Shadow Gallery 13 October 2013 Athens, Greece KYTTARO Live Club / ΚΥΤΤΑΡΟ

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

+1000 :smiley:

Τους είχα χάσει το ‘10 κι ούτε ήξερα αν θα επαναληφθεί ποτέ. Θα γίνει. Θα τους δω. Δεν έχω λόγια. Εδώ και κοντά μια ώρα έχει ανακατευτεί το στομάχι μου απ’ το σοκ. Παραληρώ. Αυτό και μετά Fates. Δεν ζω.

και Neal Morse, και Shadow Gallery, και Fates Warning? ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! LETS GET PROG!!!:band::band::band:

…γιατί ξήνετε πληγές…παντρευόταν ξαδερφός μου…Στέφανος Στεφανίδης κιαυτός στομ Πεδίο Του Άρεως, την ίδια ώρα, όταν ήρθαν πριν 3 χρόνια:):!:

αν ερθουν Θεσσαλονικη θα παω αλλιως οχι,τους ειχα δει την προηγουμενη φορα.Οσοι ομως δεν τους ειχατε δει μην το χασετε με τιποτα…

οντως, τρελλη φάση…

…τώρα το πήρα πρέφα ότι έρχονται και φέτος, πια αυτό δεν χάνεται με τίποτα…πολύ γεμάτο Φθινόπωρο…υπέροχο αυτό:):!:

Εννοείτε μέσα και πάλι. Must see όποιος τους έχασα πριν 3 χρόνια

μεσα.δεν τους εχω δει.

Κλαμματα και ιστοριες, εννοειται πως δεν χανεται.

Για να καταλάβω… Shadow gallery και soul cages μαζί??

Αυτο αναρωτιομουν και εγω αλλα λογικα SC θα παει αλλη ημερομηνια. Εικαζω. Βεβαια αν γινει κανα πακετο θα θελουμε 10 πακετα χαρτομαντιλα.

ναι, επειδη θα δειτε μικροτερο σετλιστ απο Soul Cages

Fates Warning
Soul Cages
τώρα Shadow Gallery
φήμες για Mayfair

[B][SIZE=“6”]ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ[/SIZE][/B]

Κατά 99% οι soul cages πάνε για 3 Νοεμβρίου οπότε, πάλι καλά δεν θα είναι μαζί. Να δούμε φουλ σετ κ απ’τις 2 μπάντες. :wink:

Φερτε τους κ Σαλονικα. Την προηγουμενη φορα ηταν ζιγκα το eightball

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

θα ξαναπάμε εννοείται!

Ξέρουμε τίποτα για εισιτήρια? Τιμές, που και πότε ξεκινάει η προπώληση. Και την άλλη μέρα έχει angel witch. Της πουτάνας :smiley:

δάκρυα χαράς