Shadow Gallery στην Ελλαδα 8-9-10 Οκτωβ. 2010

Έτυχε και το έμαθα μία μέρα πριν ανακοινωθεί και χαμογέλαγα σα χαζός όλη μέρα.

Περιττό να πω ότι κανονίζω από τώρα όλα τα επαγγελματικά μου ώστε να μην υπάρχει έστω 1% πιθανότητα να τους χάσω.

Απ’ ότι άκουσα θα έχει και νορμάλ τιμή εισιτηρίου.

8/10 απολελε και τρελελε ο καισερ και 10/10 live… αυτα ειναι!!! :smiley:

Παιδιά κολωχάρηκα τώρα αλλά κανείς δεν απόρησε για κάτι?? Οι Shadow Gallery θα πέξουν στο 8ball? Πάμε καλα???

ακομα και χωρις τον Mike πιστευω θα αξιζουν! πως και κανουν live???:-k

Δεν ξερω τι να πω. Εκει που το χα διατυμπανισει ωστε να βρω ατομο απ’τη παρεα για να πηγαιναμε μαζι Ολλανδια να τους βλεπαμε, τωρα θα εχω την πιο ονειρεμενη ευκαιρια, να τους δω οχι μια, αλλα δυο φορες σε 2 μερες.
Ειναι η πιο ευτυχισμενη μερα της χρονιας αυτης…
Παω να γεμισω το mailbox του Gary με καρδουλες και φιλια.

8ball ειναι μιζερια για SG παντως.
Το Stage Club τι φαση ειναι;
Μονο B Live θυμαμαι απο τα φοιτητικα μου χρονια στη Λαρισα.

Δεν το κοβω να κοιμαμαι σημερα. Με βλεπω για ρεπο αυριο στη δουλεια.
Αντιο κοσμε.

Τι κι αν πήγα Sonisphere και Rammstein,τι κι αν θα δούμε Tankian και Ozzy,στο άκουσμα και μόνο αυτής της συναυλίας τα ξέχασα όλα τα άλλα… Θέλω setlist εδω και τώρα! Μόνο που σκέφτομαι intro με Stiletto in the Sand πεθαίνω…

αχ και να τους βλέπαμε με τον μάικ… :frowning:

:cry:

Έχω χάσει τον ύπνο μου…
http://www.youtube.com/watch?v=-VlXoP6MD-g&feature=related

:bow2:

Ναι ρε γμτ κ γω ξενερωσα με το 8ball—>ειναι απαισιο. Αλλα κλασσικα θα υποκυψουμε, γτ τετοιο live δεν χανεται!!

απο εχθες δεν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου οτι θα δω ενα ονειρο δεκαετιας. ειχα την χαρα το 1995 να ακουσω το carved in stone και απο τοτε τους εχω λατρεψει.

δινω μια ειλικρινη συμβουλη στους νεοτερους να μην χασουν αυτη εδω την ιστορικη περα για περα στιγμη. μιλαμε για την μπαντα που η αισθηση της τεχνης ξεπερναει την λογικη και ειναι τιμη μας που ειναι ‘‘δικη μας’’ μπαντα.

θεε μου θα με κανεις να πιστεψω οτι υπαρχεις υστερα απο αυτο!!

παιδες εχει κανει το πληρες tour dates? θα ειμαι εξωτερικο για λιγες μερες και θελω να δω εαν θα τους πετυχω πουθενα. λαρισσα και αθηνα δεν μου φτανει!!!

:lol::lol: μωρε λες???:-k

Πωπω τι είπες τώρα… Stiletto in the sand…

Κι ενα Crystaline Dream και αφηνω τα κοκκαλά μου στο Κύτταρο…

Εχουν επισης επιβεβαιωθει
6/10/2010 Μιλάνο, Ιταλία.- Alkatraz
17/10/2010 Voselaar Βέλγιο - Biebop

Αναμενονται συντομα και αλλες ευρωπαικες ημερομηνιες.

Ετσι απλά…

Μια χαρά, νέα…σιγά σιγά, μαζεύεται πράμα και μετά το Καλοκαίρι:):!:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Να με συγχωρείτε για την άκυρη μου ερώτηση όσοι παρακολουθείτε το συγκρότημα όλα αυτά τα χρόνια, αλλά εγώ που τους είχα αφήσει πίσω στο Tyranny, έχω μια απορία. Απο πότε κάνουν λάιβ εμφανίσεις οι Shadow Gallery?

Σαν SG δεν εχουν κανει ποτε, πρωτη φορα θα ναι φετος τον Οκτωβρη.
Ειχαν κανει στις αρχες τυ χρονου σε ενα κρουαζιεροπλοιο στην Αμερικη, αλλα για λογαριασμο τοπικου τους φιλου.
Το ειχαν αναφερει σε καποιες συνεντευξεις για την προωθηση του τελευταιου τους album (Digital Ghosts) οτι πλεον πηραν την αποφαση να κανουν καποιες εμφανισεις.

Δεν ξερω αν θα εχουν τον drummer μαζι τους (Nevolo) αλλα οπως και να χει, προκειται για πρεμιερα επισημων εμφανισεων. Θυμαμαι παντως ο Werkhamp να μου γραφει ( την περιοδο του Digital Ghosts) οτι εχουν επαφες απο ελληνες διοργανωτες για εναρξη ευρωπαικης περιοδειας. H ελπιδα εγινε πλεον πραγματικοτητα και θελω να ευχαριστησω μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου την WARCRY για την τεραστια αυτη τους επιτευξη.

Τι λες ρε συ. 8O Και αποφάσισαν να κάνουν τα πρώτα τους λάιβ ειδικά στη χώρα μας?! Πραγματικά, μου φαίνεται απίστευτο!!!