Slash - Apocalyptic Love

Βγηκαν τα samples του δισκου,ενα καλο δειγμα για αρχη.

SLASH [APOCALYPTIC LOVE] FULL SETLIST WITH SAMPLES - GOOD QUALITY

θυμιζει παρα πολυ guns

afou tragoudaei o theos
tha gamaei

Εχουν ανεβει samples(εδω) μεγαλυτερης διαρκειας ,του 1:30’’,του amazon τα σβησανε.

Το κομματι που εχει ξεχωρισει μεχρι τωρα ειναι το Anastasia,ενω κ τα υπολοιπα δεινουν την αισθηση για κατι ψιλοκαλο.

Οντως πολυ καλο το ‘’[B]Anastasia[/B]’’ και το ‘’[B]Οne Last Thrill[/B]’’ στα φωνητικα ρε σεις μου θυμισε Sex Pistols σε ενα σημειο.Και το ‘’[B]Halo[/B]’’ ωραιο,και το ‘’[B]Ηard And Fast[/B]’'
Φιανεται τσαμπουκαλεμενο album παντως!!!

Μαλλον θα βγει κατι καλο αν κρινω απο τα δειγματα :slight_smile:

Για να δουμε…
edit: Μαλλον κανεις δεν με καταλαβε :stuck_out_tongue:

Καλημερα,ειμαι καινουργιος στο φορουμ!

Ηθελα να πω οτι το νεο αλμπουμ του Σλας θα ειναι τρομερο,στο youtube μπορειτε να βρειτε ολα τα κομματια!

Αυτο που ανεβαζει το 2ο αυτο αλμπουμ σε σχεση με το πρωτο πιστεω ειναι οτι εχει σταθερο ηχο! Στο πρωτο συμμετηχαν 40 διαφορετικοι μουσικοι!!!

Aμαν,ο μεταλλάς ξάδερφος του Floydized!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Αρκετα καλο δισκακι απο τον Slash μπορω να πω,πιασαρικα κομματια,ωραια σολακια,επισης καλος ο myles kennedy,αν κ δεν πολυσυμπαθω την φωνη του, σε καποια tracks βαζει την σφραγιδα του.Αυτο που περιμενα δηλαδη να ακουσω απο αυτη την κυκλοφορια,σαν αποτελεσμα με καλυπτει.

Για πείτε τίποτα όσοι το ακούσατε. Εγώ σε κανένα μισάωρο θα ξέρω :stuck_out_tongue:

Η φωνη του Myles ακουγετε λιγο “ψευτικη” σε καποια κομματια,εσεις τι λετε?
Κατα τ"αλλα αρκετα καλο αλμπουμακι!

κορυφαιο απλα…τα φωνητικα τα σπανε αγρια :wink:

Το “Shots Fired” παίζει στο ρηπητ. Γαμώ τα κομμάτια. Έχει κι άλλες όμορφες στιγμές ο δίσκος (“Halo” πχ), ωστόσο έχω την εντύπωση ότι είναι σαφώς κατώτερος του “Slash”, παρ’ όλο που από θέμα συμμετοχών και μόνο να το δει κανείς, είναι άλλη φάση. Ο χρόνος θα δείξει. Όπως και να 'χει, θα επιμείνω στο “Shots Fired”… Θα ταιριάξει γάντι στο σαουντρακ του καλοκαιριού.

Αν και το “Shots Fires” δεν είναι στα τραγούδια που ξεχωρίζω, νομίζω πως συμφωνήσουμε απόλυτα στην τελευταία πρόταση είτε ως προς το άλμπουμ στο σύνολό του, είτε σε τραγούδια για δυνητικές συλλογές (αμάξι, βόλτες κλπ καλοκαιρινές ομορφιές).

Εμενα μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο το πρωτο!

Εχει εναν συγκεκριμενο hard rock ηχο α λα Use your illusion … Στο πρωτο συμμετειχαν τοσοι πολλοι καλλιτεχνες που δεν ειχε εναν συγκεκριμενο ηχο…

Επιτελους το καινουργιο αλμπουμ βγηκε στην κυκλοφορια! Εντος ολιγων ημερων θα εχουμε ολοκληρο το αλμπουμ! Ξερετε που μπορω να το αγορασω?

rock n’ roll και Μyles αλάνι…

τι φωναρα εχει αυτος ο ανθρωπος…