να υπαρχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα:(:frowning:

Το φοιτητικό εισιτήριο ισχύει και για Πάτρα & για Θεσσαλονίκη;;:-k:-k

Πολυ θετικο αυτο με το φοιτητικο εισιτηριο… Αντε να δουμε αν θα ερθουν και Αθηνα τον Σεπτεμβριο, αλλιως να το σκεφτω για Γιαννενα…

ε ρε γκρίνια που θα πέσει τώρα από τους επικριτές των Scorpions για το φοιτητικό…

Για μένα είναι αδιαμφισβήτητα εμπορική κίνηση, αλλά ταυτόχρονα σωστή

( μετα απο ένα τεράστιο χρονικό διάστημα απουσίας μου επιστρέφω στο forum με μια ωραία ειδησούλα για όσους θα πάνε στην συναυλία των Ιωαννίνων :smiley: )
<<το NS Guitar Workshop συμμετέχει στην γιορτή της rock μουσικής, προσφέροντας σε ένα τυχερό θεατή της συναυλίας, μια NS Custom Strat κατασκευασμένη ειδικά για το συγκεκριμένο συναυλιακό γεγονός.>>
για περισσότερα εδώ μάγκες!
http://www.guitars.gr/HTML/announcements.php

Μονο σωστη!!! Δεν με νοιαζει αν ειναι εμπορικη…μου δινει τη δυαντοτητα να παω στη συναυλια! άλλο 33 και 40 και αλλο 25?..!! Μπραβο!!:bow: