Ska-P live in greece 16/5

καλά το σκέφτομαι τρελά και εγώ,αν δεν έρθουν και Αθήνα να ανέβω,δεν θέλω να τους χάσω…:frowning:


Now playing: Amon Amarth - Death in Fire
via FoxyTunes

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ SKA PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Βασικά εγώ δεν θέλω να έρθουν Αθήνα8) Δεν θα έχει φάση το ταξίδι8)

http://ska-p.com/content/thessaliniki-grecce-grecia

μωρέ αν δεν έρθουν αθήνα σίγουρα θα το κανονίσω να ανέβω γιατί δεν θέλω να το χάσω όπως είπα,αλλά σαφώς πρέπει να έρθουν…που ακούστηκε αυτό στα χρονικά…στα ιμπλίθιντ να κάνουν live και σε μας όχι???#-o


Now playing: Josh Ritter - Good Man
via FoxyTunes

κανεις καποιο χαβαλε με αυτο που λες η το εννοεις?

Μακαρι να ρθουν μονο Σαλονικη και εκεινες τις μερες να κανει απεργια ο οσε και τα κτελ και να κλεισει η εθνικη.

Ρε παραπονιαριδες Αθηναιοι 5 δισκοι δρομος ειναι η Σαλονικη.

Μία εμφανιση στη Θεσσαλονική. Δεν υπάρχει καμμία περίπτωση για Αθήνα! Συγνώμη παιδιά, θα πρέπει να ανέβετε!

σαφώς και κάνω χαβαλέ,αυτό έλειπε#-o
οπότε μας βλέπω Σαλόνικα!και δεν έχω πάει και ποτέ!!


Now playing: Amon Amarth - Tattered Banners and Bloody Flags
via FoxyTunes

Απο πού παίρνουμε εισιτήρια εκτός του internet?

τι πραμα???
ska-p???

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
:lol::lol::lol::lol::lol:

Η προπώληση σε δισκοπωλεία θα ξεκινίσει αρχές Μαρτίου σε Θεσσαλονίκη, Αθήνα, και εκτός απροόπτου Λάρισα και Ξάνθη. Το που και πότε ακριβώς θα ανακοινωθεί σύντομα.

Φύγαμε για Θεσσαλονίκη ρε!!!

ΑΙΝΤΕ, ΚΑΙ ΓΑΜΩ !! 3 μέρες πρίν τις πανελλαδικές αλλά δεν γαμείς! Ξάνθη- Σαλονίκο είναι 1,5 ώρα με εγνατία και παίζουν 6 η ώρα! Χου Χου. Δεν ξέρω γιατί αλλά γουστάρω τρελά που δεν θα παίξουν αθήνα (sorry buddies :/)

Απότι φαίνεται μόνο θεσσαλονίκη θα έρθουν.
Είναι λίγο ιστορία ο λόγος και βαριέμαι να γράφω.
ουσιαστικά δεν θα ερχόντουσαν καθόλου Ελλάδα
αλλά λόγο “φιλίας” rayo vayekano με τον Ηρακλή
θα έρθουν Θεσσαλονίκη.Μην ξεχνάμε ότι όλοι τους
είναι φανατικοί vayekas.

Χεχεχε… Η Αυτονομη Θυρα 10 ειναι χωμενη να υποθεσω??? Αν και παοκτσης, αυτος ο συνδεσμος ειναι ωραιος…

Αυτη η συναυλια θα ειναι τρελα!