Scorpions Party: 13/2 @ Outlaw Rock Club

Παρασκευή 13 Φεβρουαριου 2009 στο Outlaw Rock Club [Λ.Βουλιαγμένης & Η.Ηλιού 28, Νέος Κόσμος]

Δε μπορείς να έρθεις εσύ, δίνεις μάθημα την άλλη μέρα.

Ούτε εγώ. :frowning:

Κι εσύ μάθημα?:frowning:
Το περσινό μασκέ πάρτι άρχισε με μπύρες πριν απ’το πάρτι και κατέληξε με τον ifrit να σταματάει το ΜΕΤΡΟ πριν εμφανιστεί στην αποβάθρα.
Θα το προσπαθήσουμε και φέτος.

Θα κανω guest εμφανιση.:slight_smile:

Να ντυθείς κάτι όμως

Θα μεταμφιεστω γιατι κατι φανς μου θα εχουν ντυθει εγω.

Ξέρω ποιος θα ντυθεί εσύ

και γω λεω να ντυθω εσυ τελικα ,μονο πρασινα ματια δεν εχω βρει ακομα :stuck_out_tongue:

SCORPIONS PARTY
by Greek Scorpions fan club

Tο Ελληνικό Fan Club των Scorpions βάζει μάσκες και σας καλεί να κάνετε το ίδιο, να ξεφαντώσουμε μαζί στο αποκριάτικο πάρτυ που οργανώνει, ακούγοντας τη μουσική της αγαπημένης μας μπάντας, αλλά και άλλων αγαπημένων μας συγκροτημάτων. Εάν κάποιος δεν θέλει να βάλει τη μάσκα του, δεν πειράζει, ας κρατάει μαζί του όρεξη για (άγρια - Savage Amusement) διασκέδαση! Το πάρτυ θα ξεκινήσει στις 23:00 και θα τελειώσει το πρωί, υποδεχόμενο τον Άγιο Βαλεντίνο και τη γιορτή των ερωτευμένων, με την ερωτική φωνή του Klaus Meine, τις ταξιδιάρικες μελωδίες του Rudolf Schenker, τα ονειρικά solo των Matthias Jabs και Uli Jon Roth, αλλά καιτους ξέφρενους rock n’ roll ρυθμούς των Herman Rarebell, James Kottak, Francis Buchholz και Pawel Maciwoda! Το πάρτυ θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου στο Outlaw Rock Club (Ηλία Ηλιού 28 & Λεωφόρο Βουλιαγμένης - απέναντι απο την “Ελευθεροτυπία”). Είσοδος Ελεύθερη Let´s spend the night together, I know you want it too
The magic of the moment, Is what I´ve got for you
The heartbeat of this night, Is made to lose control … Let us find together, The beat we´re looking for! Για περισσότερα : www.scorpions.gr www.myspace.com/greekscorpionsfanclub
Ακολουθούν πληροφορίες για το πως μπορείτε να έρθετε…

http://www.scorpions.gr/scorps/images/outlaw/map.jpg


Στο πάρτυ μασκέ του φαν κλαμπ των Σκόρπιονς, να υποθέσω δε θα φοράει κανείς μάσκα, γιατί όλες θα έχουν πέσει; :lol: :lol: :lol:

Συγγνώμη, αλλά δεν κρατήθηκα και παραήταν καλό για να μη το πω :lol: :lol:

Εισαι ο χιλιοστος που το λεει και κερδιζεις δωρακι απ’ οτι μου λενε απ το κοντρολ.:p:D

Θα περασω μια βολτα(οχι ντυμενη:(), ελπιζω να χουν ντυθει μπολικοι οπως περσυ να ριξουμε κανα γελιο.

Μέχρι τις 5μιση,χαμός όπως πάντα!

Ευχαριστώ για το δώρο. Νομίζω το αξίζω μιας και δεν κώλωσα να το ποστάρω σε αντίθεση με τους υπόλοιπους 999 :stuck_out_tongue:

Μονο σε μενα μου φαινεται λιγο ακυρο το οτι θα γινει παρτυ μασκε μια βδομαδα πριν να ξεκινησουν οι αποκριες?? :stuck_out_tongue:

Είναι και pre-Valentine λέμε!

Ε να ντυθειτε τοτε ερωτευμενοι! :smiley: :stuck_out_tongue:

Έχω και δεύτερο! Έχω και δεύτερο! :smiley:

και Παρασκευή και 13 και Σόφι-κ στο πάρτυ? Προσοχή σε όσους πάρουν αυτοκίνητο :stuck_out_tongue:

Θα τιμησουμε και το αγαλμα του dr.rock
http://www.thejakartapost.com/files/images/sp07-a-1_6.img_assist_custom.jpg