Shall we dance?

Ετσι http://www.youtube.com/watch?v=oTFu1vC_BYQ

Ήταν αναγκαίο να σου πω όλα τούτα για να καταλάβεις την ξανθωπή φύση μου…Στο θέμα με τους Arcade Fire , θα’πρεπε να καταλάβεις πως εκτός από άνθρωπος με πυρετό και παραισθήσεις είμαι και ξανθιά…:lol:

Tojara :smiley:

__Tojara :thumbup: :smiley: αλλά… βλέπω γνωστούς μεταλλάδες ή τα μάτια μου κάνουν πουλάκια (:p)… Είδα τον Lande? …ή μου φαίνεται…! :-k 8O 8)

__Δε θα το αναπτύξω,

Eτσι καπως αρχιζει…αθωα…λες δεν μπορει,2 γραμμουλες θα γραψει…

ομως…

η

συνεχεια…

διαψευδει…!!!

:stuck_out_tongue:

ΘΕΟΣ SHADOWCASTER οπως παντα…:slight_smile:

xaxxa και εγω aυτο ξεκινησα να γραψω αλλα ο σερβερ ηταν μπιζι:)

#-o :lol: :lol: :lol: :oops:
[/CENTER]

Είχαμε διδάξει χορό εκείνο το βράδυ! 8)

__:thumbup: έεεεετσι!! :smiley: :thumbup:

Ωραίος ο χορός!
Από ροκάκια μέχρι Καλαματιανοχασαποσέρβικα. Ρυθμός να υπάρχει και καλή παρέα και όλα γίνονται :wink:

χαχαχ τώρα έτυχε να διαβάζω το θρεντ ενώ η εφτάχρονη ξαδέρφη μου χορεύει (ό,τι να’ναι όμως χαχαχ) στο σαλόνι μου υπό τους ήχους του beast and the harlot των a7x :lol:

deleted

Θυμήθηκα ιστορία…Είναι σημαντική συναίσθηση του ρυθμού!!!Είχαμε βγει με κάτι φίλους , βρίσκει μια κοπελιά να του αρέσει ο κολλητός μου και την κοιτάζει.Του λέει να χορέψουν και με το που πατάει στην “πίστα” χοροπηδούσε η κοπέλα σαν κατσίκα!!!:lol3: Ε , ξενέρωσε ο κολλητός την άφησε σύξυλη να χοροπηδάει εκτός ρυθμού και καλαισθησίας…

Leviathan , καλέ η ξαδέρφη εφτά ετών και κάθεται ξύπνια μέχρι τη 1 και 25 τα ξημερώματα???:stuck_out_tongue: Ύπνο τα μπεμπιάάάά!!!

εδω στην αγγλια δεν εχω παραπονο… μια χαρα χορευουν. Βεβαια πηγαινω σε κλαμπ γεματα με φοιτητες αλλα και παλι. Ειδικα χτες, που ειχα γινει τυφλα ( ποιος πουλαει double vodka with red bull για 1,5 λιρα ? ) ολο χορευα. Βασικα, ειναι θεμα νοοτροπιας. Εγω οταν βγαινω, ειτε σε συναυλια, ειτε σε κλαμπ θα χορεψω…

εδώ που είμαι πάμε 7 ώρες πίσω. :slight_smile:

Πω σημερα πηγα σε ενα μαγαζι που επαιζε γαματη μουσικη για χορο, και οχι για απλο χορο, για ΧΤΥΠΗΜΑ κανονικο… Τεμπο λες και ειναι γρηγορο μεταλ, κατι dubstep ρεμιξ και κατι τετοια ελεκτρο, χωναν τρελα και τεσπα πορωθηκα και ξεπατωθηκα στο χορο… Μετρησε ασχημα…

Η μονη μαλακια ειναι οτι μια που μου αρεσει και ηξερα οτι θα ερθει και αυτη στο ιδιο μαγαζι καποια στιγμη, ηρθε οταν εφευγε η παρεα μου :frowning: Και την χορεψα μονο ενα δυο τραγουδια… Ξενερα, μου ειπε να κατσω της ειπα δεν γινεται, ελπιζω να ισχυσει και εδω το οτι κολλανε με το “φτυσιμο” :stuck_out_tongue: