Shadows Fall in athens

Ακομα δεν εχει ανακοινωθει αλλα απο το site του συγκροτηματος

http://shadowsfall.ning.com/page/tour-dates

Frid. 4 Dec. Sin city

Δεν τις κόβω τις φλέβες μου, αλλά είναι μια μπάντα που ήθελα να δω εδώ και καιρό για να διαπιστώσω τις πραγματικές τους ικανότητες (αλλά και να θαυμάσω τα dreadlocks του φρόντμαν) από κοντά.

Ανάλογα με το εισιτήριο μπορεί να τιμήσω.

Καλα δεν περιμενα το σαιτ ρεντ εγκυρες πηγες μου το ειπαν :):slight_smile: αλλα βγηκε και στο σαιτ

Ναις !
Ειναι μια απο τις συναυλιες που θα γουσταρα να δω λαιβ… Αλλα οπως αναφερθηκε, αναλογα με εισητηριο

το λαιβ τους παντως τοτες ητανε πολυ καλο
αν και ειχανε κακο ηχο

τελευταια δισκογραφικα δεν με τρελαινουν

αλλα θα δειξει

τους υπολοιπους της παρεας δεν γινεται να τους φερει κανεις???

Αναλόγως με την τιμή θα αποφασίσω. Θα ήθελα να τους δω live πάντως!
Εντύπωση μου κάνει που παίζουν σε τόσο μικρό χώρο.

Οι άλλοι της παρέας ποιοι είναι;

Ε sin city παλι, κανα 20ρι θα εχει οπως με evergrey…

θα υπαρχει κ support π θα γραψω αυριο

killswitch engage και lamb of god!!! :slight_smile:

Φαντάζεσαι lamb of god στο sin city? :lol::lol:

οοοχι πάλι sin city!!!

καλημερα σε ολους!

καταρχας προφανως μπαντα επιπεδου killswitch ή lamb of god δεν μπαινει στο sin city:)

το support λεγεται Betrayed by Many και επειδη φανταζομαι οτι το ονομα δεν λεει τιποτα σε κανεναν, ειναι η νεα μπαντα μελων των Stampin’ Ground. Ουσιαστικα ομως προκειται και για την συνεχεια των Stampin μιας κ περισσοτερα απο τα μισα κομματια ειναι απο την δισκογραφια τους! παιζουν δηλαδη officer down, emasculate, pain is weakness, dont need reason to hate και διαφορα αλλα που αγαπησαμε…myspace και αλλα τετοια δεν εχω ακομα καταφερει να βρω δυστυχως

θα παει κανεις?? 30 ευρω το τικετο

την ιδια μέρα παιζουν παραπάνω οι planet of zeus…ποιος ασχολείται με shadows fall.

παντως 30 ευρω και sin city δεν πανε μαζι… γιαυτο μαλλον θα φαει ακυρο κ απο μενα…

ωραιο πακετο, πολλα λεφτα ομως για Σιν Σιτι… αμα βρω παρεα μπορει και να παω…