Shadow Gallery 13 October 2013 Athens, Greece KYTTARO Live Club / ΚΥΤΤΑΡΟ

Nαι, πρωτοφανές για τα ελληνικά δεδομένα…

Αν πάει ως τις 12:30 ο ΗΣΑΠ πάντως εγώ με λίγο τρέξιμο τον προλαβαίνω :stuck_out_tongue:

Εισιτήρια στην πόρτα θα έχει?

Αν τελειώσει στην ώρα του…
Αν…εσύ μπορεί. Εγώ ο γέρουκλας, μάλλον όχι…

…άντε να πηγαίνουμε σιγά-σιγά…καλή συναυλία σε όλους…

Φύγαμε. Ο μελαχρινός όμορφος μακρυμάλλης με τη μπλούζα Σάβαταζ και το μούσι εγώ θα είμαι.

Αγγιξε το τελειο.

Απίστευτη μπάντα. Πανδαισία τέχνης και συναισθημάτων. Νοιώθω πολύ τυχερός που ομορφαίνουν την ζωή μου με την μουσική τους. Πολλές ανατριχιαστικές στιγμές με τοπ τα Dont ever cry, just remember κ το απίστευτο έπος New World Order παιγμένο στην εντέλεια. Μόνο αγάπη γι αυτή τη μπάντα

Ασυλληπτο επος!!!

…δεν έχω λόγια…

Και μου λέει ένας φίλος ότι την πρώτη φορά ήταν καλύτεροι…

πώς ήταν δηλαδή;…

Τι να λέμε τώρα…

Εγώ νομίζω ότι σήμερα ήταν καλύτεροι και ότι είχαν καλύτερο σετλιστ, απλά η πρώτη φορά ήταν πιο φορτισμένη συναισθηματικά και ίσως αποτυπώθηκε πιο έντονα σε πολλούς. Και οι 2 πάντως αγγίξανε το τέλειο στην χειρότερη

3 πληκτρα, 4 κιθάρες, 2 lead και 3 backing τραγουδιστες, ένας μπασίστας, ένα φλάουτο, και ο ντράμμερ που έπαιξε μέχρι και στο πάτωμα…

Διασκεδαστές με την καλύτερη και την ομορφότερη σημασία της λέξης.

Μετά το drum solo του Nevolo λέω δεν υπάρχει λόγος να ξανακούσω μουσικό να παίζει. Και μετά παίζουν το Crystalline Dream.

New World Order με απίστευτο DC στις τοπ-5 συναυλιακές εμπειρίες μου. Τέλος και καληνύχτα.

:):):):):):slight_smile:

ο timo tolki παρων και παλι σημερα.χαχα

Για τον Allman λες? :stuck_out_tongue:

ελπιζω να βγαλατε κανενα βιντεο το new world order :evil:

…είχα τη μηχανή στην τσέπη, αλλά δεν ήθελα να χαλάσω τη μαγεία της στιγμής. Και η στιγμή ήταν μοναδική…

Respect σε ένα τεράστιο συγκρότημα και σε μια ανεπανάληπτη συναυλία (τη δεύτερή τους, χαχα)

DC Cooper, πόσο θεούλης με το κοστούμι-γραβάτα και γυαλιά ηλίου…

οσοι κωλοφαρδοι τους ειδατε τωρα μπορειτε να κανετε συγκριση με πριν 2-3 χρονια εδω:

μεγαλο γκρουπ,φοβερο σοου,θεος ντραμερ κ ανατριχιλα στο new world order