Scorpions fest 2009

πρέπει να έγινε μεγάλη αρπαχτή τότε…
τσπ θα δούμε Μιχαλάκη, μεγάλος κιθαρίστας, λίγο νιονιό να είχε…

1 ωρα να πας,αλλη μια να ερθεις+τη συναυλια+την προσμονη+το αντικτυπο της μετα…και για τους αθηναιους δεν ειναι ευκολο!αλλωστε τα μαθηματα της σχολης ειναι παλουκια+ο χρονος λιγος:(

ωστοσο,εγω τουλαχιστον,θα κανω οτι μπορω για να ειμαι εκει

ναι αλλά πότε θα ξαναδεις τα αδερφάκια Schenker παρέα?

Ετσι ακριβως. Ειχα την τυχη και τις 3 φορες που τον ειδα να ειναι να στα καλα του (κατι που ειναι πολυ ρευστο) και ιδιως την μια απο τις τρεις φορες που τον ειδα ηταν σε δαιμονισμενη φορμα. Ετσι να ειναι το καλοκαιρι και σε συνδυασμο με τον παντα θεο Uli και φυσικα και τους υπολοιπους Scorps θα μαζευουμε τα σαγονια μας απο το πατωμα. Εγγυημενα πραγματα.

εννοειται οτι εχεις απολυτο δικιο!απλα τον προβληματισμο μου εξεθεσα…ενιγουει,Roth μαζι με τα αδερφια Schenker και τον κοντο να τραγουδα ειναι απο τις εμπειριες που οπωσδηποτε πρεπει να βιωσει κανεις!

Μην λέμε ό,τι θέλουμε, εγώ που θα κάνω 700 χιλιόμετρα τι να πω δηλαδή? Για τσακιστήτε… 8)

έτσι ντε…!!!

απο τιμες τι γινεται??

Οι διοργανωτές έχουν δείξει ότι δεν χτυπάνε άσχημες τιμές,αυτό το 25αρι του 2005 για τη θρυλική εκείνη συναυλία είναι το highlight

+1 στον ροδόλφο, και γενικά έχουμε άψογες διοργανώσεις.

Τι εχουμε?

…αν κρίνει κάποιος από το γεγονός ότι δώσαμε πέρσυ ?40 για Def Leppard - Whitesnake, μάλλον εκεί πάνω κάτω θα βρίσκεται η τιμή…

Στις διοργανώσεις της Caltural αναφέρομαι μόνο.

EFTYXWS POU KSANAERXONTAI ME ULI K MICHAEL GIATI THN TELEFTEA FORA DE MPORESA NA PAW GIATI PEZAN AFRAGIES…

Cultural Action βρε χαζούλι

αντε λογικα φετος θα τους κανω το χατιρι να τους δω…:stuck_out_tongue:
αν και πεφτει πολυ πραμμα λογικα αυτο το καλοκαιρι καπως θα τα βολεψω…και αυτο μονο γιατι θα ναι μαζι και ο Μιχαλακης…

Στο ραδιοφωνο του ΣΚΑΙ ακουσα το μεσημερι πως τελικα εγκριθηκε η συναυλια στο καστρο της Λεσβου…:-k

Κανονιστε να γινει καμια μαλακια τωρα που μας αναψατε…:x

Η ποια;;; :-k

http://tvradio.ert.gr/radio/lesvos.asp

18/02/2009

Θετική η απόφαση του ΚΑΣ (To γνωστο ΚΑΣ?:lol:) για την συναυλία των Scorpions στο Κάστρο Μυτιλήνης

Θετική ήταν η απόφαση του Κεντρικού Αρχαιολογικού Συμβουλίου για την διοργάνωση συναυλίας των Scorpions στο Κάστρο Μυτιλήνης στις 4 Σεπτεμβρίου μετά την απόφαση του Υπουργού Πολιτισμού κ. Αντώνη Σαμαρά να παραπέμψει το θέμα σε νέα συνεδρίαση του ΚΑΣ που πραγματοποιήθηκε χθες. Η συναυλία των Scorpions θα δοθεί στο πλαίσιο της αποχαιρετιστήριας παγκόσμιας περιοδείας του γερμανικού ροκ συγκροτήματος, ενώ και άλλες χώρες παραχωρούν μνημεία τους για χάρη τους, όπως, για παράδειγμα, η Πορτογαλία, όπου η συναυλία θα πραγματοποιηθεί σε μεσαιωνικό μοναστήρι.