Slash - Apocalyptic Love

Παντως δεν ειναι λιγα τα αρνητικα σχολια που εχουν εκφραστει απο διαφορους οπαδους του Slash οσο αφορα τον Myles,αρκετοι ενω τους αρεσε ο δισκος μουσικα,ειναι απογοητευμενοι γιατι δεν τους αρεσει η φωνη του Myles.

καλα γουστα ειναι αυτα αλλα δεν νομιζω οτι μπορει να αμφισβητισει κανεις οτι εχει φωναρα…

^πώς δε μπορεί…μερικοί είναι μέσα στην ιδιοτρόπια. Μια χαρά τα ρίχνει ο Κένεντης.
Δεν έχω ακούσει ολόκληρο το άλμπουμ ακόμη…Από όσα άκουσα ξεχώρισα κατευθείαν το Anastacia και το Shots Fired. Θα παίζουν στο ρηπητ :smiley:

Τον ακουσα ολο τον δισκο και μπορω να πω απλα οτι ειναι…δισκαρα! :smiley:

λιγο τον ακουσα και δεν εχω ολοκληρωμενηγνωμη ακομα
θετικη ειναι ως τωρα

Ισως σε μερικους να φαινεται ψευτικη η φωνη του αλλα τι να πω…Εμενα μου φαινετε πολυ καλος!

Halo-Anastasia-Shots Fired ειναι και γαμω!

τον έχω δει live και σε πληροφορώ πως η φωνή του δεν είναι καθόλου ψεύτικη…δεν πιάνει επίπεδα δίσκου βέβαια αλλά παραμένει φωνάρα

ο δίσκος κατά τα άλλα είναι πολύ καλός αλλά δεν ξέρω γιατί δεν μου έχει κάνει το παραπάνω κλικ για να τον θεωρήσω καταπληκτικό. όπως όμως έχει πει και o outshined είναι grower οπότε ίσως με περισσότερες ακροάσεις να συμβεί και αυτό.

Να δούμε τι θα λες στην επιστροφή, μιας και στο αμάξι θα παίζει μόνο το Apocalyptic Love επί αγγλικού εδάφους… 8)

Λοιπόν, το τεύχος που συνοδεύει το CD είναι πραγματικά εξαιρετικό.

Ειδικά το track by track είναι απολαυστικό και αντιλαμβάνεσαι ότι οι συνθέσεις είναι 50/50 μεταξύ Slash και Myles.

Εκτός απροόπτου, αυτός θα είναι ο δίσκος του καλοκαιριού…8)

…Χθες δεν το παίξαν στη Σόφια !! (Shots Fired)

Μια που βλέπω καινούρια βιντεοκλίπια καμία λύπηση ο αλητάμπουρας εδώ;
H Les Paul ήταν έτοιμη να το βάλει στα πόδια.

το anastasia ειναι απο τα αγαπημενα μου του δισκου!!!

παιξανε λονδινο πριν κατι μηνες
αλλα πολυ τσουχτερο εισητηριο ρε γαμωτο… :frowning: