Slash - Slash

Slash Track Listing:

  1. Ghost (Ian Astbury)
  2. Beautiful Dangerous (Fergie)
  3. Nothing To Say (M Shadows of Avenged Sevenfold)
  4. Crucify The Dead (Ozzy Osbourne)
  5. Promise (Chris Cornell)
  6. By The Sword (Andrew Stockdale of Wolfmother)
  7. Doctor Alibi (Lemmy Kilmeister)
  8. Saint Is A Sinner Too (Rocco De Luca)
  9. Watch This (Dave Grohl/Duff McKagan)
  10. I Hold On (Kid Rock)
  11. Gotten (Adam Levine)
  12. We’re All Gonna Die (Iggy Pop)
  13. Starlight (Myles Kennedy)

http://www.ultimate-guitar.com/news/upcoming_releases/slash_solo_albums_artwork_revealed.html?awesm=50TKP&utm_medium=awe.sm-copypaste&utm_source=twitter.com&utm_content=site-basic

Αrtwork και tracklist.

Τωρα τελευταια ο slash εχει μπλεξει ολο με ραπερς…:? :? :!:

say whaaaaa’?

Πειτε ενας και τον τιτλο γιατι δεν τον βγαζω για να αλλαξω τον τιτλο του θρεντ.

Πειτε ενας και τον τιτλο γιατι δεν τον βγαζω για να αλλαξω τον τιτλο του θρεντ.[/QUOTE]

μηπως σημαινει rock & fuckin’ roll σε συντομογραφια???

im pleasantly enjoying the irony κυριε ντεθμεταλλα

και γω ιδεα δεν εχω τι λεει :expressionless:

ομωνυμο ειναι λεει, αλλα γω ηξερα θαναι σε φαση Slash & Friends…

edit: λωλ, παιζει

R & f N’ R :expressionless:

Eιδες τι κανουν τα ντραγκς στους μεγαλους της μουσικης μας ? :stuck_out_tongue:

παντως το εξωφυλλο μαμει.ωραιο ειναι.αϊ να δουμε τι λεει κ η μουσικη

Ο τιτλος ειναι απλα το όνομά του [SIZE=“7”]SLASH!!![/SIZE]
Δεν χρειαζεται και τιποτα αλλο…

Φοβερό εξώφυλλο!!!

νομιζω το εξωφυλλο αδικει πολυ τον μεγαλο slash
ας ελπισουμε το περιεχομενο του δισκου να τον δικαιωσει!

έχουν βγει τίποτε σαμπλς να ακούσουμε? αμα είναι τπτ σε φάση Snakepit - ain’t life grand θα είναι εξαιρετικό.

Samples δεν εχουν βγει ακομα,ενα κομματι εχει βγει εδω κ λιγο καιρο…σε καμια περιπτωση δεν νομιζω οτι θα ειναι σε στυλ snakepit,δεν δινω ελπιδες για κατι καλο παντως.

Slash - Mother Maria (featuring Beth Hart)

θενξ! νταξ, ελπίζω ο δίσκος να μην έχει πολλά σαν και αυτό:!:

Βγηκε το πρωτο single ονοματι Slash - By the Sword (ft. Andrew Stockdale),συμπαθητικο,οχι κατι ιδιαιτερο νομιζω αλλα καλο κομματι ,καλο το σολο του slash,πολλοι λενε οτι εχει μια zeppelin/aerosmith αισθητικη το κομματι.

Πολυ καλο τραγουδι, πιστευω στο συνολο του o δισκος θα ειναι πολυ καλυτερος απο οτι εχει κυκλοφορησει μετα την αποχωρηση του απο τους GN’R, ισως με μονες εξαιρεσεις το Contraband και το τραγουδι Street Child.

εχω ψιλοενθουσιαστει λεμε…

γενικως πσιλοσιχαινομαι οτι εχει να κανει με γ Ν ρ κλπ (γιατι ειμαι γαματος και τρολλ και χεητερ) αλλα αυτη η δουλεια παιζει να χαρχαλευει και να φυστικωνει γαλαξιες

παρτε και κατι δειγματακια κια τρεηλερ και λοιπα

Ενδιαφερον το trailer,θα μεινω στο 3:07 οπου εμφανιζεται ο lemmy και παιζει μπασο,το συγκεκριμενο κομματι που ακουγεται στο διαστημα αυτων των λιγων sec δινει μια ελπιδα οτι μπορει να εχουμε καποια καλα δυνατα κομματια.

Η fergie εχει πολυ καλη φωνη.:p:p

Ξέρουμε πότε θα κυκλοφορήσει??
και mr whatsisname πάρε πίσω αυτό που έγραψες για guns, γιατί κακά τα ψέματα το δισκάκι του slash δεν νομίζω να ακουμπάει έστω και λίγο το μεγαλειώδες appetite for destruction :stuck_out_tongue:

6 Aπριλιου στην Αμερικη.:wink:

Παντως το trailer ειναι εξαιρετικο Ozzy, Iggy, Lemmy και Fergie!!!:respect:

Μου άρεσε το By the Sword αν και ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν η μόνη κλίμακα που ξέρει ο Slash είναι η blues… Όπως και να έχει ακόμα μια φορά και εκεί τα σπάει + ο Andrew Stockdale που δίνει ρέστα στην ερμηνεία του κομματιού…

Και ένα track by track απο τον Slash για όσους ενδιαφέρονται για την γνώμη του σχετικά με τους guests κάθε κομματιού :
http://www.musicradar.com/news/guitars/slash-solo-album-interview-the-track-by-track-guide-238767

Eννοειται φιλε οτι το ‘‘Appetite…’’ δεν συγκρινεται με τιποτα !Για μενα το θεμα δεν ειναι αν ο δισκος του ‘‘Slash’‘ειναι καλυτερος απο το ‘’‘Αppetite…’’,αλλα αν ειναι καλυτερο απο αυτο το εκτρωμα που λεγεται ‘‘Chinese Democracy’’’ και αν κρινω απο το πολυ καλο ‘‘By The Sword’’'λογικα θα ειναι.!!!