Sieges Even - The Art Of Navigating By The Stars

Eιναι απλα το αγαπημενο μου album εβερ και απο ολα τα ιδιωματα μουσικης!!! Ειναι το αλμπουμ που εχω ακουσει πανω απο 850 φορες ολοκληρο (χωρις καμια απολυτως υπερβολη!)!!! Ειναι το αλμπουμ που ξερω καθε γυρισμα της φωνης, της κιθαρας, του μπασσου, των ντραμς!!! Ξερω καθε χιλιοστο του δευτερολεπτου μουσικης που υπαρχει εκει μεσα!!! Ειναι το Α και το Ω της δισκοθηκης μου!!!

αν και φαινονται λιγο υπερβολικα αυτα που λες

πιστευω με το καιρο εκει θα καταληξουμε

το χα παρει στο αμαξι και για μια βδομαδα το ακουγα συνεχεια στο δρομο για τη δουλεια

ειναι οντως καταπληκτικο
δεν σηκωνει πολλα πολλα

ολο το αλμπουμ ειναι απιστευτα δουλεμενο
καταπληκτικα τα ολα του
παραγωγη,μελωδιες,ρεφραιν,ριφ,σολο ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

και αυτη η φωνη
πωπω
την ακουσα στο λαιβ και προσκυνησα ακομα παραπανω!!!

Aν και ακουγονται οντως ακραια, απλά αυτη ειναι η άποψή μου, ουτε χιλιοστο πιο κατω…τα πιστευω ΑΠΟΛΥΤΑ αυτα που λεω :smiley:

Το the art… ειναι τεράστιο cd. Είναι μέσα στους καλύτερους δισκους των τελευταίων ετών. Μπορεί και ο καλύτερος. Η άποψη ότι είναι ο καλύτερος δίσκος ever όντω ακούγεται λίγο υπερβολική. Όμως, ένα μεγάλο ποσοστό θεωρεί κορυφαίο δίσκο για παράδειγμα το Nevermind των Nirvana. Άρα καλύτερα να ακούγονται λίγο υπερβολικές απόψεις αλλά να έχουν και μια δόση ορθότητας. Διαλέγω Sieges Even.8)

Φοβερός δίσκος! Για ένα διάστημα δεν υπήρχε πιθανότητα να πάρω τ αμάξι και να μην παίζει αυτό το cd.

Δυστυχώς δεν το ξεπέρασαν με το Paramount, αλλά δεν πειράζει. Καλό είναι και δαύτο. :stuck_out_tongue:

Το κατεβασα γιατι το ανεφερε ο Ντημον_Κληνα στο τοπικ δισκαρες που
ανακαλυψατε το 2007.Το ακουω αρκετο καιρο και παντα το ακουω ολοκληρο
και συχνα 2 φορες συνεχομενες.Πανεμορφα τραγουδια!Δεν το περιμενα με τιποτα
τετοιο σοκ απο δισκο αυτου του ιδιωματος.

ετσι ετσι deathster!! :slight_smile:

ο δισκος ειναι αψογος

the view from here…it is so frightening…

ΝΕ ρε λέμε, δεν υπάρχει ο δίσκος.
Υπέροχες συνθέσεις, υπέροχα τραγούδια.
Προγκ ηδονή-οργασμός-σωματικά υγρά.

Και έχει και τον καλύτερο τίτλο έβερ, γαμάτο εξώφυλλο και γενικά γαμάει.