Scorpions fest 2009

Πω πω ρε παιδιά μετα την φετινη χρονιά θα βγώ στα φανάριανα πλένω τζάμια…να δίνετε τπτ ε!:stuck_out_tongue:
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!:D:D:D:D

ονείρωξη…

Ρε συ METAL_LAWS απο το Coast To Coast δεν ειναι η φωτο;;

ω ναι…

Ωχ δεν θα παω διακοπες φέτος!!!Εχω παρει ηδη εισητηριο AC/DC,θα παρω για Deep Purple…και απο οτι βλεπω και για Scorpions!!!Παιδια το συγκεκριμενο δεν χανεται με τπτ!!!Τους Scorpions τους ειχα ξαναδει με τους Whitesnake,αλλα με ολους αυτους που θα ερθουν αξίζει να ξαναπαμε!!!ΟΛΟΙ!!!

:yes:

Ας σταβρωσουμε τα δαχτυλα μας με την ελπιδα να πανε ολα καλα και να δουμε και επισημες ανακοινωσεις. :slight_smile:

ΕΛΕΟΣ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ…
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΕΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΤΡΕΛΗ 16ΑΡΑ ΤΥΠΙΣΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΟΡΙΕΤΑΙ-ΟΥΡΛΙΑΖΟΝΤΑΣ…(ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΕΓΟ ΤΡΟΠΟ ΚΟΙΤΑΓΑΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΗΤΑΝ ΤΟ '07 Ο ΚΛΑΟΥΣ ΕΙΠΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ ‘‘ΣΑΤ ΑΠ’’ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ!!!)

ρε παιδια ας μου πει καποιος ξερουμε ποτε και που για θεσσαλονικη???

Ποιός μίλησε για Θεσσαλονίκη;:stuck_out_tongue:

ε ρε πουστη,παντα μεσα στην εξεταστικη#-o ελπιζω να μη δινω σε πολυ κοντινη ημερομηνια…
αλλιως εννοειται μεσα:metal:

σοβαρα ρε???οχι σαλονικα…αθηνα τοτε που και ποτε??

6 Ιουλίου @ Καραϊσκάκη Στάντιουμ

Τι σχέση έχει η εξεταστική ρε παιδιά,στο Καραϊσκάκη είναι,θες μια μιαμιση ώρα (το πολύ) πήγαινε-έλα.

Δεν έχει ανακοινωθεί τίποτα ακόμα επίσημα,μην το ξεχνάμε

Λες να υπαρχουν και ατομα που σπουδαζουν/μενουν εκτος Αθηνων;; :slight_smile:

Λεπτομέρειες

Αυτό το λέω για κάποιον που απαξιώνει να πάει AC/DC (και ξέρει ποιός είναι).
Scorpions πάλι;Χεστήκαμε. :stuck_out_tongue:
Πάντα με διάθεση χιούμορ, έτσι.

Δεν βλέπω Bucholz… Μάλλον αποτελεί σκοτεινό κομμάτι της ιστορίας των σκορπιών…

Ειναι δεδομενο οτι οι σχεσεις τους δεν ειναι ροδινες…

Yπό άλλες συνθήκες δεν υπήρχε περίπτωση να δω Scorpions, αλλά με Mιχαλάκη και Uli είμαι ήδη εκεί!!:smiley:

Αν ήταν μόνο ο Uli θα πήγαινα σίγουρα, πώς τους είπαμε τους άλλους;
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: