Sepultura

re paidia mipws kserei kaneis an kukloforhan eisitiria gia thessaloniki?st ticket house logika 8a exei…

Η μεγαλη Δευτερα φτανει…Βγαλτε τα μπλουζακια της SELESAO γιατι εχουμε δουλειες πολυ σοβαρες…Το περασμενο καλοκαιρι ο MAX και οι SOULFLY,πριν λιγο καιρο οι KREATOR,μπροστα εχουμε τους ΤΙΤΑΝΕΣ SEPULTURA και τον Ιουλιο οι ΠΑΤΕΡΕΣ του thrash…Tι αλλο να θελουμε δλδ??Αληθεια θα ειναι κανεις απο το foroum στο Ροδον??Ετσι για να πιουμε κανα μπυρονι πριν την σφαγη…SEPULNATION ΛΕΜΕ… 8)
Ελα ρε BRAZIOUUUUUUU… :lol: :lol: :lol:

Sepultura, Maiden, Sabbath…και Slayer;;; Ω ρε Παναϊαμ…Πάλι χωρίς φράγκο στην τσέπη θα μείνουμε!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μπορεί να μου γίνει το χατήρι την Δευτέρα και να παίξουν το Antichrist και ολόκληρο το Beneath the Remains??? Αφού θα γκρεμιστεί που θα γκρεμιστεί το Ρόδον τον ΜάΙο, ε, ας γίνει η δουλειά 2 μήνες νωρίτερα… :twisted: :twisted:

Και η μαγική Τρίτη έρχεται,επίσης… I’m so there, dude! :slight_smile:

Xλωμο σε κοβω για αυτα που ζητας…Παντως ενα Escape to the void θα παιξει στανταρακι… :wink:
Ασε να δουμε Morbid Angel στο Ροδον και το γκρεμιζουμε τοτε… :lol:
Περασε η ωρα,καλα να περασουμε αποψε… :twisted:

Xλωμο σε κοβω για αυτα που ζητας…Παντως ενα Escape to the void θα παιξει στανταρακι… :wink:
Ασε να δουμε Morbid Angel στο Ροδον και το γκρεμιζουμε τοτε… :lol:
Περασε η ωρα,καλα να περασουμε αποψε… :twisted:[/quote]

'Οταν λέω ολόκληρο το beneath the remains, δεν λέω ολόκληρο το album, αλλά ολόκληρο το τραγούδι, και όχι απλά το μισό. Ζητάω πολλά;;;;;;;; :roll: :roll:

Έστω το Orgasmatron…πέρσι δεν το έπαιξαν…

ps: Escape to the void?? Δεν με χαλάει καθόλου… :slight_smile: :slight_smile:

Inner Self & Beneath The Remains…

Και την Μαραμένη μου Γαρδένια να έπαιζαν μετά, ρε και medley στον Τερλέγκα να έπαιζαν, εγώ πάλι ευχαριστημένος θα ήμουν… :twisted: :twisted: :twisted:

Salute…

Tα πραγματα φιλε sandman δεν ειναι ακριβως ετσι…Καλο το medley και γενικα καλη αποδοση ειχαν αλλα οπως ηταν εμφανες απο περσυ που τους ξαναειδαμε,λειπει το μεγαλο τους χαρτι(MAX) με αποτελεσμα να βλεπουμε μια καλη μπαντα επι σκηνης αλλα οχι τους SEPULTURA(αποψη μου)…Το σετ ειχε μεσα πολυ πραγμα απο CHAOS A.D. τα στανταρ γαματα τραγουδια τους,την εκπληξη του Necromancer,το τεραστιο Εscape to the void,την αναμενομενη συμμετοχη του κοσμου(προσελευση γυρω στα 600 ατομα-καθολου ασχημα για Δευτερα).Το live κρατησε 1 ωρα και 20 λεπτα με το ζορι(ξεφτιλα αναλογικα με την τιμη του εισιτηριου-28ευροπουλα),ο ηχος ηταν μετριος(μπουκοματα αρκετα) και γενικα δεν ηταν και το καλυτερο live που εχουμε δει…Τον δε υμνο INNER SELF ο DERRICK με τον KISSER τον ψιλοεσφαξαν… :cry:
Σε σχεση με τους SOULFLY οι SEPULTURA εχουν μεινει πολυ πισω αν και κανουν οτι μπορουν αλλα με τιποτα δεν θα ξαναπιασουν κορυφη με το υπαρχον line-up.Kαλος ο Derrick αλλα τι να πει μπροστα στον MAX… :wink: Eπισης λειπει πολυ η δευτερη κιθαρα απο τα παλια κομματια τους…
Υ.Γ Τελικα οι KREATOR μονο κρατανε την σημαια του thrash ψηλα αυτη την δυσκολη εποχη…Για να δουμε τι εχουν να μας πουν και οι Slayer το καλοκαιρακι…
Υ.Γ 2 Καλα ρε ΙGOR την μπλουζα του βαζελου γιατι την φορεσες αγορινα μου??Μας ανεβασες την πιεση γμτ…Δεν τα κανουν αυτα τα λαθη…

