Slapshot | 23.04.2012 Athens ? t.b.a

This is Hardcore. This is Oldschool. Aντιο ζωη.

http://www.mad-tourbooking.de/pages/tour.html

καλά τίποτα δε σας λέει αυτό???

ωπα!!! τι λες ρε μάγκα μου!!!

φέρτε τους και πάνω γαμώτο!!!

μιλάμε για μπάντα θρύλο ρεεεεεεε

ΦΥΣΙΚΑ και μας λέει…

Απλά να: [B]γιατί να καλοπερνάει ο (ας πούμε) βέλγος/γερμανός/σουηδός/κοκ νεανίας σε σχέση με τον έλληνα; Βλέπω σπουδαίες αμερικανικές μπάντες που για το 2012 προφανέστατα ΔΕΝ το’χουν σκοπό να περάσουν από τα μέρη μας[/B]…:cry::cry:

Και να: βλέποντας για πολλοστή φορά το σαιτ http://www.mad-tourbooking.de/pages/tour.html ([I]μπας και γίνει καμια προσθήκη της…ύστατης στιγμής, έστω για Αθήνα ή Σαλονίκη[/I]) κάτι με πιάνει…[-X:cry:

ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!τα live τους απλα μαμανε:D οσοι λεγονται hardcorades κ δε σκασουν απλα ας το γυρισουν στο ποστ ροκ:D

Αναμένουμε περαιτέρω ενημέρωση: [I]ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ[/I]; :slight_smile:

+1 σε [B]psypunk[/B].

Eπίσης όπως γίνεται και κάθε χρόνο, punk / hardcore μπάντες που παίζουν στο groezrock να επισκέπτονται τα μέρη μας, ετοιμαστείτε και γι’ άλλα λαιβάκια του είδους κατά την άνοιξη.

groezrock.be

φερτε lagwagon γαμω το θεο,

…το καλό που θέλω…:roll:

Το θεωρω σχεδον δεδομενο…

Προπερσι που είχα πάει, είχαν σκάσει μετά στην αθήνα [B]h2o, bouncing souls, strike anywhere, bad religion,[/B] κ.α. Αποτέλεσμα? Να τους δούμε εις διπλούν:p

Αμαν μη μου γράφεις τέτοια,:lol: τότε ήμουν αναγκαστικώς…Rhodes Island:blow:

Εμ τώρα ΑΘΗΝΑΑΑΑΑ!!! Οτι και…να’ρθει δεν το χάνω με τίποτα!!!:smiley:

bump

Με αυτο εδω τι εγινε τελικα; Ισχυει; Στο site του An αναφερονται κανονικα, ρωταω επειδη δεν εχει παρει το ματι μου καποια “εγχωρια” ανακοινωση με αφισες και τα σχετικα.

[B]ούτε εγώ[/B].

:frowning: Απ’ την άλλη, με χάλια οικονομικά…

H αφίσσα…προς το παρόν:

με τους γνωστούς και εξαιρετικους [B]CENSORED SOUND [/B]support live.

[B]ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΑΠΡΙΛΗ[/B]

ΑΝ ΚΛΑΜΠ

Ε: [U]18[/U]

ΩΡΑ: [I]21:00[/I]

bump.

Αποψε, ε. Μπορει να ειμαι αδυνατος με γυαλια αλλα οταν παιξουν Old Tyme Hardcore θα γινω μεγαλος και πρασινος σα τον Χουλκ ενα πραμα.

πολύ καλά. πάρα πολύ καλά χτες.

Κανά 2-3 κεφαλάκια ανοίξανε σταντε.

και βάλε :stuck_out_tongue:

Για τους δυο-τρεις ανθρωπους που ενδιαφερονται μια πιο πληρης [U]αποψη[/U]. Απο κοσμο πηγε αρκετα καλα, μακαρι οσο χρειαζοταν για να τους ξαναδουμε.

Προσεχετε ενα κλικ παντως, πιτ δεν ειναι σκαω μπουνιες οπου βρω και σακατευω γονατα.

σκισαν παιδικα λαρακιακο8) αυτο ειναι το hardcore!

Τι έγινε? ο πράσινος Χούλκ τις μάζεψε? ε ?