Μαγαζιά για στάμπες σε Τ-Shirt στην Αθήνα

Μπορεί να προτείνει κανένας καλό μαγαζί για εκτύπωση σταμπών σε t-shrits κτλ κτλ

Ξέρω το t-shirt planet απέναντι απ’το ticket house στο κέντρο.

Κανένας άλλος?:slight_smile:

Στα εξάρχεια, έχει πάρει το μάτι κανα δυό.

Aυτο απεναντι απο το τικετ εχει τα Τ-shirt 22 ευρω.
22 τα εχει (μπορει και 20) το λαμπ στη θεμιστοκλεους μετα την πλατεια.
το φθηνοτερο που εχω βρει (δεν ξερω ομως ποιοτητα) ειναι ενα στη θεμιστοκλεους κοντα στο φαντασι σοπ.
ενα αλλο ειναι στην αρχη της Ερμου αλλα εκει δεν κανουν σταμπες αλλα κατι με την μελανη…

ναι αυτο στο τικετ ειναι φαρμακειο ολιγον :stuck_out_tongue: θα παω θεμιστοκλεους :slight_smile:

Απέναντι απ την Όστρια είναι ένα καλό.

εξαρχεια ε?σιγουρα?θυμασε καμια τιμη?

Εξάρχεια ναι. Παίζει να λέω και το ίδιο με Destroyer απλά δεν θυμάμαι όνομα ούτε τιμές.

To ιδιο λετε.

αυτο στην Οστρια , λιγο πανω απο την πλατεια ειναι το The Lab
Πολυ καλο, καλη ποιοτητα. Η μπλουζα που δινει ειναι μαρκας νομιζω.
Και η ποιοτητα στη σταμπα φανταστικη , με καινουργιο μηχανημα!!!
Ουτε διαφημιση να κανα!!!

ΥΓ: το χουν τα παιδια απο τους Deus X Machina
ε την εκανα τη διαφημιση!!!

ΥΓ2: το αλλο στην θεμιστοκλεους (κοντα στο καβουρα) ειναι μαπα, ξεθωριασαν εμενα κατι μπλουζες πολυ γρηγορα

Γιαπ. Αυτό που λέει ο Sovereign είναι λιιιιγο πιο ακριβό μερικές φορές, αλλά έχει άνετα την καλύτερη ποιότητα και σε στάμπες και σε μπλούζες.

Εχει ενα στο Μοναστηρακι, εκει οπως βγαινεις απο το μετρο, στον πεζοδρομο.

Μην πατε :stuck_out_tongue:

15 ευρω η μπλουζα, αλλα χαλιαααααααα.Ποιοτητα φανελακι, και η σταμπα φευγει ευκολα.

Ψάχνεις μόνο στο κέντρο?Η γενικά?

Επειδή ξέρω ένα καλό στο mall(η ποιότητα του είναι πολύ καλή,και σε μπλούζα και σε στάμπα) και οι τιμές του αρκετά καλές(τώρα έχει και εκπτώσεις).

Από εκεί έφτιαξα ένα φούτερ πέρσι,η στάμπα δεν έχει ξεφτίσει καθόλου,το φούτερ έχει μια χαρά ύφασμα και αν θυμάμαι ήταν γύρω στα 20 με 25 ? (το T-shirt θα είναι πιο φτηνό λογικά).

πηγα στο Τ-shirt Factory στη σολωνος. μου εκανε πιο πολυ το μαγαζι, 19.5ευρω για σταμπα με τρελο κοψιμο. 20 λεπτα εκανε να την εκτυπωση γιατι ειχε πολυ λεπτομερεια. καλα ειναι πιστευω. καλη σταμπα και μπλουζιτσα απλα καλη, θα δουμε απτη πρωτη συναυλια :slight_smile:

το εχω τσεκαρει κι’εγω , 15 ευρω νομιζω κανουν κ τωρα εχει 50% εκπτωση στα χρωματα εκτος ασπρο-μαυρο…

κατι που ηθελα να ρωτησω γι’αυτα τα μαγαζια, μπορεις να δωσεις οτι σχεδιο θες ή υπαρχουν προβληματα ( στυλ copyright)??

οχι ρε οτι ναναι βγαζεις σιγα μη θελουν και αδεια εκδοτη, πας με το φλασακι και τελος

Σε αυτό στο mall νομίζω ότι υπάρχει θέμα(τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αυτό).Είχα πάει να φτιάξω μπλούζα με στάμπα Southpark και μου είπε αυτός εκεί ότι δεν μπορεί.Μπορεί να είχε και αυτός λόξα,δεν ξέρω.

καλα πεστου, εκει που δουλευει λογικο ειναι να ειναι γκαου

ε στο the Mall τωρα ναουμμμμ…

ΓΟΥΑΑΑΑΑΑΑΡΓΚ ΑΓΚΑΑΑΑΑΡΡΓΚ

τελικα που την εφτιαξες???

Κάπου στο Μοναστηράκι αλλά διαλύθηκε μετά από καμιά βδομάδα:p