Υπογράψτε για να πάρει τον τίτλο του Sir o Steve Harris

εγώ λέω να τον κάνουμε knight, α ρε με τι μ@λ@… ασχολείται ο κόσμος…

και ποιος ειναι ο Panagiotis Poulikogiannis???

Thats me! lol
Evala tin address pou emena sto Leicester otan imoun foititis kai ypegrapsa…
Fysika kai ypostirizw to knighthood .tou “Arry” pistevw pws to aksizei perisootero apo ti drag queen Sir Elton John…

Den mporw na kserw kata poso thelei o steve na parei to xrisma tou knight, kai se sti proteraiotita to exei, alla ontws i diakrisi auti einai megali timi gia opoiodipote agglo, perissotero apóso tha ithele opoiosdipote ellinas diakrisi ap’ton proedro tis dimokratias…

[SIZE=5]UP ΤΗΕ IRONS PEEEEEEEEEEE!!![/SIZE]

+10000000

never!!!8O :-k

ok και αν μπειτε στο site υπογραψτε και αυτο που μου φαινεται πιο σημαντικο
http://petitions.pm.gov.uk/Elgin-marbles/

+111111111111111111111111111111

Kαι λιγα λες…

Σωστά, σωστότατα.

ε σαφώς πιο σημαντικό! :!:

Μπορεί να το ανέφερε και κάποιος άλλος, αλλά έχω την εντύπωση ότι το petition δεν είναι για να γίνει sir, αλλά για κατώτερο τίτλο (δεν τους ξέρω ακριβώς). Τον τίτλο του sir τον δίνει η Βασίλισσα και όχι ο PM.

Aπ’ ότι ξέρω υπάρχει και η τιμή του ιππότη.

Η τιμή τιμή δεν έχει!:stuck_out_tongue:

Δηλαδη ο τιτλος εξαρταται για το αν 8α υπογραψουμε εμεις???:-k

μετά από το σούσουρο που έχει γίνει πάντως, το θέμα έφτασε τελικά και στον ίδιο τον Steve Harris, ο οποίος, ερωτηθείς, δήλωσε : "Είμαι σίγουρος ότι δεν θα γίνει ποτέ, αλλά ακόμα και αν γινόταν, δεν θα το ήθελα. Είναι ωραίο να με βλέπουν έτσι κάποιοι, αλλά μάλλον ξεκίνησε ως αστείο που ξέφυγε από τον έλεγχο. Δεν είμαι έγω έτσι. Ξέρεις, αυτά δεν με απασχολούν. Φαντάσου να έπρεπε να με έλεγες sir όλη την ώρα. Ένας φαν της Krystal Palace σε έναν της West Ham… δεν θα το έκανες ποτέ, έτσι δεν είναι;"

και για περισσότερα > http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=72709

σωστός ο Steve:wink:

εγω πιστευω οτι δεν μας αφορα αν θα γινει σερ ο στιβ ή οχι. αν γουσταρει ας γινει. ειναι δικο του θεμα. το οτι το αξιζει το αξιζει, αρα πλεον ειναι δικη του η αποφαση. αν δεν το γουσταρει πρεπει να παραπονεθει για την “προσπαθεια” αυτων που προσπαθουν να τον κανουν σερ.

ωχ, δεν διαβασα το ποστ σου οταν εγραψα το δικο μου :smiley:

Αυτός είσαι ρε αρχηγέ!

ANTE KAI BASILIAS

[SIZE=“7”]ΟΥΣΤ!![/SIZE]

EEEEE???#-o #-o :-k :-k

απο περιεργεια πως παει το θεμα ρε παιδια?? εχει ελπιδες ο steve??