Sex Pistols- Eπανεμφάνιση για 1 συναυλία

Η αληθεια βρισκεται στους Sex Pistols!!!Gege?

ΤΕΛΛΛΟΣ!!!

:lol3: :lol3: :lol3:

Μην το πάρεις στραβά, αλλά δεν πηγαίνεις σχεδόν σε καμία συναυλία στην Ελλάδα, εκτός από κάτι τελειωμένα groupάκια τύπου “Up The Hammers” και θες να μου πεις ότι θα πήγαινες Αγγλία για να δεις τους Zeppelin; :-k

Δεν το ξεχνώ ότι δηλώνεις Manowarάς και δεν πήγες Manowar λόγω εκείνου του λόγου που μου είχες πει…

Το περίμενα ότι εκεί θα το πήγαινες.

Αν και δεν έχω να λογοδοτήσω απλά θα σου πω ότι έχω πάει σε πολλές συναυλίες (για να μην πω πάρα πολλές και φανώ υπερβολικός) και σε αρκετές απ’ αυτές μόνος μου.

Τυχαίνει να με γνωρίζεις εδώ μέσα την εποχή του “ξενερώματός” μου που δε μπορώ την ψευτιά-έτσι το βλέπω εγώ, μην προσπαθήσεις να μου αλλάξεις άποψη.
Προφανώς θα με νομίζεις και τσιγκούνη…:roll: …έλα όμως που δε με ξέρεις κθλ καλά και τι φράγκα έχω ρίξει σε διάφορες καταστάσεις.
Σε καταλαβαίνω όμως γτ εισπράττεις αυτό που θες και που νομίζεις ότι βγάζω εδώ μέσα. :slight_smile:

Όσο για το Up the Hammers, αν θεωρείς τελειωμένα κάποια γκρουπάκια, δικαίωμά σου.
Δεν τα θεωρώ όμως εγώ και πηγαίνω.

Στις συναυλίες εγώ πάω περισσότερο για το τζέρτζελο και γενικά προτιμώ την κάθε μπάντα στο studio.
Αφού λοιπόν δεν ήρθε ο φίλος μου Manowar, δεν πήγα ούτε κι εγώ γτ πλέον δεν πάω μόνος μου σε καμμιά συναυλία.

Και μην πεις ότι θα ήσαστε και οι του rocking εκεί…

Εκεί το πήγα, γιατί εκεί το οδήγησες με τα posts σου εδώ και πολλούς μήνες!
Όταν αναφέρεις σχεδόν σε κάθε live που ανακοινώνεται “Yeah! Κορυφαίο live! Χαμός θα γίνει!” και μετά δεν πας, ε τότε πώς θες να το εκλάβει ο άλλος;

Και τα λέω αυτά επειδή θέλω να είσαι και εσύ σε αυτά τα lives που πηγαίνουμε! :wink:

Καμιά σχέση με τσιγκούνη ή οποιοδήποτε άλλο συμπέρασμα!

Για το Up The Hammers, γούστα και προτεραιότητες είναι αυτά!

Η ατάκα σου “ευτυχώς που οι Paradox (οι ποιοί; :? ) δεν παίζουν την ίδια μέρα με Helloween / Gamma Ray, γιατί θα πήγαινα στους πρώτους” με διαφώτισε πλήρως! :slight_smile:

Και αναφέρεις συχνά τη φράση “μόνος μου σε συναυλία”!
Ε και τι; Όλοι μας το έχουμε κάνει αμέτρητες φορές!
Για την παρέα πας σε ένα live ή για το group;

Κλείνοντας, η μόνη μου διαφωνία μαζί σου είναι ότι θεωρώ ότι η πρόταση “ΔΕΝ πρόκειται να πάω να τους δω” λέγεται εκ του ασφαλoύς, από τη στιγμή που, όπως λες και εσύ, δεν πηγαίνεις πια σε lives!

Αυτό δεν το κατάλαβα! :expressionless:

Αν θυμάσαι πέρυσι τέτοια εποχή εδώ μέσα είπα ότι θα κάνω αποχή λόγω ακριβών εισιτηρίων και το τηρώ ακόμα από τη στιγμή που δεν αλλάζει κάτι.
Οπότε τι σε παραξενεύει; :-k

1-2 φορές το πολύ να έχω πει “χαμός θα γίνει”, νομίζω η μία ήταν για Agent Steel αν δεν κάνω λάθος και ίσως γι’ αυτό να το θυμάσαι έτσι.

Αυτό που λες για Helloween / Gamma Ray και Paradox είναι γτ στα δεδομένα σου οι πρώτοι 2 είναι super κορυφαίοι, για μένα είναι απλά μεγάλες μπάντες.

Τόσο καιρό δεν έχεις καταλάβει την τρέλα μου με Paradox; :-k
Ασφαλώς και τους προτιμώ…

Συναυλίες όπως προείπα:

εγώ πάω περισσότερο για το τζέρτζελο και γενικά προτιμώ την κάθε μπάντα στο studio.

συμπληρωματικά λέω “πλέον”.

Δεν είπα ότι δεν πηγαίνω πια σε lives, το εξήγησα πιο πάνω.

Ο.Κ. Μόνο εδώ διαφωνούμε! :dunno:
Είναι πολλές παραπάνω!
Μην με βάλεις να τις μετρήσω! :stuck_out_tongue: :lol:

Τέσπα! Είμαστε off-topic!
Αν θες συνεχίζουμε την κουβέντα από κοντά! :wink: :slight_smile:

Και ξανατονίζω

Πιστευω οτι εληξε… :-s :-s :-s

Κοίτα συνήθως δεν είμαι υπερβολικός οπότε νομίζω με μπερδεύεις με κάποιον άλλο. :expressionless:


Ναι βρε ok! :slight_smile: