Scorpions/Firewind @ Perivolia Chania Stadium, Crete [11/7/2009]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κοίτα εγώ την γνώμη μου είπα.Και στο κάτω κάτω δες και μόνος σου,δεν γίνεται ένα συγκρότημα να έρχεται τόσες φορές ελλάδα μέσα σε λίγα χρόνια.Δεν σκέφτεσαι μήπως μας έχουν πιάσει λίγο κορόιδα,εφόσον έρχονται και παίζουν τα ίδια πράγματα?

Δλδ άγγλοι, αμερικανοί, γερμανοί και δε ξέρω και γω ποιοι άλλοι που βλέπουν τις ίδιες μπάντες συνέχεια πιάνονται κορόιδα?? Ρε ξεκολλάτε από τη μιζέρια, θέλουμε να γίνουμε και ευρώπη μετά.

ρε έχουν έρθει πολλές φορές και παίζουν τα ίδια πράγματα.Εντάξει όσο νάναι οι εμφανίσεις τους θα πρέπει να απέχουν λίγο χρόνο μεταξύ τους για να μαζεύουν και κόσμο,αλλιώς καταντάνε βαρετοί

Δεν ειναι με το ζορι. Το δεχτερ καλα τα ειπε. Εγω για Μυτιληνη ψηνομαι αμα κατσει παρεα. Κανεις και κανα μπανακι μια χαρα. Αθηνα η Θεσσαλονικη (κατά την διακρεια του καλοκαιριου) δεν υπηρχε περιπτωση να παω να τους δω ας πουμε.

Τουλάχιστον τα παιδιά από την επαρχία που θέλουν να δουν Scorpions έχουν επιλογές: Λάρισα, Χανιά, Μυτιλήνη… Για εμάς τους παλιότερους απίστευτα πράγματα…!!!

Εγώ είμαι θετικός στο να παίζουν σε άλλες πόλεις, είμαι αρνητικός στο να ξαναπαίξουν Αθήνα.

Οριστε?Ειναι κατι που δε ξερω???

Από δελτίο τύπου:

Uli Jon Roth, Michael Schenker και Herman Rarebell, θα βρεθούν στη σκηνή μαζί με τους Scorpions, για να τραγουδήσουν τα τραγούδια που τόσο αγαπήσαμε!
Τετάρτη 8 Ιουλίου,
Συναυλία Scorpions στη Λάρισα,
στο Γήπεδο Αλκαζάρ

delete. λαθος ποστ

παιζουν και dokken ειδα στο σαιτ…και θα παιξουν ακτω απο τους metal hammer εεεεε σορρυ firewind…ελεορ…τεσπα…ωραια πραμματα…αμα ημουν απο κει θα τιμουσα το συγκεκριμενο λαιβ

θα ειμαι και εγω εκειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

No 2299

Νiiiiice! :thumbup:

ωραίο το μπιλιετάκι… 8)

Εγώ πάω μόνο και μόνο για FIREWIND με τους FIREKEEPERS φυσικά το επίσημο FUN CLUB των FIREWIND!!! SCORPIONS ετσι και αλλιώς θα τους δώ Αθήνα. FIREWIND δεν πρόκειται να ξαναπαίξουν Ελλάδα μέχρι να ξαναβγάλουν νέο ALBUM (σε ενα χρόνο και…), άσε που θα παίξουν κ ένα νέο τραγούδι!!!

Χεχε! Thanks!!! :smiley:

Set List κανείς??? :smiley:

Nα περιμενεις κατι παρομοιο με αυτο:

1. Coming Home
2. Loving You Sunday Morning
3. Is There Anybody There
4. The Zoo
5. Coast To Coast
6. Send Me An Angel
7. Holiday
8. 321
9. Tease Me Please Me
10. Rhythm Of Love
11. Bad Boys Running Wild
12. Drum Solo
13. Blackout
14. Big City Nights
15. Encore:
15. Still Loving You
16. Wind Of Change
17. Rock You Like A Hurricane

Xania, here i come!!! :smiley:

αναμένουμε κριτικές, καθώς το συνολικό πακέτο είναι φοβερό…ζηλεύω