Το μυαλο μου συνεχεια στο sex!

Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι συνέχεια το σεξ. Συνέχεια όμως!! Θέλω συνέχεια να βλέπω ερωτικού περιεχομένου βίντεο, να διαβάζω ερωτικές ιστορίες και να κάνω one night stand. Πάω να διαβάσω κάτι, να κάνω κατι και μετά από λίγο σκέφτομαι πάλι το σεξ. Θα μου πείτε λογικό είναι, είμαι νέο παιδί και είναι και υγιές να σκέφτομαι το σεξ, αλλά συνέχεια είναι κακό μήπως; Σκέφτομαι οτι θα πάω μεθαύριο να δουλέψω και θα είναι εκεί το μυαλό μου συνέχεια. What the hell?? Από την άλλη, σήμερα κατάλαβα ότι νιώθω πολύ μόνος σε ερωτικό επίπεδο. Ζηλεύω πολύ όταν βλέπω ζευγαράκια. Ακόμα και στην τιβι! Και ναι ρε, το δηλώνω, δεν αντέχω άλλο μόνος. Fuck! Δεν έπρεπε να το πω αυτό. Τεσπα, με νιώθει κανείς;

ΥΓ.Σας έλειψα; Εμένα καθόλου αλλά χαίρομαι που είμαι και πάλι εδώ. Νόμιζα πως με είχατε κάνει μπαν και πως δε θα ξαναέμπαινα ποτέ εδώ.

ΥΓ.Fuck!

πολλα λες

κανεις τιποτα?

δοκημασε να κανεις παρεες.

α καλα…

Την Ανθουλα

Η Εύα τι απέγινε; Τι της έκανες;

Πάλι εδώ ρε ανήσυχε;
Στο μπλογκ σου γρήγορα!

Σεξουαλικό υπονοούμενο.

Μήπως να το κάνουμε λοκ πριν το δει και θελήσει να ξεκαυλώσει εδώ μέσα; :stuck_out_tongue:

Η Ευα εδω και καιρο ειναι για σπουδες Εδιμβουργο :((((
Μου λειπει πολυ :((((
Ουτε μσν μπαινει πια. Ασχολειται συνεχεια με το φωτογραφικο μπλογκ της.
Τεσπα, για τα προσωπικα μου θα λεμε τωρα;

Dude r u serious?
Σε λίγο θα ανοίξεις και άλλα τόπικ δλδ για να μας πεις ποιά είναι η εύα, τί εσώρουχο φοράς και με ποιά μαγική τεχνική ζυμώνεις τα μπιφτέκια;

:lock: