Scorpions party 8/12

πλησιάζει η Παρασκευή και είμαι σίγουρος ότι θα γίνει Ο ΧΑΜΟΣ!!!

mono xamos???We’ll burn the sky once again :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ανυπομονώ! Ίσως έπρεπε να το κάνουμε νωρίτερα, πολύ περιμέναμε! :lol:

εεεεε,αυτή η αναμονή είναι που το κάνει καλύτερο!!!

Eysi eine to kaloto pragma argei :smiley: :smiley: :smiley:

…odws,eprepe na eixe ginei nwritera…mia mera emeine!!!

εγώ λέω να ξεκινάω σιγά σιγά…

Mtrame wres pleon…i adistrofi metrisi arxise…INTO THE ROCK… :smiley: :smiley: :smiley:

έτσι!!!

will the burn the club lemee xalaraaa :smiley: :smiley:

…the time has come to face the heat…ade na 3ekiname siga siga na piasume k kalo posto :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Αν και το πάρτυ λογικά θα συνεχίζεται, έχω να πω ότι όσο κάτσαμε εμείς (karvou, montecristo, cozy), ήταν υπέροχα. Το μαγαζί γεμάτο, η μουσική τέλεια, ενώ όσον αφορά τα βίντεο…τα λόγια είναι περιττά! Απλά θα πω πως είδα πράγματα που δεν ήξερα καν πως υπήρχαν σε εικόνα.
Ήταν να καθίσουμε μόλις μία ώρα και τελικά καθίσαμε τρεις!! Αυτό τα λέει όλα!
Γιάννη, Χρύσα, Νίκο και φυσικά Αντώνη…thanks!!!
(dark_lady, συγχώρεσέ με…απλά δε θυμάμαι το όνομά σου!!)
Don’t Stop At The Top!!!

Niiiiiice! High five! :smiley:

Το παρτυ ηταν υπεροχο, περασα τελεια και το υλικο που ακουσαμε και ειδαμε στο video ηταν πολυ καλο και ακουσαμε και ειδαμε πολλα σπανια και συλλεκτικα πραγματα.

ήταν όντως πολύ ωραία στο πάρτυ,αλλά δυστυχώς στις 1 την εκανα άρων άρων λόγω προβλήματος…με πειραξαν τα μανιτάρια που έφαγα νωρίτερα μάλλον… ](,) ](,) ](,) ](,) ](*,)

πάντως όσο ήμουν εκεί ήταν όλα κομπλέ. κάνενα παράπονο δεν υπήρχε!

Eine iperoxo pou perasate oloi kala Miriam eine to onoma mou k vasika dn sistithikame opote fisiologiko na min to thimasai :lol: :lol: :lol:
k last but not least me idiaiteri xara anafero oti o Cozy eine official member tou Greek Sti8ng Fan Club :wink:
keep on rockin guys elpizo na sas doume k sto mellon se parties

Βασικά, εμείς του είπαμε να μπει, για να σας διαφθείρουμε από μέσα… :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

να’στε καλά παιδιά…
άντε και στο επόμενο να φύγουμε παρέα το πρωί… 8)

Φωτογραφιες δεν βγαλατε ρε?

+1

Περάσαμε πολύ καλά ! Αν δεν ήμασταν λιώμα από τις κρεπάλες κ από την ενασχόλησή μας με τον πόλεμο κατά των Σκορπιών, θα καθόμασταν παραπάνω ! Ήταν πολύ καλά πάντως ! είδαμε κ αρκετά σπάνια βίντεο ! και τα παιδιά από το φαν κλαμπ ευγενέστατα ! Ειδικά η Μίριαμ με τα ψηφοδέλτια !

Εγώ κουφάθηκα που είδα τον Μeine 20 χρονών ! μέχρι χθες θα ορκιζόμουν ότι γεννήθηκε 40 !