Τέλος για τους scorpions

ναι, σωστά,για αυτό είναι sold out κάθε χρόνο στην αθήνα…

Οχι ρε, αμα δεν το ειχα κουρασει θα παιζαν στο ΟΑΚΑ καθε Σ/Κ… :stuck_out_tongue:

Πολυ κουραση, αστα να πανε, ολοι φευγουν πτωματα απο τις συναυλιες τους…:wink:

Τους εχω δει αρκετες φορες και ειναι απλα θεοι οι ανθρωποι…αλλα οντως δεν παει αλλο…μεγαλωσαν αρκετα,οι ιδεες τους εχουν τελειωσει παρο’λα αυτα το νεο τους αλμπουμ Sting it to the tail ειναι κατσε καλα…!!

Μια μπαντα δεν ‘‘μετραει’’ μονο οταν βγαζει καλα αλμπουμ ακομα, αλλα και αν ειναι καλη και σε ‘‘φτιαχνει’’ στα live… Και οι Scorpion μια χαρα το κανουν αυτο… Οποτε εγω θελω να περιοδευσουν οσο πιο πολυ μπορουν…

Σαν ν’αντιφασκεις λιγακι.

Ε λιγάκι ναι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σιγουρα ειναι απιστευτοι στα live αλλα καλυτερα να σταματησουν τωρα που ειναι στην κορυφη! Μην γινουν σαν τους Deep Purple…

Μια χαρά ήταν οι Purple ίοταν τους είδα εγώ σε πληροφορώ… :wink:

Και εμενα μια χαρα μου ειχαν φανει, αν και οι Scorpions ειναι σε ακομα πιο υψηλο επιπεδο…

Μωρε καλοι ηταν αλλα ο Big Ian δεν την πολυπαλευει…πιστευω πρεπει να αποσυρθει(οσο και να με ποναει αυτο…):frowning:

Βασικα οντως το μπερδεψα λιγο το πραγμα…χαχα…αλλα αυτο που θελω να πω…ειναι οτι οι Scorpions ειναι ενα μεγαλο συγκροτημα(απο τα μεγαλυτερα για μενα)και παρολου που εξακολουθουν σε αυτην την ηλικια να κανουν καταπληκτικα live,πιστευω πως θα πρεπει να σταματησουν…

Υ.Γ:Ενα ακομα αλμπουμ θα το ηθελα…πολυ

Πω στην live αποδοση ειναι μερα με τη νυχτα
Περυσι Purple ηταν μεγαλη απογοητευση :?
Κριμα τετοια μπαντα να μην μπορει να κανει ενα live της προκοπης…
Και ναι ειναι μεγαλοι σε ηλικια αλλα πολλες μπαντες παρομοιας ηλικιας κανουν ακομα πολυ καλα live

βασικα νομιζω οτι πλην του Gillan η μπαντα ειχε καλη αποδοση αν και υπηρχαν προβληματα στον ηχο! στη θεσσ/νικη τουλαχιστον που ημουν εγω! ευτυχως στην πρωτη σειρα που ημουν δεν ακουγαμε τον Big Ian και δεν επεσε η εκτιμηση που ειχα για αυτον! θα απογοητευομουν κι αλλο…
Αντε μια τελευταια φορα απο Ελλαδα να τους χορτασω και μετα να το σχολασουν(δυστυχως…)…

Kαι ομως ξαναρχονται παιδια! 6 Οκτωβιου στο ΣΕΦ!:lol:

Εεεεε κυκλοφορεί αρκετό καιρό αυτό. Καλά νέα για εσάς τους φαν :smiley:

Αν δεν σου αρεσουν, μην πας με το ζορι…

Νομίζω πως για καλό νέο το είπε και οχι ειρωνικά :slight_smile:

σορρυ να βγαινω λιγο off topic, αλλα εχω ενα θεμα…τι γνωμη εχετε για τα σολο του Kottak?? τον εχω δει 3 φορες αλλα δεν εχω καταληξει αν μου αρεσουν ή αν τα βαριεμαι…

Bασικα, αν καποιος επρεπε να αποσυρθει, αυτος ειναι ο Kottak. :stuck_out_tongue: