Χρονια πολλα Shadowcaster!

Χρονια πολλα Βασιλακη με υγεια, χαρα και ευτυχια!!!
Αντε, και κατεβα καποτες να σε γνωρισουμε :wink:

Υ.Γ.:Happy new year σε ολους και να χαιρεστε τυχον Billyδες και Βασουλες που εχετε!

Χρόνια Πολλά Βασιλάκη :wink:
Ως Most Wanted User του forum πιστεύω κι εγώ ότι πρέπει να κατηφορίσεις κάποια στιγμή να σε γνωρίσουμε και από κοντά!!!

Βασίλη έλα στο λαό σου!!! :lol: :lol:

Χρόνια Πολλά σε όλους

Χρόνια Πολλάααααααα!!!

Χρόνια πολλά, βρε?

Χρόνια Πολλά στον πιο άξιο μαθητή μου τον ___Shadowcaster!

Χρονια πολλα!!!

  1. Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα

Χρονια πολλά!!

Συμφωνώ με τους αποπάνω χρήστες.

Χρόνια πολλά, χωρίς σκιές και μαύρα σύννεφα…

__!!! :oops:

__Ω, τι να πω! Σας ευχαριστώ αγόρια και κορίτσια, μου φτιάξατε τη διάθεση! :smiley: Γενικά είμαι Ο απαράδεκτος με τις γιορτές και τα γενέθλια (έχω ξεχάσει τα γενέθλιά μου… :lol: ) και γενικά σ’ αυτά είμαι λίγο “αλλού κι αλλού” , δεν είμαι αυτός που θα θυμηθεί και θα ευχηθεί κλπ και δεν περίμενα τα χρόνια πολλά! Ευχαριστώ πολύ!! :smiley: 8) :oops:

__Ετοιμάζω κάθοδο στην Αθήνα την Ανοιξη! 8) Απ’ ότι φαίνεται έχω πολλούς φίλους να δω και θα περάσουμε τέλεια (αρχίζω δίαιτα για να έχω περιθώρια για καταρχήσεις χωρίς ενοχές)! Μόνο… μη μου ζητήσετε τότε να κεράσω τις μπύρες για τη γιορτή μου -είστε και λαοθάλασσα! :lol: :smiley: :lol:

Υ.Γ. Sofi-k,

:oops:

Κατεβα Βασιλακη εσυ, και δεν σου ζηταμε να κερασεις, μην ανησυχεις :wink: [την τσιγκουνια σας μεσα, αντρες σου λεει μετα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ]

__ :wink: Το τελευταίο πράμα που είμαι (ιδίως με τις γυναίκες) είναι τσιγκούνης. Εχω καταλάβει (και συμφωνώ) ότι ΠΟΛΛΕΣ φορές δε μετρά τόσο το πόσα έχεις, αλλά το "πόσα προτίθεσαι να ξοδέψεις… :wink:

Υ.Γ. Πάντως μπύρες ΔΕ θα παίξουν!! :lol: -εκτός κι αν είμαι κάτω όταν θα έχω γενέθλια…
8)

Είδες Βασίλη πόσο φίδια είναι οι γυναίκες… Πόσο λίγο χρειάζονται για να σε χρεώσουν… Αμέσως να σε πει τσιγκούνη, ενώ πριν από λίγο της έκανες δώρο την ψυχή σου… Χρόνια Πολλάαααααααααα

xronia polla kai kala!

Τελη αμεσως να με πεις φιδι ε; Καλααααααα… :stuck_out_tongue:

Βασιλη δεν χρειαζονται μπυρες…Κατεβα εσυ κι αυτο αρκει… :wink:

Το φιδάκι ο Διαμαντής…