Μαγαζιά για στάμπες σε Τ-Shirt στην Αθήνα

to thema me to copyright einai polu austiro. Exoune faei kati stampadika miniseis apo etaireies pou poulane ta proionta tous, treles. Mallon gi’auto den to kanoun. i minisi mporei na ftasei mexri kai tis 200.000 eurw. poso mallon an einai kai mesa sto mall auto, pou pmoroun kai na to parakolouthisoun pio eukola.

το καλυτερο για σταμπες ειναι το RED BOX, πλατεια εξαρχειων, στο παραλληλο δρομο της τσαμαδου, νομιζω η σπυρίδωνος τρικουπη ειναι.10 ευρω εχει τη σταμπα
και σου κανει ο,τι θες

να σου πω.
Επειδη θελω να παω και βαριεμαι να πηγαινω και να ανακαλυπτω εκει το αν τελικα μπορει ή οχι…αυτο τυπωνει μονο συγκεκριμενα πραγματα?
Δηλαδη, κανει τυπωμα με καθαρα σχεδια/διαχωρισμενα χρωματα?
Η μπορει να κανει σε μια μαυρη μπλουζα μια πχ ασπρομαυρη φωτο (με αρκετο ντεγκρανταρισμα)?

Yπαρχει ενα καταστημα με σταμπες για μπλουζακια με πολυ καλες τιμες οπου μπορεις να φτιαξεις το δικο σου μπλουζακι μονος σου ευκολα και γρηγορα www.stamposeto.gr

το t-shirt factory στην σολωνος ειναι απο τα καλυτερα. εχει καλη μπλουζα (hanes αν θυμαμαι καλα). εχω φτιαξει μια εδω και 3 χρονια και δεν εχει παθει τπτ.

παιδιά να ρωτήσω κάτι? ενδιαφέρομαι να κάνω ένα t-shirt με εξώφυλλο από ένα άλμπουμ τι πρέπει ακριβώς να του πάω?

φλασάκι με την εικόνα μέσα

αα οκ…ευχαριστώ ! :slight_smile:

να φανταστώ θα την εκτυπώσει και θα την βάλει στην μπλούζα όποτε θα πρέπει να είναι μεγάλη η εικόνα ε?

νομίζω ότι θα μπορεί να πειράξει αναλύσεις κλπ, δεν έχω ιδέα όμως, ρώτα τον ίδιο καλύτερα =)

Εγώ εδώ που έκανα το δικό μου (Θεσ/νίκη), του είχα πάει εικόνα σε σχετικά μικρό μέγεθος, και την μεγένθυνε αυτός.
Του πήρε αρκετή ώρα βέβαια, αλλά το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό.