Scorpions Summer Party@Outlaw Rock Club-27.6.08

για άλλη μια φορά θα είμαι εκεί για να:

μοιράσω αυτόγραφα σε όλους και όλες
βγάλω φωτογραφίες με όσους και όσες το επιθυμούν

Υπάρχουν σκέψεις για αφίσες και demo cd που απλά μιλάω για να έχετε τη φωνή μου,ενώ ενδεχόμενο dvd “rudy’s on the road” είναι στα σκαριά,απ’τα ταξίδια μου στην Ευρώπη που έκανα για να έρθω πιο κοντά με τους fans μου του εξωτερικού.
Ειδικές θέσεις θα υπάρχουν για τα τρυφερά αγόρια που περάσαμε μαζί τρυφερές στιγμές στο “ταξιδάκι” μας,θρόνος για το δάσκαλο και κεράσματα για όσους έρθουν πρώτη φορά και κάτσουν πάνω από 3 ώρες.
Αυτά.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: …χμ,ετσι ε;;;;;καλη φαση τοτε!!!


Aντε…μια βδομαδουλα εμεινε :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Δεν είναι ακόμα σίγουρο, αλλά παίζει να περάσω κι εγώ από εκεί. Φορώντας κάποια διακριτική μπλούζα μάλλον, γιατί από το μαλλί δε θα ξεχωρίζει κανείς εύκολα:)

ωραία,πας σ’όποιον παίζει μουσική και ρωτάς για τον rudolf από rocking,να σε γνωρίσουμε:D

η’ πας στον τυπο που θα εχει 6-7 γυναικες γυρω του χωρις να ρωτησεις.
αυτος ειναι ο rudolf

τα παραλές νομίζω.κι εσύ όμορφο αγόρι είσαι:oops:

Άντε! Ο Καιρός Γαρ Εγγύς :stuck_out_tongue: 8)

2 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ:D :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Αυριο…
:drunk: :vibrate: \:D/ :dance: :metal:

θα γράψετε ρε ποιοι θα έρθετε???:!:

Καλα ε…Απιστευτη βραδια, φοβερη μουσικη, υπεροχος κοσμος…τι αλλο να πω…τι εχανα τοοσο καιρο ρεε…
Αντε ποσταρετε και φωτο οσοι βγαλατε εεε…να δουμε τις φατσουλες μας…Παντα τετοια παιδες:drunk: :drunk:

ήπιαμε ήπιαμε ήπιαμε και τα σπάσαμε όλα.

να’μαστε καλά:D

Ετσι!!!

Βασικα σε πηρε το ματι μου αλλα δεν προλαβα να σου μιλησω.

Αντε και το επομενο να ρχεται…:smiley:

Επεράσαμ’ όμορφα και πάλι.
Φώτοζ αργότερα…

Εσενα δεν σε ειδα…:frowning: που καθοσουν?

Στο μπαρ, ούτε εγώ σε είδα.
Next time. :slight_smile:

Edit:

Φώτοζ!

  1. Πιωμένο ρούδι. Όπως και νάχει καίει καρδιές.

  1. Ifrit και ChrisP. Σχέση στοργής.

  1. Aγάπες μου!

Πολυ ποτο και κεφι…αποριας αξιο πως βρηακμε τον δρομο για το σπιτι…
Ολγα,η επιθυμια σου,διαταγη…να τα βινταεκια απο το παρτυ…τωρα που γνωριστηκαμε,να αλλαξεις και το σηματακι,ε :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


Aυτα ειναι, να μαστε καλα, παντα τετοια!!!:smiley:
Αντωνη μου σε συμπαθησα πολυ αλλα ΤΡΥΦΙΛΛΑΡΑ και τα μυαλα στα καγκελα…γαυρακι:p :smiley: