Ska-P live in greece 16/5

χαχαχχαχαχαχαχαχα!!!

Τσουζει αθηναιοι;

Τωρα καταλαβαινετε λιγο πως νιώθουμε κ εμεις οταν τα βλέπετε εκει κάτω ολα εσεις…:stuck_out_tongue:

Εγω δε θα πάω!

ναί φίλε και παίζει να γίνει και δεύτερο live στο Ιβανώφειο σε live της αυτόνομης

Oταν θα κανουμε αποβαση στη Θεσσαλονικη θα γουσταρεις?:stuck_out_tongue:

Γαμω ειναι, ευκαιρια και για εκδρομουλα!!:smiley:

Εγώ το ξαναλέω. Καλύτερα που δεν γινεται σε καμια Αθήνα!!!

παιδιά να ρωτήσω,το live που θα γίνει ακριβώς,εννοώ σε πια περιοχή…επειδή λογικά θα ανέβω πάνω να ξέρουμε περίπου,είναι κοντά στον σταθμό του τρένου ή καμία σχέση…


Now playing: The Offspring - Trust In You
via FoxyTunes

Καμία σχέση. Είναι στην Ευκαρπία. Και υπάρχει λεωφορείο από το κέντρο που σε αφήνει πολύ κοντά. Είναι κοντά στον περιφεριακό το γήπεδο. Δε θυμάμαι αριθμό λεωφορείου :confused:

Ωραία.Οπότε θα πρέπει να πάρω τηλ να ρωτήσω.Ευχαριστώ!:slight_smile:


Now playing: Anathema - Deep
via FoxyTunes

Nαι δεν υπάρχει πρόβλημα (:

Μπορεί να έρθει και η Φένια από το σταθμό αν είναι :smiley:

καλα είναι ακόμα νωρίς που ρωτάω αλλά με ποιους Αθηναίους από δω θα πάω μαζί?


Now playing: Anathema - Deep
via FoxyTunes

Με ποιους απο Πάτρα θα πάω μαζί;

oποιος μαθει για εισητηρια στην αθηνα ας πει,που κ ποτε?

Τα εισιτήρια στην Αθήνα θα είναι διαθέσιμα από βδομάδα στο κεντρικό ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΣ της Πανεπιστημίου.

Η προπώληση στα δισκάδικα της Θεσσαλονίκης ξεκινάει από σήμερα 03/03 στα METROPOLIS, MUSICLAND, STEREODISC, JOINT, LOTUS RECORD SHOP, και στο bar ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ (Λώρη Μαργαρίτη 7)!
Η προπώληση στην Αθήνα ξεκινάει από Δευτέρα στο κεντρικό METROPOLIS της Πανεπιστήμιου.
Από βδομάδα ξεκινάει και η προπώληση στη Λάρισα (Discopolis, Νιρβάνα 11-13), στα Ιωάννινα (Giorgio, Στοά Ορφέα), και στην Ξάνθη, σε μέρος που θα ανακοινωθεί σύντομα.

<Αστειακι>

Eγώ που πέρασα χτες έξω από τα Μετρόπολις στη Θεσσαλονίκη γιατί είδα αφίσα που έλεγε ότι η προπώληση ξεκινάει 5 Μαρτίου???:-k

Διορθώθηκε! χαχαχαχ

Ναι μου το χαλασες :stuck_out_tongue:

ευχαριστω,ska pppppppppppppppp

Παιδιά έχει πάει κανείς απο Αθήνα για εισητηριο; Σήμερα πήγε ενας φίλος μου και του είπαν στο Μετροπολις ότι έχει μόνο στη Θεσσαλονίκη… :?