Scorpions fan club party!

θα δείτε τι σημαίνει Athens’ lover:p

Άντε, 2 μέρες έμειναν… :stereo:

μία,μία!!!
ποιοι θα έρθουν από δω μέσα να σηκώσουν τη flying V τους παρακαλώ…

Aν βρώ παρέα, θα έρθω! :slight_smile:

'Οχι τίποτα άλλο, αλλά είναι και μόνο 5 - 10 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου το μαγαζί…

Ε κι εγώ θα είμαι πακέτο με Angmar!!

όλοι μια παρέα είμαστε!!!πωωωωω,θα δω τον θεό angmar ε??αυτά είναι!!!

Δεν θα ερθω εγω δυστυχως!!!:cry: :cry: :cry:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
κρίμα ρε φίλε…
πες ένα song που θες να χτυπηθώ για πάρτη σου!

Στο “Backstage Queen” παρακαλω!

ωραίος,θα σε πάρω και τηλέφωνο να το ακούσεις:lol: :lol: :lol:

K 8a xaseis to neo videoclip tu Rarebell…video apo to live tu Uli sto club 22 video apo epoxi Lonesome Crow,Fly to the Rainbow,Colmar,Wacken ktl ktl???:stereo: :stereo:

Αν είσαι τόσο κοντά έλα και αναζήτησε εμάς! Τον Rudolf-Γιάννη, εμένα, τον Six_String_Sting, αν και νομίζω ότι θα 'ναι και άλλα παιδιά εδώ απτο rocking:wink: Εκεί όλοι μια παρέα είμαστε, συνέχεια πηγαινοερχόμαστε, μιλάμε σε όλους κτλ. Αφού είσαι τόσο κοντά, έλα! Δε χάνεις τίποτα:wink:

άντε άντε,ξεκινάω εγώ σιγά σιγά:p

Κανε κανα αστειο και παρε ενω θα κοιμαμαι και τα λεμε!!

άντε άντε,καλή επιτυχία!αχάριστε:p

gonna rock all night long!!!

Όπως είδατε, δεν σας χάλασα το χατήρι! :wink:

Χάρηκα για την γνωριμία με όλους σας! :slight_smile:

χτες περασαμε μια χαρα οντως! εξαλλες εκδηλωσεις απο το φαν κλαμπ (νομιζα πως μας επιασε το 100 απο τα πολλα “ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ”:stuck_out_tongue: ), και τελικα εφυγα κατα τις 5. πολυ κεφι, καλος κοσμος, ολα καλα.

οταν γυρναγα, ειχα πετυχει δυο φορες στο δρομο απο εναν ταξιτζη να κοιμαται στο ταξι του τον υπνο του δικαιου, ενω ειχε παρκαρει σε μια γωνιά του δρομου. μπηκα στον πειρασμο, να πάω στο παράθυρο του να του κάνω ένα [SIZE=“7”]ΜΠΟΥ![/SIZE]:lol: :lol: :lol: …αλλά ποιος μετράει τα σπασμένα παΐδια μετά…:lol:

στο γυρισμο επισης πετυχα ενα ψιλουποπτο αμαξι με κατι τυπαδες που σταματησε στη μεση του πουθενα και αρκετα κοντα μου (ολιγον τι ερημια απο θεμα κοσμου). το αντίθετο ρεύμα να ναι καλα. απο τις αντιδράσεις (το πως σταματησαν και το πως εφυγαν στο τελος γκαζωμενοι), ειτε για ψίρισμα, ειτε μεθυσμενοι ηταν και θελαν να δουλεψουν καποιον…whatever…

άλλο ένα πάρτυ νομίζω ότι το χαρακτήρισε η επιτυχία…
ευχαριστώ όλους όσους ήρθαν!!!

Fysika k emeis xarikame k elpizw na diaskedases k fysika opoiadipote paratirisi 8etiki i arnitiki(gia to party)einai eyprosdekti…