Scott Kelly (Neurosis) acoustic show@ Mo Better Club 17/01/2010

αυτή τη στιγμή είναι 3 χρήστες μόνο ονλάιν. Δενπράζ, σουρπράιζ για όταν ξυπνήσουν οι υπόλοιποι.

Venerate ως συνήθως.

Κανονίστε να’ναι πάλι 30 άτομα.

Όσοι ΕΝΙΩΣΑΝ την προηγούμενη φορά, ξέρουν.
Εγώ πάντως πάλι εκεί θα’μαι.

ΝΑΙ ΡΕ, ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!! Δεν περίμενα ότι υπήρχε περίπτωση να ξαναέρθει μόνος του, αφού την προηγούμενη φορά είχε παίξει σε ένα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ άδειο ΑΝ!!! Αν είναι έτσι και αυτή τη φορά, τότε το ελληνικό κοινό είναι άξιο της μοίρας του…

Μια χαρά νέα! Θά 'μαι εκεί! Την περασμένη φορά το έχασα γιατί ζούσα σε φούσκα επικοινωνιακού μεσαίωνα! :stuck_out_tongue:

Υ.Γ. Bleedin History, επιτέλους σε είδα κι εγώ! 8)

Ωραία, καιρός να επανορθώσουμε:oops::!:

Μωρή Venerate, σ’έχω ερωτευτεί.

Και την προηγουμενη φορα η venerate τον ειχε φερει νομιζω.
Σκατα ομως. Υπαρχει πιθανοτητα εκεινες τις μερες να παω 7ημερη με το σκολειο η να ετοιμαζομαι να φυγω, οποτε διφραγκο ουτε για πλακα. :frowning:

Και οχι τιποτ’ αλλο αλλα θα χασω ΚΑΙ orange goblin που ειναι μια μερα πριν. :confused:

μλκ μου ποσο μπροστα ειναι τα παλικαρια της venerate

:bow2::bow2::bow2::bow2:

ναι, και περσι η βενερέητ τον είχε φέρει. Έπεφτε μες στο πάσχα όμως (ή μεγάλη δευτέρα ή δευτέρα του πάσχα ήταν) και πολλοί προτίμισαν τα κοντοσούβλια.

Οδηγίες προς ναυτιλευομένους:

  • Δεν πρόκειται να αρχίσει να παίζει τπτ locust star και τέτοια, δεν θα’χει καμία σχέση με neurosis η φάση.
  • Ακούστε το the wake άλμπουμ του (κατά προτίμηση με βροχή ή όταν είστε στις μαύρες σας) και αφήστε τον να μιλήσει στην ψυχή σας.
  • Στο λάιβ ΜΗΝ έρθετε για τη ΦΑΣΗ με την παρέα σας, δε θα’χει “χαβαλέ” καθόλου. Ο Σκοτ ΑΠΑΙΤΕΙ απόλυτη ησυχία από το κοινό όταν παίζει σόλο.
  • Ζυγίστε τα παραπάνω και πάρτε τις αποφάσεις σας. Αν αυτό το λάιβ πάει καλά (και δεν εννοώ μόνο από άποψη προσέλευσης, αλλά και από άποψη συμπεριφοράς κοινού) τότε αυξάνονται οι (λίγες) πιθανότητες ο Σκοτ να ψήσει και τους υπόλοιπους να έρθουν επιτέλους Ελλάδα.

ps. Αγάπες στον Greywind. Ρε μαν, απ’τις φωτό σε νόμιζα για χοντρούλη. Και είσαι στυλάκι. Ψάξου. :slight_smile:

Θα πάμε με φίμωτρο, θα βγάλουμε το σκασμό, και μόλις τελειώσει το σετ κι εφόσον μας καταδεχτεί να πούμε μια κουβέντα, θα πέσουμε στα γόνατα εκλιπαρώντας να έρθει με τη φυλή.

The Wake._ (η αγρύπνια)

Διόρθωσις: Η γιορτή που στήνεται εις μνήμην κάποιου εκλιπόντος.

Σωστή η διόρθωση, απλά αυτοί που πάνε μένουν κυριολεκτικά άγρυπνοι. Τέρμα με τις λεπτομέρειες, το ζήτημα είναι ότι δεν πρέπει να ακούγεται κιχ.

Σιγά μην πάω σε συναυλία χωρίς να κάνω χεντμπανκη. Εγώ θα κάνω κι ας λέτε ό,τι θέλετε.

Για μια μέρα δεν προλαβαίνω να υποστηρίξω τη ΦAΣΗ της καταθλιψαρας. Μαλακια =/

8O
Μετά το κάζο στο ΑΝ δεν περίμενα να ξαναέρθει…
Μια χαρά δωράκι από :bow2: Venerate για τη γιορτή μου… :slight_smile:

Να ρωτήσω και κάτι… Melvins έρχονται, Scott Kelly έρχεται, Om έρχονται… Δεν περνάνε και μια βόλτα μ’ένα projectάκι που έχουν;… :p:papas:

Πω, ρε, υπό άλλες συνθήκες θα πέταγα από τη χαρά μου, αλλά μία μέρα πριν έχω γενέθλια και μάλλον πέφτει και μέσα στην εξεταστική.

Αλλά μάλλον με βλέπω να τα γράφω και τα 2 στα αρχίδια μου.

Δε γίνεται να μην το δω έπειτα από αυτά που έχω νιώσει με τη μουσική του.

Ξαφνικά ναι! Ο Scott θα έχει 200 άτομα!

ρε ουρτ…

Τόσο μπροστά που τον φέραν και πριν ενάμιση χρόνο, ΟΥΡΤ ΚΙ ΕΣΥ

δε θα παίξει τίποτα απ το Aenima άλλωστε

ουρτ ουρτ

Eντάξει τότε τον άκουγαν μόνο οι ΓΝΩΣΤΕΣ. Ας έρθει και για τον λαουτζίκο.

αν ερχόταν πρώτη φορά, θα έκανα πρόμο μέχρι αηδίας, μέχρι και την αδερφή μου θα έφερνα, που ακούει Black Eyed Peas.

αλλά με τα περσινά ρεζιλίκια στο Αn, που ήταν 30 άτομα από κάτω και πάλι κάναν φασαρία, όχι, θενκς, ας παίξει μόνο για τους ΓΝΩΣΤΕΣ, ναι.

λωλ και τώρα γιατί γκρινιάζεις; Επειδή θα ναι πολλοί ή επειδή λένε ψέματα ότι θα πάνε =/

εδιτ: ωπ άργησα, την έκανα για ούλβερ. η καρδιά μου όμως θα χτυπάει για τηρσεν, το πιπινολάηβ της χρονιάς <3

20 replies κιόλας; ξεπουλήθηκε κι αυτός, δε θα πάω