Scorpions (Unplugged) Live in Athens 11,12 & 14 Σεπτεμβριου 2013

Scorpions (Unplugged) Live in Athens 11,12 & 14 Σεπτεμβριου 2013

@ Θέατρο Λυκαβηττου :stuck_out_tongue:

Unplugged; Δουλευόμαστε;

που το διαβασες ? και αν γεμισουν το Λυκαβηττο 3 φορες,δηλαδη 20000 ατομα ,γιατι δεν μπαινουν σε σταδιο.Παλι uplugged ???,

Το είδα σε ενα διαφημιστικό φυλλάδιο της εταιρίας WE PRODUCTION (www.weticket.gr). Ανέβασα και photo στο πρώτο post :stuck_out_tongue:

Είτε unplugged είτε όχι με αφήνει αδιάφορο η φάση.

deleted

3 φορες ΑΘηνα και ουτε 1 στην Βορεια Ελλαδα! Συγχαρητηρια! :slight_smile:

+1000 :frowning:

Εντωμεταξύ καινούργια είναι αυτή η εταιρεία (We Productions) που το διοργανώνει? Έχει κάνει αλλες συναυλίες γενικότερα?

Καλή φάση μεν, αλλά wtf, έχουν βγάλει και DVD με unplugged και έχουν παίξει κιόλας unplugged στο ΣΕΦ (έστω και αν είχε και “ηλεκτρικό” μέρος η συναυλία εκείνη).

Βασικά είναι γραφείο δημοσίων σχέσεων. Δουλεύει πολύ με το Badminton. Τώρα αν το γυρίσανε και στις παραγωγές δε ξέρω…

Πάντως γενικά ψιλοκουφή συναυλία. Γιατί θεωρούν ότι το unplugged θα γεμίσει 3 Λυκαβηττούς δε καταλαβαίνω.

Δε ξερω κατα ποσο ισχυει το unplugged… εγω αυτο ξερω http://www.scorpions.gr/scorps/index.php?option=com_content&task=view&id=203&Itemid=1&lang=el

Η δευτερη αγαπημενη μου μπαντα… Τιμη μας!! Και τις 3 μερες εκει και κραξτε οσο θελετε :stuck_out_tongue: !!

ας επιβεβαιωθεί πρώτα κ βλέπουμε. όντως παράξενη επιλογή για 3 βράδυα σε Λυκαβητό…

σε κάθε περίπτωση και με λογικό μπιλιετάκι θα τιμήσω…

Haters ξεκινήστε την γκρίνια :stuck_out_tongue:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αυτά ειναι για να ξεκινάει καλά η μέρα :D:D:D:D

απο τους καλεσμενους μουσικους θα εξαρτηθει το αν θα παω

Ξεχασαν να αναφερουν οτι αυτη ειναι η τελευταια unplugged Περιοδεια :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=53ZQ8cIE_6Q κατι τετοιο να φανταζομαι λογικα. ενταξη τη γκομενα μαζι και παμε.θα παιξουν οτι μπαλαντα εχουν βγαλει στην ιστορια τους.:stuck_out_tongue:

…μεσα…μεσα…!!

:lol::lol::lol::lol:

…όπως και νά’χει ενδιαφέρον ακούγεται…τό’χουν ξανακάνει, και δεν ήταν άσχημο:):!:

το αντιθετο μαλισταα :smiley:

scorpions fan-boy mode on ας ερθουν οποτες και οπως θελουν :slight_smile: :slight_smile: scorpions fan-boy mode off