Νέο άλμπουμ Sex Pistols

AAAAAAAAAA!!!8O Γιατί αυτοί οι άνθρωποι δε λυπούνται λιγάκι τους οπαδούς? Ετοιμάζουν νέο άλμπουμ στα 60 τους… Τι μπορεί να είναι χειρότερο από γέρους Σεξ Πίστολς? Ο χειρότερος εφιάλτης μου γίνεται πραγματικότητα…

Eλεος πια…Ο Rotten ας εφαρμόσει επιτέλους οτι λέει στο επιθετο του…:lol:

:lightsabre: Λίγα λόγια για τη ΦΩΝΑΡΑ!:lightsabre:

Καλα αυτοι ακομα βγαζουν?Παντως ρε παιδια τοσο ελλειψη σε ποιοτητα εχουμε αυτες τις μερες και αναγκαζονται να γινονται reunion κλπ,η να βγαζουν γεροι καινουριους δισκους?

Χαζο μου φαινεται αλλα απο την αλλη γουστο τους και καπελο τους…

Τα αυτιά μας όμως τι φταίνε?

Σε υποχρέωσε κανείς να ακούσεις?

Εγώ περισσότερο αναρωτιέμαι τι στίχους θα έχει αυτός ο δίσκος…
Αν αρχίσουν πάλι να γράφουν για πανκ και αναρχία θα είναι για πολλά γιαούρτια.

Σωστό…δεν τους παίρνει πια!!Αλλά εντάξει, τελευταία όλο αυτό γίνεται οπότε δεν ξαφνιάζομαι!

Eντάξει, το ότι οι Sex Pistols έχουν κυκλοφορήσει έναν από τους σημαντικότερους δίσκους των εποχών το δέχομαι. Αυτό εδώ όμως πάει για φιάσκο. Μετά από 3 (αν δεν κάνω λάθος) reunion, έρχεται ο δίσκος. Ω παναιαμ.

Τί μένος! Σιγά ρε παιδιά! :? Προσωπικά πολύ θα με ενδιέφερε να το ακούσω. :-k (Μιλάμε για ένα συγκρότημα που κατάφερε να γίνει το διασημότερο - αν όχι το καλύτερο - ενός χώρου με έναν μόνο δίσκο!) Δεν μπορεί ο δεύτερος να μην μας προκαλεί τουλάχιστον το ενδιαφέρον. Ας αναλογιστούμε με δέος ένα δυνάμει δεύτερο Nevermind the Bollocks. Ελπίζω αγαθά, όπως πάντα.

Βέβαια υπάρχει κακό προηγούμενο εξαιτίας των Stooges.

Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λες, απλώς αλλιώς ακούγονταν παλιά και αλλιώς θα ακούγονται τώρα. Το ότι θα το ακούσω το νέο άλμπουμ πάντως είναι σίγουρο!

Χμ, αλλες εποχες ισως τοτε και τωρα?
Τεσπα, εδω θαμαστε να το ακουσουμε και να κρινουμε…

@ zafrock:

Ποιος ειπε οτι η αναρχια ειναι ιδεολογια μονο των εφηβων?

Μάλλον ο ζαφ δεν το εννοεί επειδή μεγάλωσαν οι s.p. αλλά ότι άλλαξαν οι εποχές…

Η εφηβεία είναι αναρχική ηλικία απο μόνη της, η αναρχία ως ιδεολογία είναι κάτι εντελώς διαφορετικό και δεν αφορά τόσο τους εφήβους :slight_smile:

Στο θέμα, δε θα πω κάτι πρωτότυπο. Αν το καναν για χρήματα και έτσι ξεφτιλίζουν το όνομα τους. Αν το κάνουν επειδή τους τη κ@βλωσε να παίξουν πάλι μουσική, δεν είναι οι μόνοι, τόσοι και τόσοι στην ηλικία τους (και μεγαλύτεροι…) έχουν κάνει reunion. Πρόσφατο παράδειγμα, Zeppelin.

Aν η Αναρχία δεν είναι τρόπος ζωής σου, τότε γιατί να την αναφέρεις στα τραγούδια σου; Εκτός από αυτό, εμένα προσωπικά μου φαίνεται λιγάκι κουλό μετά από τόσα χρόνια να θέλουν να βγάλουν πάλι δίσκο. Ίδωμεν.

Εδω συμφωνουμε…

Εχουν πολύ πλακα που θυμήθηκαν πως υπάρχουν και ειπαν βαγάλουν κανα δισκο κ κανα φραγκο εν συνεχεια…(και αυτοι)

Παντως σε κατι reunion live που ειχαν κανει στα μεσα 90s είχαν φαει τρελλό κραξιμο παντου…:lol: (ντοματες ,γιαούρτια και τα συναφή…)

Λογικο.