SCREAMER psaxnei gia band!

Hey! loipon eimai erasitexnis screamer/growler kai psaxnw apegnwsmena gia band. protimw atoma 15-18 se boreioanatolika proasteia athinas (oxi oti oi alloi me xalane). fulo de me noiazei oloi einai euprosdektoi. epirroes All That Remains, Killswitch Engage, Atreyu, Bullet For My Valentine, Bring Me The Horizon kai tetoia fasi. epikoinwnia sto just_another_star62@yahoo.com kai fusika edw. Rock On

hi file emeis pezoume heavy metal me telios alles epiroes apo esena. esh apo klasiko heavy metal ti akous?

file apo klassiko metal dn akouw kai polla, kuriws metallica kai genika skorpia tragoudia apo diafora sugkrotimata…

geia xara. file etoimazoume band me epirroes apo silverstein, escape the fate, alesana, 30 seconds to mars ktl… alla kyriws exoume skopo na doulepsoume dika mas tragoudia… dn exoume kapoio yliko mias kai to band dn einai akoma etoimo (alla syntoma 9a einai)… menoume xalandri. an endiaferesai add me sto msn: fake_the_funk@hotmail.com i apada edw vevaia… thnx =]

ap auta pou m eipes mono 30 stm akouw ligo alla dn uparxei provlima. omws ap oso kserw autes oi mpantes den kanoun scream kai egw dn eimai gia kathara fwnitika. de se apporiptw apla dieukrinise m ligo ti psaxneis. thanx!

koita, an 9es tsekare kiolas sto youtube ta bands p s egrapsa parapanw. kanoun scream. vasika se styl screamo mallon 9a einai to sygkrotima. se tetoio styl: http://www.youtube.com/watch?v=bEJ74rtulOo h http://www.youtube.com/watch?v=irZKr0u2kTc emeis omws 9a asxoli9oume kyriws me dika mas songs. distixos dn exw akoma yliko mias kai to proigoumeno band p eixame diali9ike kai syntoma 9a eimaste ok me to kainourgio. an 9es add me sto msn na t pume… :smiley:

file exoume sta skaria metalcore mpanta me tis epirroes p anafereis kai eimaste apo voreia proastia:D an akoma endiaferesai…

kai vevaia endiaferomai! kane me add spike619a@hotmail.com na ta poume apo kei

Και, ναι, τα greekglish απαγορεύονται! :smiley:

menw athina,attikh,xalandri kai paizw kithara.
eimai 15, dn kserw an se peirazei.

lightning_666@Live.com
kinhto:6971940807