Μα το ότι θα έλειπε και θα λείπει γενικά ο Max είναι δεδομένο…Όσον αφορά την διάρκεια της συναυλίας, νομίζω τόσο είχαν παίξει κει πέρσι…
Για το Playlist, ήταν πολύ καλό, άποψη μου…Έπαιξαν τραγούδια που δεν είχαν ακουστεί πέρσι…

Αναφορικά με τον Cavalera και το ξεσκονόπανο που φόραγε στο ξεκίνημα, προφανώς τον έπιασε αλλεργία, και το έβγαλε στο 2ο κομμάτι…Πάλι καλά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βασικα αν θυμαμαι καλα περσι ειχαν ενα δεκαλεπτακι παραπανω αλλα αυτο εχει ελαχιστη σημασια…Ουτε για το playlist εχω ενσταση αλλα απλα εχοντας δει και SOULFLY πλεον δεν μπορω να ισχυριστω οτι αυτο που ειδα χθες(αλλα και περσι τον Φεβρουαριο) ειναι SEPULTURA…Aσε να μην παμε πιο παλια(92) που 2 βραδιες ειχαμε παθει εγκεφαλικο…
Οσο για τον IGOR εγινε παρεμβαση για να βγαλει την αηδια απο πανω του… :lol:

εμενα μου εδωσαν την εντυπωση οτι το “εχουν” ακομα.οτι λειπει ο max ειναι μπαγιατικα νεα.δεν εχει νοημα να κλαιμε πια για αυτο.ο igor ειναι ΟΛΑ τα λεφτα σ’αυτη τη μπαντα.οσο για την εμφανιση που γκρινιαζουν πολλοι, εχω να πω οτι αν δεν ξερει να εκτιμαει το καλο στον καφε κ στη μπαλα ο βραζιλιανος, τοτε ποιος? :stuck_out_tongue:

Οταν εχεις δει την συγκεκριμενη μπαντα στα μεγαλεια της(1992),σε φεστιβαλ με 50000 λαου να καταφερνουν να εκμηδενισουν τους PANTERA και οταν εχεις δει και τους SOULFLY το καλοκαιρι να πετανε φωτιες,ε του πουστη δεν μπορεις να μην κανεις συγκριση…Το αν εχουν μελλον η οχι θα δειξει αλλα εχω την αισθηση οτι πλεον εχουν παρει την κατιουσα(μακαρι να βγω ψευτης)…
Τωρα οσο για τον IGOR επρεπε να περει παραδειγμα απο τον MAX που το 92 ειχε βγει φωτο με την κιτρινομαυρη… :wink:
Σαν βραζιλιανος το κιτρινο του ταιριαζει καλυτερα… :lol:

Mia einai h omada ths Athinas kai kala ekane kai forese thn omada tou Panathinaikou afou sthn Athina epeze.

Οκ…τότε την άλλη φορά να τους φωνάξουμε να παίξουνε στο δημοτικό θέατρο του πειραιά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οκ…τότε την άλλη φορά να τους φωνάξουμε να παίξουνε στο δημοτικό θέατρο του πειραιά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εξυπναδες… :lol: :lol: :lol: :lol:

Οκ…τότε την άλλη φορά να τους φωνάξουμε να παίξουνε στο δημοτικό θέατρο του πειραιά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εξυπναδες… :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Σεμνάααααααααααααα…

Την ερυθρόλευκη την φοράνε διεθνείς Βραζιλιάνοι ποδοσφαιριστές Rivaldo, Giovanni, Ze Elias… Τις άλλες τις φοράνε κιθαρίστες και χορεύτριες του Maracana grill …

Ποδοσφαιριστες μεν, συνταξιουχοι δε…

Όσα δεν φτάνει η αλεπού…

Ήρθαν στα 32 ο Ρίμπο, στα 27 ο Ζίο και στα 24 ο Ζε Ελίας…

Μερικοί από εμάς απεχθάνονται βαθύτατα το ποδόσφαιρο και ότι αυτό συμβολίζει. Θέλετε να ανοίξετε ένα άλλο thread και να παίξετε κεί μπαλίτσα;