Υπογράψτε για να πάρει τον τίτλο του Sir o Steve Harris

Εγώ είμαι αντίθετος στα βασιλικά καθεστώτα έστω και αν αυτά υπάρχουν για τυπικούς λόγους. Επίσης, θα μου ήταν αδιανόητο ένας εκ των βασικότερων εκπροσώπων της μεταλ σκηνής να πάρει έναν τίτλο που δίνεται από αριστοκράτες μέσα από τυπικούρες κτλ. Αν έχει τον τίτλο του Sir ο Harris δεν θα αλλάξει κάτι στην εκτίμηση μου προς αυτόν. Αν αντιθέτως του αποδωθεί ο τίτλος και αυτός τον δεχτεί θα χάσει μεγάλο μέρος της υπόληψης μου.
ΥΓ. Άκου εκεί sir ο Harris#-o Εγώ αλάνι τον θέλω…

Στο 99% αυτός έρχεται στο μυαλό όλων, αλλά δεν είναι μόνο αυτός, άσε που δεν είναι και άκυρος ο Ferguson!

Κάνε ένα κόπο από τη wikipedia να δεις μερικούς. :slight_smile:

Θα το ψαξω.

Ι agree…

Sir Russel Allen (και αυτός έχει τον τίτλο του sir, αλλά σαν παρατσούκλι και όχι πραγματικά):stuck_out_tongue:

sir κοτζάμ Harris?
γιατί?για ποιο λόγο?τι δουλειά έχει με τέτοιους τίτλους ο ηγέτης των Iron Maiden?:-k

Είναι πολύ τιμητικός τίτλος και κάθε Άγγλος αυτό ονειρεύεται, πόσο μάλλον ο Harris.

αν είναι έτσι ok:D

Tha riksw epeidh eisai alani!8)

O sir Alex einai o MEGALYTEROS manager podosfairikou syllogou sto nhsi apo epoxhs genhshs tou podosfairou pragma diolou efkatafronito gia to Nhsi… Oso anafora to thema tis typikouras?? Nai einai. So what?? Tha goustarw poly na dw fwto tou Harris(me tin malloura kai ta tatoo sta xeria an kai den tha fainontai) mazi me tin vasilissa! Tha einai idiaitero oso na’nai! Se kammia periptwsh o titlos aytos den tha orisei ton Harris alla o Harris ton titlo!
Geloios “Sir”??? Sir Elton John.8O

Katatetheiiiiiiiiiii. Kala exei kati apithanous stin lista… Milame gia apisteytous logous gia na tous kanoun “Sir”… Dip karnavaloi.

go steve!!!

Kαπου πηρε και τον Οζζυ το ματι μου στη λιστα…:-k

Κάθε άλλος Άγγλος μπορεί, αλλά σιγά μην τον ονειρεύεται και ο Steve όμως… :roll:

Είσαι ωραίος! :thumbup::smiley:

ok, εμείς δεν μπορούμε να σκεφτούμε σαν άγγλοι. Για κάποιον περίεργο λόγο, έχουν μεγάλη λατρεία στη βασίλισσά τους. Οπότε σίγουρα και ο τίτλος δεν λέει κάτι σε μας, αλλά για αυτόν θα είναι σημαντικός…

Eeee, min to les. Thesmos einai pio poly. San na vravevetai enas ellinas mousikos gia tin prosfora tou stin mousikh apo ton proedro tis dhmokratias. O MONADIKOS logos pou to kratos tou UK krataei tous vasileis me oti ayto synepagetai, einai oti exoun arketa kala esoda apo kapoies liges enapomoinantes apoikies oi opoies anhkoun sto “stema”, so…

Ειδικά ο Steve!

Ονειρεύεται ο Steve να γίνει Sir; :-k

Δεν νομίζω!

Το τελευταίο πράγμα που θα του περνούσε από το μυαλό είναι αυτό, έχω την εντύπωση…

Δεν είπα ότι θα είναι και προτεραιότητά του αλλά πιστεύω το θέλει πολύ.
Θα δείξει, μην το παιδεύουμε.

Ο.Κ.! :thumbup: