Scorpions Summer Party@Outlaw Rock Club-27.6.08

You asked for it…and here it is!!!

Greek Scorpions’ Fan Club Party->27/6/08 Outlaw party starts @ 23.00

[SPOILER]Να θυμήσω ότι το προηγούμενο party (αποκριάτικο) είχε τεράστια επιτυχία και φοβερό κέφι.



[/SPOILER]

see you there

Αυτη την φορα θα μαι κι εγω εκει…δεν ξαναχανω κατι τετοιο!!!:smiley: :smiley:

δειτε μερικα βιντεα απο το προηγουμενο παρτυ που ειχε γινει χαμος
http://www.youtube.com/watch?v=oOKSg8bf1fY8) 8) 8)

και φωτός

επειδη δεν εχει scorpions φετος 8α 3εδωσουμε εκει :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Περιμενετε και τον Ντεμη? Νομιζω τον ειχα δει σε μια αθλητικη με μπλουζακι blackout!!:lol:

Πάει,χάλασε και ο πρόεδρος…

Super!!! Εγώ με την Έφη θα έρθουμε λίγο αργά γιατί θα είμαστε σε ένα γάμο! Η Έφη πάντως θα έχει μπεί στον μήνα της και πλάκα θα έχει να βγει το παιδί στο party … φωνάζοντας Here I am!!!

ναι ο ντεμης ειχε βγει με μπλουζακι blαckout ,θα ερθει μαλλον με την despina και τον ribo που ειναι συναισθηματικο παιδι και του αρεσουν οι μπαλαντες…ολο κλαιει

:lol: :lol: :lol: :lol: … to When the smoke is going down για την εκλεκτη παρεα :lol: :lol: :lol: :lol:


έτσιιι!!! :wink:

φαίνεται οτι περιμέναμε πως και πως όλοι μας αυτο το πάρτι! Απόξειξη η τρεις αφίσες που κοσμούν την αρχική σελίδα του site του Ελληνικού Φαν Κλαμπ!! : http://www.scorpions.gr/scorps/ :smiley: :wink:

Έτσι, για να μην μείνει κανείς απο τους “καλλιτέχνες” που έφτιαξαν τις αφίσες, παραπονεμένος :wink:
ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΠΑΡΤΙ ΛΕΜΕ!!!

Πολύ ωραία η αφίσα … ήδη έχει μπει στον πίνακα ανακοινώσεων στο γραφείο μου!!!

Καλά, φοβερός…

:smiley: :smiley: :smiley: …η αγωγη του παιδιου πρεπει να ειναι σωστη ακομα και πριν γενηθει:wink:

θα γίνει σχετικός χαμούλης πάλι!!!

ποιοι θα έρθουν από δώθε?
περιμένω λαό ε.
σας αγαπώ,μην το ξεχνάτε,άντε.πείτε.ποιοι.:smiley:

Εγώ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ΧΑΧΑΧΑ!!!.. 8)

αμα ειναι ο rudolf πρεπει να παμε ολοι γιατι θα μαζευτουν και ολες οι φανατικες θαυμαστριες του:-s :-s

Δεν τις βλέπω καλά αυτή τη φορά τις θαυμάστριες!! :lol: :lol: