Scorpions στο στ. Καραϊσκάκη;

Γαμάτα θα δω τους scorpions!!Πέρσι τους έχασα λόγω των εξετάσεων φέτος όμως θα μπορέσω να τους δω :smiley: Άντε νε δούμε πόσες φορές θα πάμε Αθήνα φέτος!! Όσο για τους Purple το πιο πιθανό είναι να τους χάσω :cry:

Ποιος τους φέρνει; H Di Di music; Υπάρχει καμιά πιθανότητα να ανέβουν και Θεσσαλονίκη;

Διάβασα στο forum του επίσημου site του ότι οι τιμές θα είναι: 25 Euro για την αρένα (Επιτέλους και μία λογική τιμή για συναυλία!!!), και 35 Euro για τους καθιστούς. Τα εισιτήρια θα κυκλοφορήσουν από την άλλη εβδομάδα μάλλον, στα Virgin Megastores. Όσο για το ποιός τους φαίρνει…απ’ότι κατάλαβα…Ο Ολυμπιακός!!! Με σκοπό αυτό που γράψαν τα παιδιά στην αρχή, δηλαδή να καλυφθούν τα έξοδα του γηπέδου από τη στιγμή που δεν θα έχει παιχνίδια το καλοκαιράκι!!

Φέρτε και τους Rammstein!!! :twisted: :twisted: :twisted: Αν και θα χρειαστεί πολλά χρήματα για να θυμίζει γήπεδο το Καραϊσκάκη μετά από τέτοια συναυλία :stuck_out_tongue:

25 ευρώ για μπροστά στη σκηνή???Καλό ακούγεται… :slight_smile: Να δούμε πως θα τα βολέψουμε με deep purple :evil:

Προεδρα θελουμε τους MEtallica ή τους AC/DC τωρα.

H pio kontinh hmeromhnia pou mporei na erthoun oi Metallica einai arxes 2007, otan dld bgei to neo cd 8)

Μπααααααα… Εγώ προτιμώ να μείνει ο Τζιοβάννι

Δλδ θα ερθουν σιγουσα οι Scorpions;;;;Και μονο 25 ευρω οι ορθιοι…Θα τα πουμε εκει παιδια!!! :wink: :twisted:

Μπααααααα… Εγώ προτιμώ να μείνει ο Τζιοβάννι[/quote]

mh mou peis oti eisai kai antimpagevitsikos?

Μπααααααα… Εγώ προτιμώ να μείνει ο Τζιοβάννι[/quote]

mh mou peis oti eisai kai antimpagevitsikos?[/quote]

Στο μόνο που είμαι αντί είναι στο τσούκου τσούκου μπολ… Γενικά το βλέπω ως διασκέδαση και ο Τζιοβάννι είναι μακράν ο μεγαλύτερος ποδοσφαιριστής στον τομέα της προσφοράς θεάματος… Όσο για τον Μπάγεβιτς τον θεωρώ πολύ καλό προπονητή, αλλά σαν χαρακτήρας δεν μου κάνει… Για να μην φεύγουμε σπό το θέμα πιστεύω ότι το Καραϊσκάκη κάνει για συναυλίες αφού έχει φοβερή ηχητική…

Μπααααααα… Εγώ προτιμώ να μείνει ο Τζιοβάννι[/quote]

mh mou peis oti eisai kai antimpagevitsikos?[/quote]

Στο μόνο που είμαι αντί είναι στο τσούκου τσούκου μπολ… Γενικά το βλέπω ως διασκέδαση και ο Τζιοβάννι είναι μακράν ο μεγαλύτερος ποδοσφαιριστής στον τομέα της προσφοράς θεάματος… Όσο για τον Μπάγεβιτς τον θεωρώ πολύ καλό προπονητή, αλλά σαν χαρακτήρας δεν μου κάνει… Για να μην φεύγουμε σπό το θέμα πιστεύω ότι το Καραϊσκάκη κάνει για συναυλίες αφού έχει φοβερή ηχητική…[/quote]

ma den pai3ame re file tsoukou tsoukou ball,oi kiriarxoi tou eidous einai oi vazeloi,kai to kanoun me apolyth epitixia :x ela re twra!nta3ei den einai mono to 8eama einai kai \h ousia.egw na 3ekoumpistei :twisted:

telika re 8a er8oun h oxi oi scorpions?

Για τους Scorpions είναι οριστικό. Η ημερομηνία υπάρχει και στο επίσημο site τους. Το θέμα είναι ποιόν θα πάρουμε στη θέση του Ντούσαν…

Toν Klaus Meine… Oύτως ή άλλως προπονητή δεν χρειαζόμαστε… Έχουμε τον Ρίμπο…

Πως με κόβεις Ηλία; Είμαι on topic νομίζω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ama paroume iroureta 8a einai 8eos o proedros!btw mpasket phrame spanouli-papamakario :smiley: 8) :smiley:

Άντε μακάρι να ξαναδούμε άσπρη μέρα και στο μπασκετάκι!!
Όσο για τον Iroureta…νομίζω ότι δεν παίζει με την καμία να έρθει. Μακάρι, αλλά δεν το κόβω!
Πίσω στους Scorpions, το γεγονός ότι έρχονται ξανά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα ελπίζω να τους κάνει να παίξουν και καμιά εκπληξούλα όπως το “Animal Magnetism” π.χ. Ονειρεύομαι ξεκίνημα με “Coming Home”…Πωωωω…

etsi opws paei me to mpasket mono an xionisei 8a doume asprh mera…
ontos xlomo…twra akoygete gia le gen :roll:

telika exei mathei kaneis an tha erthoun kai gia ti hmeromhnies milame??

Άντε πάλι…Ρε παιδιά τι σας έχει πιάσει όλους; Εννοείται ότι θα έρθουν, αφού έχει ανακοινωθεί και επίσημα. Ακόμα και στο site τους ( www.the-scorpions.net ) στις tour dates υπάρχει η ημερομηνία. 18 Ιουλίου στο Καραισκάκη. Απ’ότι ξέρω δεν θα ανέβουν Θεσ/νίκη. Εισιτήρια μέσα στις επόμενες μέρες από το Καραισκάκη και από τα Virgin Megastores (Ελπίζω και από αυτό στο Μαρούσι… :smiley: ).
Scorpioooons !!!

Τετάρτη 20 Ιουλίου, Θέατρο Γης, Θεσσαλονίκη.Λεπτομέρειες συντόμως.

oxi re gamoto 20 iouliou sti saloniki…idia mera me porcupine tree k van der graaf generator??! :cry: