Shakira Live in Athens!

Ego ksero pantos oti stin Lisavona ekane san treli na dei tous GNR tin epomeni mera apo to live tis (Rock In Rio - Lisbon)…

i shakira gamaei… shakira Rulezzzz

Είναι πολύ όμορφη, αρκετά πρωτότυπη σε αυτό που κάνει-το οποίο προσωπικά πιστεύω ότι το κάνει αρκετά καλά- και γενικά μου είναι πολύ συμπαθής! Άντε, να έρθει να χαρούν και λίγο τα pop-όπαιδα.

PS. Εδώ που τα λέμε κι εγώ θα πήγαινα να τη δω-σου ανεβάζει τα κέφια!

Σιγά την άσχημη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Α η Shakira είναι ωραία… αν τη συγκρινεις με τις υπολοιπες fake που κυκλοφορούν…

Συμφωνώ, και εγώ λέω να πάω. σε συνέντευξη της είχα διαβάσει ότι αγαπημένα της συγκροτήματα είναι οι Led Zeppelin, Beatles, Doors και Nirvana!

Συμφωνώ, και εγώ λέω να πάω. σε συνέντευξη της είχα διαβάσει ότι αγαπημένα της συγκροτήματα είναι οι Led Zeppelin, Beatles, Doors και Nirvana![/quote]

Μετά απ’ αυτό δεν πρόκειται να πάω

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

H Chk_Chillin εχει καλυτερα οπισθια απο αυτην , και ειναι και πιο ψηλη απο την ταπα… οποτε ακυρωστε την Shakira και βαλτε την Chk_Chiilin στην θεση της για να γουσταρουμε … !!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ, και εγώ λέω να πάω. σε συνέντευξη της είχα διαβάσει ότι αγαπημένα της συγκροτήματα είναι οι Led Zeppelin, Beatles, Doors και Nirvana![/quote]

Μετά απ’ αυτό δεν πρόκειται να πάω

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ουτε εγω!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άμα προσκυνήσεις μία αφίσσα των Purple… :roll:
:smiley:

Όταν είδα το τόπικ στην αρχή μου φανηκε ότι έλεγε Shakra Live In Athens… αλλά δυστυχώς… :frowning:

Συμφωνώ, και εγώ λέω να πάω. σε συνέντευξη της είχα διαβάσει ότι αγαπημένα της συγκροτήματα είναι οι Led Zeppelin, Beatles, Doors και Nirvana![/quote]

Μετά απ’ αυτό δεν πρόκειται να πάω

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

ουτε εγω!!!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Ti aisxh einai ayta?? :lol:
Parte ayto gia na staniarete…:http://www.the-scorpions.com/english/ -----> Gallery ---------> Scorpions-Fan Shakira

μετά τα θεϊκά συγκροτήματα που ανέφερα πριν, τώρα που άκουσα ότι γουστάρει και τους Scorpions ξενέρωσα. έπεσε λίγο στην εκτίμησή μου…αλλά θα πάω στην συναυλία

Συμφωνώ, και εγώ λέω να πάω. σε συνέντευξη της είχα διαβάσει ότι αγαπημένα της συγκροτήματα είναι οι Led Zeppelin, Beatles, Doors και Nirvana![/quote]

Εγκρίνεται…

Se katalavainw Tall_shadow… Eides tous Nirvana kai k@ylwses kai meta eides tous Scorpions kai xenerwses…

λογικό δεν είναι?

Mono???

Απλά κ@λάρα. Ο απόλυτος πάτος.
Και τα τραγούδια μας κάνουν.

Καλησπέρα !! Μήπως έχει μάθει κανείς την τιμή των εισιτηρίων? Κοίτα να δεις που στο ΟΑΚΑ θα τραγουδήσει η Shakira& όχι οι Stones !!!

Η Shakira είναι repsect!!!
ποιοι Scorpions ρε συ???Nirvana…
πήγε ο Rudy και της χάρισε μια κιθάρα λέει στο καμαρίνι της…τώρα,τι άλλο έκαναν…ένας θεός το ξέρει… :wink: