Scorpions fan club party!

To Greek Scorpions Fan Club πραγματοποιεί party την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2007 στο Outlaw Rock Club (Λ.Βουλιαγμένης & Ηλία Ηλιού 28, Νέος Κόσμος). Περισσότερες πληροφορίες για το πως θα φτάσετε βρίσκονται στο http://www.scorpions.gr/root/gr/index.htm

Έναρξη: 22:30 - Είσοδος ελεύθερη

Mπράβο Γιάννη…Δεν έχετε αφήσει πάρτυ γιά παρτυ οι Scorpions fans…
H Παρασκευη είναι καλή μερα…Ελπ’ιζω να τα πούμε από κοντά…:roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: ta party den einai i pemptusia tu RnR???

Ε καλά, τώρα που είμαστε και μέλη δε θα έρθουμε; :wink:
Αντώνη, σε προκαλώ μέχρι το πάρτυ να έχεις βρει κάποιο από τα καινούργια τραγούδια…χεχεχε!!

γιατι ρε δεν κανετε ενα κ στην θεσσαλονικη?

Όντως, πρέπει να το σκεφτείτε. Στο πάρτυ του rocking επάνω είχε γίνει της τρελής :wink:

άμα γίνει κανένα στη Θεσσαλονίκη θα έχει και χίπικο έρωτα όμως ε??
Cozy ετοιμάσου για το κερασματάκι ε!!!

Δυσκολο,αν θες κανενα βιντεοκλιπ δικο με γκομενες κτλ κτλ 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O …οπως αυτα με τα νεα κομματια του Χερμαν…

οσο δεν μπορεις να φανταστεις!:stuck_out_tongue: :wink: :lol:

Eimaste mesa k gia 8es/ki…alla den 3erume kosmo sta rockadika…8a ginei omws kapoia stigmi…einai sta plana…

Το φανταζομαι…η Θεσ/κη εχει πολυ καλα ροκαδικα…οποτε εχω ανεβει εχω περασει πολυ ομορφα με αποκορυφωση οταν μετα την συναυλια των Σκορπιων,ειχαμε παει σε ενα απο τα πλωτα μπαρ κ οταν μας εβαλε το Hurricane …το καψαμε…:slight_smile: :slight_smile:

Σκατα ροκαδικα εχει ρε. Για 1-2 φορες καλα ειναι. Μετα τα βαριεσαι γιατι παιζουν την ιδια playlist. :stuck_out_tongue: Μια φορα θυμαμαι ελεγα σ’εναν φιλο μου με τη σειρα τι τραγουδια θα παιξουν…

ενώ στην Αθήνα ε…ξεσκίζονται να αλλάζουν τα playlist τους…ε,όχι όλα,αλλά αναλογικά έτσι πάει

…ayto einai allo 8ema k opws leei k o rudolf k edw kaseta paizei…omws otan pas 1-2 ade 3 fores ton xrono,den to katalabaineis k stin teliki ta perissotera einai koda meta3y tus,opote otan bare8eis ute xreiazetai na mpaineis se aytokinito…apla perpatas ligaki k pas allu…omws prepei na kanume kati ekei…xronia to syzitame…

φροντίστε όμως ρε μάγκες κει πάνω,αν γίνει κάτι,να μας επιφυλάξετε υποδοχή,όχι αστεία!!!:wink:
εγώ ήδη έχω κλείσει 2 φίλες μου από Θεσσαλονίκη:p

Εγω θα ειμαι εκει να σε υποδεχτω.

τι να σε κάνω μόνο σου ρε???:?

Να μου δωσεις τις δυο φιλες σου.

ελα εσυ κ θα κανουμε το πιο μεγαλο χιππικο ερωτα!:lol: :stuck_out_tongue: :wink: