Σχετικά με τιμή εισιτηρίου Scorpions,το καλοκαίρι

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά.Εγώ έχω να κάνω ένα σχόλιο σχετικά με τη συναυλία των Scorpions στο Καραισκάκη τον Ιούλιο.
Με πήρε ένα φιλαράκι πριν 4 μέρες και μου λέει: Ρε σύ,ξέρεις πόσο είναι το φθηνότερο για αρένα? 80 Ευρώ,ρε φίλε!Και καλά!Εντάξει.Άσε εμένα.Εγώ το πήρα.Ποιός άλλος θα δώσει μισό βδοματιάτικο?
Λοιπόν,παιδιά,δεν πανα ναι Whitesnake,δεν πανα ναι Uli Roth,δεν πανα ναι ο Θεός ο ίδιος...όσο και αν αγαπάω τους Scorpions,και όσο και αν έχω να τους δω από το90…τόσα λεφτά δεν τα δίνω.Είπανε να βγούνε για"αρπαχτή"τα παιδιά,συμφωνώ,αλλά η συναυλία δεν θα γίνει στην Εκάλη…έτσι?Στο Λιμάνι θα γίνει(και είμαι και γαύρος).Είναι ντροπή και αίσχος…!!! :evil:

aneta - kai an paiksoun ki alles meres thes kai giannena KSANA KAI KSANA ki o kokalinos dedinei kai pasa e :stuck_out_tongue: !!! ALLA - gia oti agapas ta $$ einai gia kapsimo ! kai mhniatiko edina !
pou to mhniatiko mou einai arketa panw tou basikou.

παιδες δεν ξερω αν αληθευει γιατι σε εφημεριδα μεγαλης κυκλοφοριας ανεφερε οτι το εισητηριο για καραισκακη θα ειναι 35 αρενα και 40 κερκιδα.
εισαι σιγουρος για το 80??
Στα Γιαννενα παντως θα ειναι 25 προπωληση και 30 Ταμειο.

Πρεπει να βγαλουν και ενα πολλαπλο για Whitesnake (Aθηνα / Θεσσαλονικη / Γιαννενα)

Ετσιιιιιιιιι γιατι γουσταρουμε …

Δυσκολο μιας και μιλαμε για τρεις διαφορετικους διοργανωτες…

δεν είναι 80 ευρώ,κάνεις λάθος…35 αρένα,40 κερκίδα…

cool - ok tha paroume kai se gkomenaki na exoumne brownie points :stuck_out_tongue:

Δυσκολο μιας και μιλαμε για τρεις διαφορετικους διοργανωτες…[/quote]

ego thelo ena diarkeias…gia whitesnake mono…etoimazo aftokinitaki pou tha ginetai kai aeroplanaki kai potamoploio… :smiley:
pantos exo etoimasei adeia gia na pao kai stis treis synavlies…an theleis antrea na me synodepseis, i ll be more than glad…

Δεν ειναι 80… 35 και 40 ειναι…

Δε με λέτε…ξέρει κανείς από που θα μπορώ να πάρω εισιτήριο για τα Γιάννενα;; (Ψήνεται η εκδρομούλα :wink: )

Βασικά και εμένα κάτι φίλοι που πήραν εισητήρια για αρένα 35 έδωσαν…Δεν νομίζω να είναι 80…

Είναι 35 αρένα 45 εξέδρα.Πήγα και πήρα!Ελπίζω να μην ακυρωθεί και αυτή η συναυλία :evil:

Παίζουν και Θεσσαλονίκη;;; Ποιος το διοργανώνει και τι ημερομηνία παίζουν στη Θεσσαλονίκη; Σε ποιο μέρος;

Έχει και Θεσσαλονίκη 21/7.Διοργανώση aenima & metal hammer :evil:

Δεν θα είμαι εκεί αυτή την ημερομηνία.
Thanks for the info.

Μην χαλιέσαι η aenima το διοργανώνει ποτέ δεν ξέρεις από που θα σου΄ρθει :twisted: :twisted:

re paidia 3erei kaneis tpt gia ta eishthria edw sthn kupro???

sto diaolo mas exoun pri3ei me ton sting, toumpano mas ta kanan kai dn lene tpt gia scorpions. :x

Τα είδα και τα δύο σχήματα φίλε. Άλλωστε εγώ τα ψιλοβαριέμαι τα live και δύσκολα πηγαίνω. Να φανταστείς εδώ δίπλα μου έπαιζαν οι Metallica χθες.
Για την γυναίκα μου θα πήγαινα … απλά να τους ξαναδώ και να δω και τον Tommy Aldridge φυσικά που είναι σταθερή αξία. 'Αλλη φορά.

Aporw apo pou skata to akousate oti tha itan toso panakriva ta eishthria!
Pragmati 35 kai 45 tha einai,arena/kerkida.

Και Θεσσαλονικη η τιμη ειναι ιδια ετσι?