Scorpions στο στ. Καραϊσκάκη;

Εν τω μεταξύ το ελληνικό fan club των Scorpions μιλάει για live των Scorpions στο Καραϊσκάκη στις αρχές Ιουλίου. Λες και έχουμε λεφτά… Κατ’εμέ wrong timing αν είναι αλήθεια…

Εγώ πάλι άκουσα φήμες ότι προσπαθεί να κλείσει ο Κόκκαλης κάποιες συναυλίες στο Καραΐσκάκη για το καλοκαίρι ούτως ώστε να κονομάει και την “νεκρή” ποδοσφαιρική περίοδο φράγκα!
Έτσι, ακούστηκε ότι παίζει να κλείσουν τους Scorpions και την Diana Ross!! :roll: :roll:

ΥΓ: …όχι μαζί, για ξεχωριστές συναυλίες!! :wink:

To FC twn Scorpions exei kapoio website h kapoia epafh sthn opoian mporei na apefthynthei kaneis?
Thax ek twn proterwn.

se ayth thn erwthsh pantws pou egine xtes o hakos apanthse pws sto karaiskakh paizei mono o olympiakos

se ayth thn erwthsh pantws pou egine xtes o hakos apanthse pws sto karaiskakh paizei mono o olympiakos[/quote]

Κι ευτυχώς δηλαδή…

Δεν φερνει τους AC/DC στο λιμανι λεω εγω???

Να πανυγηρίσουμε το ντάμπλ με AC/DC… Καλεσμένοι και οι Καμινιώτες ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ!!!

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

Στάθη…Here you go:
http://www.scorpions.gr/ !!!

mpa? vlepw polloi geroi mazeutikame sto forum…

…να έπαιζε και μπάλα ο γαύρος, καλά θα ήταν!!! 8)

Γερικο ειναι το ματι σου ρε !!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Αν ερθουν θα παω , αν δεν ερθουν δεν θα παω , ελπιζω να σας καλυψα …!!!

Εν τω μεταξύ μπορούμε να τοποθετήσουμε το συγκεκριμένο topic στις μεγαλύτερες γκάφες στης ιστορίας. Αντέγραφα από το scorpions.gr και αντί να γράψω Καραισκάκη έγραψα Λυκαβηττό!!! Πόσο ηλίθιος μπορώ να είμαι. Μέχρι και ο τίτλος είναι λάθος!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ναι γειά σας, είμαι ο άρχοντας των αυνανιστών…

Μπορείς να κάνεις edit το πρώτο σου μήνυμα και μαζί με αυτό και τον τίτλο του θέματος.

Thanks Ηλία το έκανα! Δεν ήξερα οτι μπορείς να αλλάξεις και τον τίτλο.

…να έπαιζε και μπάλα ο γαύρος, καλά θα ήταν!!! 8)[/quote]
ontos 8)

Από το rockroll.gr :
“Οι ιδιαίτερα αγαπητοί στο ελληνικό κοινό hard rockers Scorpions, μετά την περσινή πολύ επιτυχημένη συναυλία τους στο Θέατρο Λυκαβηττού, επιστρέφουν στη χώρα μας, στις 18 Ιουλίου στο στάδιο Καραϊσκάκη. Ατή τη φορά επέλεξαν ένα πραγματικά μεγάλο χώρο για να μπορέσουν να τους δουν όλοι!!!”
…Yeaaaaaahhhhh!!! 8)

Τώρα που το σκέφτομαι…17 στη Θεσσαλονίκη για Purple…και την επόμενη με την ψυχή στο στόμα για Scorps στο Καραϊσκάκη…Καλή φάση!!!

Γουστάρω τρελά 8) 8)

όχι ρε παιδιά!!!Μη μου το κάνετε αυτό!!!Δεν προλαβαίνω και τα 2 live :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Έχασα scorpions πέρυσι και τσατίστηκα ιδιαίτερα…Γμτο, δε παίζει να τους ξαναχάσω…Ούτε deep purple :cry: Τελικά δεν είναι τα φράγκα η κυριότερη έλειψη αυτού του καλοκαιριού αλλά ο χρόνος 8O

Άσχετο: Μιας και θα παίξουν στο Καραϊσκάκη…δεν κάνουμε και τους Scorpions μέλη του Θρύλου;;; Χε χεε!!! :smiley: