Ιδανικο Setlist του Robert PLant

Ποιο θα ηταν το ιδανικο Setlist του πλαντ για σας??? αναφερετε 10 κομματια!

Πω πω μανία με τα ιδανικά setlist! Τι νόημα έχουν ρε παιδιά; Λες και άμα πούμε θα μας ακούσει.

Εσυ δεν εχεις το κινητο του??:stuck_out_tongue:

Παρ’τον τηλεφωνο και κανονιστε…:stuck_out_tongue: :lol:

auto to super thread to ebneustika apo to idaniko setlist tn metallica…dld kaluteroi einai oi metallica??ade peite re paidia

Θα πω οτι ειπε και ο bluezlick για τους Metallica! Να μην παιξει καθολου!!!:stuck_out_tongue:

ε,να παίξει μπόλικα από zeppelin…άμα δεν παίξει κι αυτός,ποιος θα παίξει?

  • 1000, αλλα και απ’τα προσωπικα του να παιξει 2-3 δε με χαλαει, εχω ακουσει πως ειναι καλα.

πάντως δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι, πάντως όταν είχε έρθει Θεσσαλονίκη το 2000 αν θυμάμαι δεν έπαιξε και πολλά΄(3-4). Αλλά πιστέψτε με και μόνο να τον ακούς είναι αρκετό…

αν και δεν είμαι γνώστης,έχω ακούσει ότι τα προσωπικά του είναι πολύ καλά.
αλλά είναι από τις λίγες ευκαιρίες που έχεις για να ακούσεις κομμάτια zeppelin live και πρέπει να τα παίζει.

θα σε κανω ψυτο στην σουβλααααα! :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

ον τοπικ
μην χαιρεστε πολυ…
θα παιξει πολλυ λιγα zeppelin! κ μην φωναζει κανας τρομπας απο κατω stairway to heaven…
ας βαλει το cd…:wink:

+11111111111111111

Σαν εκεινον τον τρομπα που στους Camel φωναζε συνεχεια Snowgooseeeeeeeeee…ΣΟΝΟΦ,ΣΟΝΟΦ…:?

re paidia epeidi ki egw dn kserw apo tin prosopiki otu diskografia lete 5 kala kommatia na katevasw???

Βασικά πάρε τον προπέρσινο δίσκο του “Mighty Rearranger”, που έβγαλε με τους Strange Sensation και θα έχεις αγοράσει έναν καταπληκτικό δίσκο κομμάτια του οποίου θα ακούσεις και στη συναυλία. Μιλάμε ο δίσκος είναι καταπληκτικός και απίστευτα μοντέρνος!!!

thank you!!!

apo zeppelin thelw opwsdipote black dog k immigrant song!!!

κ μετα ειρθε η ανοιξη…:roll:

giati to les auto???

γιατι δεν το νομιζω. μακαρι αλλα δεν την κοβω…

Απ’οσο θυμαμαι το παιζει το black dog που και που. Καλυτερα να κοιταξεις στο σαϊτ του τα σετ λιστ των συναυλιων του.
Το mighty rearranger να το παρεις/κατεβασεις παση θυσια.

Συνήθως όμως τι παίζει από zep ???

Ας παίξει ό,τι θέλει, αρκεί να περιέχεται το No Quarter στο setlist.