Silly Love Songs

Συνηθως δεν αφιερωνω ετσι στη ψυχρα αλλα και οταν το κανω ολο κατι κλαψομ***α στελνω…Μιζερια…Χωρισμος απο πριν:D

Davidian has just made a point:p

οποιος πει για bon jovi:lightsabre:


ισως αυτο αλλα και παλι ειναι ωραιο

Απ’ το πολλ ψηφίζω Whitesnake.
Πέρα απ’ αυτό, I remember you από skid row.

2 τραγούδια έχω αφιερώσει πραγματικα μέχρι τώρα:oops: το ένα είναι από το poll, του cohen και το άλλο, λίγο άσχετο, των savatage, το believe:roll:

Κανένα δεν θα χαρακτήριζα silly, όλα είναι ωραιότατα αλλα ειδικά αυτό το Dance me to the end of love του Leonard Cohen είναι απιστευτα γοητευτικό.
Αφιέρωση δεν θυμάμαι να έχω κάνει, σε κάτι πειρατικούς σταθμούς που ακούγαμε πριν απο 20 και βάλε χρόνια, ότι και να τους έλεγες οι “παραγωγοί” πάντα αφιέρωναν το επόμενο κομμάτι…


“Και το επόμενο τραγούδι το αφιερώνει με πολλή αγάπη ο Γιώργος στη Μαρία. Πάμε για Raining Blood απο τους Slayer”.

love song απο λιστα…

Dance me to the end of love…???


:dizzy:

απλο…ποτε δεν την παλεψα με αυτο το τραγουδι
Κανει τις τριχες στο σβερκο να στεκονται καγκελο, ενω μεσα μου ουρλιαζω απελπισμενος.

Εχω αφιερωσει το I Don?t Want To Miss A Thing απο Aerosmith και το Always απο Bon Jovi. Γενικα πολλα τραγουδια του poll ειναι ωραια. Αυτο που αφιερωσα πιο προσφατα ειναι το Sabbra Cadabra απο Black Sabbath που το λατρευω…

Silly love songs μπορεί να είναι αλλά όλοι τα έχουμε κατά καιρούς λιώσει στο play και τα χορεύαμε σε χοροεσπερίδες του σχολείου όταν ήμασταν 15…μη κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας τώρα…:bleh:

Μία είναι η κομματάρα που τα ισοπεδώνει όλα!

Marianne Faithfull-so sad

:thumbup::thumbup:αυτο ακριβως.φανταζομαι ειχε και τη φατσα ‘‘ας τον αφησω να κανει το κομματι του’’, ε?

Bump αγαπούλες, γιατί ήρθε καλοκαίρι και έφτασε η στιγμή να της κάνετε μια αφιέρωση…

Ρε 'σεις το Something δεν είναι “silly”…
Eίναι ΥΜΝΟΣ.Άμα το αφιερώσεις σε κοπέλα και αυτή ξέρει,έχεις πολλά respect.
A ρε George που 'σαι ρε:(:(:(:(:frowning:

tool - parabola

οχι επειδη εχω ερωτα με τους queen,αλλα το love of my life ειναι ενα απο τα πιο τρυφερα τραγουδια που εχω ακουσει.

Ντροπή σε όσους ψήφισαν (βασικά που το έβαλαν εξαρχής στο poll) το something! Δλδ θεωρείται γελοίο κομμάτι ρε άσχετοι? Και όχι μόνο αυτό αλλά και πολλά άλλα που υπάρχουν εδώ…

νομίζω τώρα είμαστε οκ.