Οι scorpions στη μυτιληνη!

Μετα τα απανωτα οχι απο το ΚΑΣ(Κεντρικό Αρχαιολογικό Συμβούλιο) ειπαν τελικα το ναι για συλαυλια των Σκορπιων στο καστρο της Μυτιληνης!
Και για του λογου το αληθες: http://www.aiolikanea.gr/news/main/detail.php?ID=41558

Το αρθρο αναφερει οτι θα ειναι μια απο τις τελευταιες συναυλιας της μπαντας ομως εγω θυμαμαι οτι καθε φορα μου ρωτουσαν τον rudolf για ποσο θα υπαρχει η μπαντα απαντουσε μεχρι να πεσουν τα αστερια απ τον ουρανο…

Ελα ρε πατριδα!!!αμα φερουν και τους γκεστς μυτιληνη θα γινει της ποπης,…:band:

Τέλεια! Η καταγωγή και η μόνιμη κατοικία μου είναι στην Χίο, οπότε θα πεταχτώ σίγουρα για μία μονοήμερη εκδρομούλα Μυτιλήνη. :smiley: Η ημερομηνία που είχε ακουστεί ήταν 4 Σεπτεμβρίου, να δούμε αν θα παραμείνει ίδια ή αν θα αλλάξει. Έλα ρε Σκορπιοί!!! :smiley: :smiley:

Αυτο “ακυρωνει” την αλλη συναυλια που θα γινοταν στο Καραισκακη στις 6/7;;;

Έλα ντε… Τι παίζει τώρα με το Καραϊσκάκη;
Πάντως, και ένα ταξιδάκι μέχρι εκεί δεν είναι άσχημο. Μια χαρά νησί είναι, χρόνο δεν ξέρω αν θα βρούμε…

μα μυτιληνη διαλεξαν οι χριστιανοι??
χαθηκε να παιξουν στο καστρο των ιωαννινων???

Στο καραισκακιη ειναι ιουλιο μηνα.στη μυτιληνη λενε για τελη αυγουστου αμε αρχεσ σεπτεμβριου

Κάστρο,άντε να γυρίσουν κάνα dvd σε στυλ Πορτογαλίας.

Ωραια νεα!!!

Σούπερ, ετοιμαζόμαστε για Μυτιλήνη.
Δεν νομίζω ότι η συναυλία στο Καραισκάκη έχει να κάνει σε κάτι με αυτή της Μυτιλήνης. Άλλωστε υπάρχουν επαφές και για συναυλία σε Θεσσαλονίκη και κάτι είχε ακουστεί για Κρήτη.

Δεν κάνουν μια full length Greek tour να τους ευχαριστηθούμε με την καρδιά μας…:):slight_smile:

αυτο θα λεγα και γω. να τους δωσουμε και την υπηκοοτητα.

Η συναυλια αυτη ειχε ακυρωθει απο τους Γκασμαδες ? τι εγινε ? αλλαξε ?

Ναι αρχικα το ΚΑΣ την ειχε ακυρωσει παρα τις πιεσεις που δεχοταν αρα παρενεθει κ ενας υπουργος και ειπαν ναι…googlαρε scorpions μυτιληνη και θα δεις…

Απόβαση!

Για γέλια και για κλάματα.

Πες τα ρε αδερφέ

Κατάλαβα, και αυτούς τους χτύπησε η οικονομικη κρίση !!

Πάω στοίχημα όταν θα σταματήσουν, θα εγκατασταθούν Ελλάδα:):!:

Ναι, αλλά πουκαιπού θα πηγαίνουν και Γερμανία…

…σωστός… :slight_smile: