Slash - Slash

Who knows…:roll::-s

Adler To record On Slash’s Solo Record Next Week Εχω περιεργια να δω τι κομματια θα βγαλει ο σλας με fergie και οζζυ,ελπιζω παντως να μην ειναι καμια πατατα το αλμπουμ,και καιρος να ακουσουμε κ κανενα ΣΟΛΟ απο εκεινα που χαρακτηριζουν τον σλας. Τωρα για τον αντλερ τι να πω…

Εχω την αισθηση οτι θα ειναι μεγαλη δισκαρα:) πολυ ανωτερο απο VR πιστευω8)

Για μένα ή θα είναι σαν το Supernatural του Santana, δλδ παίρνω το δικό μου στυλ και το κάνω πιο mainstream, ή θα είναι σαν το Probot του Grohl, δλδ μαζεύω κόσμο που γούσταρω και κάνω ένα άλμπουμ τελείως άσχετο με το είδος μουσικής που με έκανε γνωστό και διώχνω και τους δικούς μου οπαδούς και τους οπαδούς των guest μου…

Εξαρταται απο τη ορεξη του slash,δλδ αν θελει να κανει ενα αλμπουμ απλα γιατι βαριεται ας πουμε να ψαξει για νεο τραγουδιστη στους VR που η αληθεια ειναι πως ειναι ψιλοπαρατημενοι τοτε θα εχουμε κατι αδιαφορο,προχειροδουλεια κλπ. Αν οντως σκοπευει να κανει κατι που θα θυμιζει σε ολους γιατι τον θεωρουσαν καποτε κορυφαιο στους GnR,πραγμα δυσκολο ετσι οπως ακουγεται,τοτε πιστευω πως θα εχουμε κατι καλο.

Εμενα με προβληματισε οταν ακουσα πως θα συνεργαστει με την fergie… Αντε με τον ozzy λες μπορει να βγει καμια ωραια μπαλαντα.

Mια χαρα το ελεγε παντως το “Sweet Child O’ Mine” στις συναυλιες μαζι με τον Slash, μοιαζει σαν να ειναι ο θηλυκος AXL, γενικα πιστευω ο Slash θα εχει ωραιες ιδεες μεσα στο δισκο, μακαρι δλδ να ειναι αξιοπρεπης και να ακουγεται οχι οπως ο απαραδεκτος του Κορνελ…:-k

To άλλο τραγούδι του single θα είναι το πασίγνωστο "Paradise City", με την Fergie των Black Eyed Peas πίσω από το μικρόφωνο.

Ντροπη…#-o#-o:thumbdown::thumbdown:

Διευρευσαν 2 κομματια απο το δισκο,το ενα ειναι το paradise city με την fergie και τον cypress hill…:? :? Tο αλλο με εναν Koshi Inaba.

Slash feat. Fergie and Cypress Hill - Paradise City #-o#-o:?

Slash feat. Koshi Inaba - Sahara

Η φεργκι εχει πιο αντρικη φωνη απο τον ακσλ :expressionless:

Δεν εχω κασταλαξει ποιον δεν τιμα ακριβως =/

Δεν με ενθουσίασαν.

Α,και θα συμφωνήσω με τον mr αποπάνω.

Slash feat. Fergie and Cypress Hil

Why oh why sweet child of mine#-o:D
Eνταξει δεν ειναι και τοσο χάλια…Ακούγεται!

Και η ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ μια χαρα το λεει.8)

OR

Αφου φτασαμε στο σημειο να τραγουδαει και η βισση το scom…δεν τα εχουμε δει ολα σε αυτη τη ζωη…:p#-o#-o Ας μην το μαθει ο Axl καλυτερα αυτο που εκανε…:lol:

Επισημη μερα κυκλοφοριας 6 Απριλιου 2010!!!:smiley:

Οπως φαίνεται θα ειναι μια καλη χρονια για τον Slash!!!8)

Εεεεε slash…Frontman για τους VR ακομα στο ψαξιμο???:stuck_out_tongue: O bach καθεται,παρτε αυτον στην τελικη. Αρπαχτη μυριζομαι για το album…:-s

να δω τον slash με την απόλυτη on stage και τι στον κόσμο

Μπα μονο με τον Cornell υπαρχει περιπτωση να τη δουμε καποτε.:stuck_out_tongue:

Θα το ακουσω και θα κρινω, παντως συμμετοχες οπως της Fergie μου φαινονται κουλες…

The song is called “Mother Maria” by Slash (featuring Beth Hart)

New Slash Song Available Now

http://www.musicforrelief.org/

Νεο κομματι απο τον σολο δισκο του slash,mother maria,συμπαθητικο,ως εκει ομως. Ενα κομματι που λεγοταν sahara μαλλον δεν ειναι στο αλμπουμ.

Kαλο “τυπικο” τραγουδι με ωραια κιθαριστικα μερη απο τον Slash.8)

Nα δουμε με τους Flea,Cornell,Grohl τι θα κανει.:-k