Scorpions party 8/12

Scorpions party πραγματοποιεί το Greek Sting Fan Club την Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου 2006, στο Rock Club Outlaw (Λ. Βουλιαγμένης & Ηλία Ηλιού 28, Νέος Κόσμος) [Πίσω από την Ελευθεροτυπία]
Ώρα έναρξης 22:30 - Είσοδος ελεύθερη

Πληροφορίες για το πως θα φτάσετε εκεί στο

www.scorpions.gr

το γεγονός ότι η είσοδος είναι ελεύθερη φωτογραφίζει τον υπεύθυνο για την είσοδο των 7Ε στα προηγούμενα πάρτυ στο texas…

We will be there!

Θα’θελα να’ρθω αλλά φαντάζομαι ότι στην είσοδο θα υπάρχει μία αφίσσα που θα λέει “Wanted-Dead Or Alive” και θα’χει τη φωτογραφία μου από κάτω… :lol:
Πάντως το μπαράκι πρέπει να είναι δίπλα στην “Αρχιτεκτονική” που είναι τέλειο μπαράκι-μπουάτ.

Έχετε δει το Die Hard 3, όπου κακός παίζει με τον πρωταγωνιστή το παιχνίδι sam says και τον βάζει να πάει στο γκέτο των μαύρων φορώντας μια υβριστική πινακίδα ? Ε ακούστε τι θα κάνουμε…

Θα πάμε με τον κόζυ στο πάρτυ κ θα φοράμε από ένα σπέσιαλ μπλουζάκι. Στο ένα θα είναι τυπωμένο το απόσπασμα που θα γράφει ο Κωστής πως οι whitesnake πατάνε χάμω τους scorps με μεγάλα bold γράμματα και στο άλλο μια φώτο του Κωστή με υπότιτλο “ναι εγώ το έγραψα”.

Εγώ θα κρατάω και ένα χιουμορόμετρο. Θα είναι ενδιαφέρον το αποτέλεσμα !!!

Επίσης μια φώτο του klaus χωρίς τα σκουφιά θα είχε ενδιαφέρον να την τυπώσουμε κ αυτή σε μπλουζάκι !

:slight_smile: :slight_smile: :smiley: :smiley:

Johny στα είπα και αλλού… καλή επιτυχία, μακάρι να ερχόμουν αλλά θα δουλεύω…

Ο συλλογος πολεμιων “AntiScorpions” στηριζει αμεριστα το παρτυ αυτο. Τσιαρς!

Αυτόν ποιος τον έβαλε υπεύθυνο τύπου? Ό,τι να 'ναι γίνεται στην παράταξη μας.Άσε που έγινε και προδότης. Είναι πολέμιος των AντιScorpions (διπλή άρνηση -->κατάφαση)…

Θα καλέσω έκτακτη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου. Ραντεβού στο πάρτυ των σκορπιών!!! :roll: :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αυτον ποιος του ειπε οτι ειναι στο συλλογο? :?

όλοι εκεί!!!

Λογικα θα δωσω το παρον και εγω!

το καλό που σου θέλω!!!

…loipon koita,ta alla party sto Texas den eixan 7e!!!To kalokairi eixa 5&ypirxan k alla me free eisodo…e3artatai me tin synfwnia tu f.club me to magazi…opote min eisai adikos me to sygkekrimeno magazi…to an alla3e meros to f.club,exei sigura tus logus tu k 8a prepei na to rwtiseis,an k kata kairus ypirxe poikilia sta meri pu epele to f.c.na organwsi party :wink: :wink: :wink: :wink:

…k giati se psaxnane??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
…egw leew padws na skasw me mpluzaki Blackmore(xwris peruka :wink: :wink: :wink: :wink: )

…twra pu to 3anaskeftika sto magali exei ena poster wanted dead or alive me tis fatses twn Ramones…les na simainei kati ayto??? :roll: :roll: :roll: :roll: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :lol: :lol: :lol:

Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι στα πάρτι του fan club και χαιρόμαστε να γνωρίζουμε κόσμο. Αλλά απ?ότι φαίνεται μέλη του Greek Sting Fan Club τα έχετε παρεξηγήσει. Cozy, δεν έχει κάτι κανείς μαζί σου. Θα χαρούμε να σε δούμε και να τα πούμε και από κοντά. Και σε όσα λέγονται κατά καιρούς από μέλη του φόρουμ για εμάς, εμείς απλά απαντάμε και μετά τα ξεχνάμε. Αυτό έλειπε, να κρατάμε και «κακίες» με άτομα που δε γνωρίζουμε προσωπικά και στο κάτω κάτω δεν μας έχουν κάνει κάτι! Σε περιμένουμε στο πάρτι, αν πιστεύεις ότι θα περάσεις καλά :wink:

Montecristo, μπορείς να τυπώσεις σε μπλουζάκι ότι θέλεις! Όλες οι μπλούζες Scorpions έχουν ενδιαφέρον, όποιο μέλος τους και να «φιλοξενούν».
Από τη μεριά μου δε θα έλεγα πάλι ότι θα χε ενδιαφέρον μπλουζάκι με φωτό με κοντινό στο πρόσωπο του Coverdale, του οποίου το πρόσωπο έχει γίνει σαν του Alice Cooper, όπως ανέφερε σε συναυλία των Whitesnake στην Ιταλία φίλος-όχι μέλος του φαν κλαμπ των Scorps(για να μην μας λέτε και κακούς).
:lol: :stuck_out_tongue:

Αυτόν ποιος τον έβαλε υπεύθυνο τύπου? Ό,τι να 'ναι γίνεται στην παράταξη μας.Άσε που έγινε και προδότης. Είναι πολέμιος των AντιScorpions (διπλή άρνηση -->κατάφαση)…

Θα καλέσω έκτακτη συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου. Ραντεβού στο πάρτυ των σκορπιών!!! :roll: :roll: :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλά προφανώς αστειευόμουν. Ούτε πιστεύω πως έχετε κάποιο πρόβλημα ή κακία ή οτιδήποτε. Και για αυτό και κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω. Και αν θέλετε θα κοντράρω και τον Rudolf για το ποιος ξέρει τους περισσότερους στίχους απ’έξω :stuck_out_tongue: :smiley: :lol:

…e,nai fysika…den nomizw na ypirxe i yparxei kapoia kodra tu fc me kanenan…episis 8a paixtun k spania video apo Colmar k Wacken k 8a akustun k kommatia apo ton neo disko twn Kottak alla k tu Herman pu 8a bgei mesa sto 2007…nomizw oti 8a exei endiaferon…pera tu panigyriku klimatos pu yparxei genika sta party… nomizw oti 8a exei endiaferon…

μπορούμε να τσακωθούμε με την άνεσή μας και για τον herman επίσης cozy…
επίσης θα δεις ότι στα κομμάτια από το pure instict ο κόσμος θα είναι χαλαρός…
:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

αχουμ…γίνεται παρτυ; με φώναξε κανείς; :stuck_out_tongue:

cozy, μπορει να παμε μαζι αμα έρθω. το μαγαζί αυτό είναι 10-15 λεπτα με τα πόδια από το σπίτι μου…